پوشاندن لک های صورت
در ژاپن تکنولوژی جالبی برای پوشاندن لک و چروک صورت وجود دارد که با اسکن چهره فرد برای او یک ماسک زیبایی طراحی می کند و فورا به او تحویل می دهد.

پوشاندن لک و چروک بدون کرم و کانسیلر

پاکسازی پوست از لک روزانه می تواند کاری تقریبا غیر ممکن باشد اما آینه هوشمند جدیدی می تواند این کار را انجام دهد.

پانوسونیک آینه هوشمندی را نشان داده است که می تواند ماسک چهره شخصی ما را چاپ کند و چنانچه در تصاویر این بخش از سلامت پوست و مو در نمناک مشاهده می کنید اسکنر چهره را با یک چاپگر ترکیب می کند که یک ورق سفارشی از آرایش را ایجاد می کند که در مقابل پوست برای اعمال فشار قرار می گیرد.

نمونه اولیه در ماه ژانویه در CES در لاس وگاس نوادا رونمایی شد و یک مدل جدید به روز شده در این هفته در نمایشگاه ژاپن معرفی شد. مری تاناکا، در ویدیو گفت:" چین و چروک، لکه های ناشی از سالخوردگی و شفافیت پوست با استفاده از روش های مختلف پوست آنالیز می شوند و نور را جذب می کنند."

اختراعات ژاپنی ها

پوشاندن لک های صورت با تکنولوژی جدید

راهی جدید برای پوشاندن لک و چروک صورت

آینه هوشمند اصلاح شده به روش مشابه قبل کار می کند، چون از دوربین ها با دقت بالا برای تجزیه و تحلیل هر گوشه و کنار صورت استفاده می کند. با این حال، این دستگاه ها داده ها را برای فرموله کردن آرایش منحصر به فرد مطابق با تن پوست مطابقت می دهد جمع آوری می کند.

تاناکا در مورد آرایش شخصی گفت:" آیینه برجسته ترین نقاط را شناسایی می کند و زمانی که دکمه پرینت را لمس می کنید، یک لایه نازک چاپ می کند. برای استفاده از کرم سفارشی، کاربران به سادگی ورقه را روی پوست فشار می دهند، آن را مرطوب کرده و آن را صاف می کنند.

اینگجت که این فن آوری را در ژاپن مورد آزمایش قرار داد، این فرآیند را با یک خالکوبی موقتی مقایسه کرد. یکی از سخنگویان در ایمیلی به پاناسونیک گفت:" درست مثل لوازم آرایشی، تا زمانی که فرد آن را پاک کند، این کار ادامه خواهد یافت."

آرایش بدون کرم

پوشاندن لک بدون استفاده از کرم

پوشاندن لک به روش ژاپنی ها

پاناسونیک اشاره می کند که دستگاه هنوز در مراحل اولیه است - دستگاه می تواند آرایش را فقط در دو دقیقه چاپ کند، اما کاربرها باید یک روز صبر کنند تا برگ ها خشک شوند.تاناکا همچنین توضیح داد که کرم زیرساز آنقدر نازک است که به ندرت به آن توجه می کنید و می تواند به راحتی با آب پاک شود.

در آینده، شرکت در نظر دارد تا از این فن آوری در زمینه پزشکی به عنوان راهی برای پنهان کردن آثار و علائم بارداری بر چهره مردم استفاده کند. همچنین گستره ای از سبک های مختلف از تزئینی تا رنگارنگ وجود دارد.

همچنین می توانید با ابرو، سایه چشم، رنگ گونه ها و رژلب و همچنین مژه های مصنوعی بازی کنید.

رفع چروک صورت

اختراع ژاپن برای محو کردن و پوشاندن لک های صورت

پوشاندن لک با دستگاهی خارق العاده

جولی بائر، رئیس شرکت الکترونیک مصرف کننده آمریکای شمالی، گفت که این راه حل تکنولوژیکی جدی نیست، چرا که او آینه را در برنامه نمایش الکترونیک مصرف کننده در لاس وگاس فاش کرد.

همچنین به شما اجازه می دهد که به طور مجازی در زمینه های مختلف برای ظاهر متفاوت امتحان کنید. …

نمایش تکنولوژی در غرفه پاناسونیک در نمایش ماه ژانویه یک ویژگی اضافه شده را داشت که به افراد اجازه می داد تا روی موهای صورت خود امتحان کنند.

با این حال، بعید است که به زودی در حمام ظاهر شود - پاناسونیک به طور خاص گفت که این آینه در فروشگاه ها برای فروش محصولات برای مصرف کنندگان ارائه شده است.

 

پوشاندن لک و چروک بدون کرم و کانسیلر به سبک ژاپنی ها

2.644
این مطلب مفید بود ؟2321
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : dailymail / بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
برچسب : لک صورت
وبگردی