امتحانات نهایی

آغاز امتحانات نهایی از فردا شنبه

تاریخ انتشار : 16 خرداد 1399کد مطلب : 39215تعداد نظرات : 1 نظر
امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری طبق برنامه اعلام شده و امتحانات داخلی پایه دوازدهم نظری نیز به صورت حضوری برگزار می شود.

ایسنا: امتحانات نهایی خردادماه99 کلاس دوازدهمی ها از فردا، شنبه 17 خردادماه آغاز و تا 16 تیرماه ادامه خواهد داشت.

تمامی امتحانات پایانی پایه دوازدهم نظری اعم از نهایی و غیرنهایی(داخلی) از فردا 17 خرداد ماه به صورت حضوری برگزار می شود.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم نظری طبق برنامه اعلام شده و امتحانات داخلی پایه دوازدهم نظری نیز با تصویب شورای مدرسه تحت عنوان تکمیل فرآیند آموزش، به صورت حضوری برگزار می شود.

برگزاری امتحانات حضوری در شرایط کرونایی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود. وزیر آموزش و پرورش در این خصوص با بیان اینکه به همه مدارس ابلاغ کردیم باید حداکثر مراقبت را به عمل آورند به طوری که فاصله بین دانش آموزان را رعایت کنند، از تراکم و اجتماع دانش آموزان پیشگیری کرده و مجالی فراهم کنند که دانش آموزان بتوانند با آرامش در آزمون خودشان شرکت کنند گفت:تمام پایگاه های برگزاری آزمون موظف هستند ضدعفونی شده باشند؛ همچنین حوزه های امتحانی باید بعد از برگزاری آزمون ها هم مجددا ضدعفونی شوند. همچنین دانش آموزان با ماسک وارد می شوند و مدارس و پایگاه ها هم آمادگی دارند که اگر کسانی ماسک نداشته باشند، ماسک لازم را برایشان تامین کنند و با رعایت حداکثر مراقبت های بهداشتی در امتحان شرکت کنند.

در ادامه به برخی اصول و پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت خود و سایر همکلاسی ها در هنگام تردد به حوزه های امتحانی اشاره می شود که توجه به آن ضروری است:

1- از حضور زود هنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در حوزه بعد از پایان امتحان خودداری شود.

2- در تمام مدت از ماسک و حتی المقدور از دستکش استفاده شود و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته باشند.

3- از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با همکلاسی ها در محیط حوزه و هنگام تردد در مسیرها خودداری شود.

4- ملزومات و مایحتاج خود نظیر نوشت افزار ذخیره (خودکارو...)، آب آشامیدنی، مواد خوراکی و... را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان برده و به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نشود.

5- از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری شود، به عبارتی تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره داوطلبی دانش آموز روی آن نصب شده است، استفاده شود.

انتهای پیام/م

 

آغاز امتحانات نهایی از فردا شنبه

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی