افسردگی عصبانی
افسردگی عصبانی شدن ها را پرتکرارتر می کند ، فردی که افسرده است نیاز به قضاوت و ملامت شما ندارد بلکه او تنها نیاز به حس داشتن شما دارد و بس.

چرا افسردگی فرد را عصبانی تر می کند ؟

واژه های همراه افسردگی عصبانی غالبا برای توصیف حالات روحی یک فرد بیان می شود ، از همین جا می توان پی برد که آنهایی که افسرده هستند بیشتر عصبانیت را تجربه می کنند. تصور کنید بیشتر اوقات اتفاق هایی می افتد که باعث عصبانیت شده و در پی آن ارزش و سلامت روحی روانی را از دست میدهیم؛ عصبانیت فرد را از پا در می آورد به طوریکه نمی توانند هیچ حس خوب و بدی را داشته باشند تا اینکه ازتجربه دیگری رنج ببرند.

تعریف دقیقی که کمبریج از افسردگی داشته است نشان می دهد این مشکلی است روانی که در آن فرد طولانی مدت ناراحت و عصبانیت را تجربه می کند و در این مدت نمی توانند زندگی نرمالی داشته باشند، حالا معنی افسردگی را متوجه و احساس این بیماران را می دانیم.

افسردگی عصبانی

ارتباط افسردگی و عصبانی شدن 

چرا افراد افسرده همیشه عصبانی هستند

افسردگی حس درونی و عصبانیت پاسخ بیرونی به احساسات درونی و ضربه های روحی و روانی است ، البته باید بدانیم وقتی به افراد افسرده برخورد می کنیم نباید آنها را نقدیا قضاوت کنیم و بخش روشن زندگی آنها را ببینیم و سعی کنیم آنها را درک و با آنها صبورانه برخورد کنیم .
آنها می دانند با اخلاقی که دارند پیرامون خود را از دست می دهند و احساس تنهایی می کنند و منبع اصلی عصبانیت آنها همین است ، اما چه اتفاقی برای این افراد می افتد اگر درتنهایی بمانند.
این گونه افراد را تنها نگذارید و برای آنها موسیقی آرام بگذارید و به آنها بگویید الان به خاطر شما اینجا هستم همین جمله بسیار برای فرد افسرده درمان بخش است.
غذای مورد علاقه آنها را طبخ کرده و با هم بیرون بروید و سرگرمی و کارهای هنری انجام دهید.
گام به گام این کارها را انجام دهید تا افراد افسرده اندکی بهبود یابند و تنش اضطراب های خود را بیرون ریزند.

چرا فرد مبتلا به افسردگی مدام عصبانی است؟

520
این مطلب مفید بود ؟200
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
برچسب : افسردگی
وبگردی