کوچک کردن ران

بهترین ورزش و رژیم برای کوچک کردن ران و باسن

کد مطلب : 24362تعداد نظرات : 8 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
کوچک کردن ران و باسن برای رسیدن به تناسب اندام از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب سایز باسن و ران پاها با بالاتنه نقش مهمی در خوش اندامی دارد. با ورزش و رژیم لاغری مناسب به لاغری سریع ران و باسن برسید.

راههای کوچک کردن ران و باسن با ورزش و رژیم لاغری

کوچک کردن ران و باسن چطور و چگونه؟  سوزاندن چربی و کوچک کردن سایز باسن را می توان به راحتی با استفاده از ورزش های موثر و رژیم غذایی مناسب انجام داد. برنامه ریزی درست و استفاده از یک سری قوانین صحیح در ورزش های کاهش وزن شما را در مسیر رسیدن به هدفی با نام تناسب اندام کمک خواهد کرد.

دو بخش اصلی برای آب کردن باسن وجود دارد که یکی حرکات ورزشی لاغر کننده و دیگری رژیم غذایی چربی سوز است که در این بخش به انها اشاره خواهیم کرد.

برای کوچک کردن ران و باسن چه حرکات ورزشی انجام دهیم:

 حرکات استقامتی:

یکی از راههای سوزاندن چربی در بدن به خصوص چربی های سخت و مقاوم انجام حرکات استقامتی است. استفاده از وزنه در تمرینات یکی از بهترین گزینه ها در حرکات ورزشی برای کاهش وزن در قسمت باسن است.

کاردیو چربی های باسن را می سوزاند:

ترکیب کاردیو ورزشهای استقامتی به جرات یکی از بهترین گزینه های کاهش وزن و چربی سوزی است . همانطور که می دانید کاردیو یکی از بهترین حرکات ورزشی برای تنظیم گردش و جریان خون و سوزاندن چربی است پس برای کاهش وزن سریع کاردیو یک پیشنهاد عالی به شمار می رود. یک فرد بالغ برای رسیدن به سلامت جسمی می تواند در طول روز 152 دقیقه کاردیو انجام دهد. حرکت فوق العاده کاردیو می تواند در مدت 1 ساعت 800 کالری را در بدن شما سوزانده و موجب لاغری سریع بدن گردد.

تمرینات و حرکات ورزشی ساده برای لاغری و کوچک کردن ران پا و باسن:

1- پاها را کمی بیشتر از عرض شانه باز کنید. دستها را روی کمر گذاشته و به روی زانوها نشسته و دوباره به حالت قبلی بازگردید.

 ورزش کوچک کردن باسن

بهترین و ساده ترین ورزش کوچک کردن باسن و ران پاها

2- به پهلو روی زمین دراز بکشید. دست زیرین را ستون قرار داده و از زمین فاصله بگیرید. پای دیگر را به سمت بالا و به سمت بدن کشیده و دوباره به روی پای زیرین بازگردانید.

 3- روی زمین به کمر بخوابید. دستها را کشیده کنار بدن قرار دهید. پاها را به صورت جفت شده و بدون خم شدن به سمت بالا بیاورید. به حالتی که به شکم ضربه وارد شود.

برای آب کردن و کوچک کردن باسن ورزش های لاغری را ترکیب کنید:

دویدن روی تردمیل ورزشی عالی برای آب کردن چربی به خصوص در ناحیه باسن ، شکم و پهلو است.دویدن روی تردمیل برای تکمیل اثر چربی سوزی قوی کاردیو که در بخش قبل گفته شد بسیار مهم و موثر است.

 کوچک کردن ران و باسن

ورزش های مناسب برای کوچک کردن سریع ران و باسن

ورزش ساده برای کوچک کردن ران وباسن را انجام دهید:

یکی از بهترین ورزش ها برای کوچک کردن ران و باسن ورزش دو و ترامبولینگ است.

 تغذیه و رژیم لاغری مناسب برای کوچک کردن ران و باسن:

مراقب تغذیه خود باشید. حواستان جمع کالری هایی که وارد بدن می کنید باشد چرا که جذب کالری و چربی بسیار کار راحتی است در حالی که سوزاندن کالری و آب کردن چربی بسیار مشکل و طاقت فرساست. در اینجا چند خوردنی و ماده غذایی خوشمزه چربی سوز و لاغر کننده را به شما معرفی خواهیم کرد.

 برای کوچک کردن ران و باسن چی بخوریم؟

1- سیب:سیب نه تنها بیماری بلکه اضافه وزن را نیز از شما دور می کند. سیب یکی از بهترین میوه ها و خوردنی های طبیعی برای افزایش متابولیسم بدن و به طبع آن توانایی در سوخت و ساز بهتر است.

 2- تخم مرغ: مصرف تخم مرغ برای کاهش وزن توصیه می شود. تخم مرغ را به صورت املت یا آب پز می توان استفاده کرد تا مدت طولانی تری احساس سیری ایجاد شود. یادتان نرود که در خوردن ان زیاده روی نکنید چرا که موجب چاقی می شود .

 3- جو دوسر: در این خوردنی رژیمی و چربی سوز قدرت خاصی وجود دارد. یکی از بهترین خوراکی ها برای کاهش وزن تمام بدن است. فیبر بالایی که این ماده غذایی لاغر کننده دارد بدن را برای سوزاندن چربی های اضافی تقویت می کند.

 کوچک کردن ران و باسن

تغذیه و رژیم لاغری برای کوچک کردن طبیعی ران و باسن

 4- عدس:خوردن عدس یکی از گزینه های غذایی برای داشتن شکمی صاف است. خوردن عدس با تنظیم میزان انسولین بدن از انباشته شدن قند و چربی و چاقی ناحیه اطراف شکم و کمر جلوگیری می کند.

 5- برای کوچک شدن ران ، شکم و باسن زالزالک بخورید:

راهی برای لاغری و سوزاندن چربی می خواهید؟ زالزالک بخورید. بله این یک حقیقت است که خوردن زالزالک بخشی از مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می کند. زالزالک با محدود کردن اشتها موجب لاغری و سوختن چربی ها می شود.

 6- برای لاغری و کوچک کردن ران و باسن گندم سیاه را امتحان کنید:

فیبر بالای موجود در گندم سیاه اصلی ترین دلیل برای استفاده از آن دربرنامه غذایی کاهش وزن است. گندم سیاه بهترین جایگزین برای پاستا و ماکارونی در زمان کاهش وزن است.

 7- قره قاط:

از آنتی اکسیدان فراوان وجود در قره قاط یا همان توت آبی نمی توان به راحتی گذشت. برای کاهش وزن و سوزاندن چربی به خصوص برای کوچک شدن باسن از این میوه خوشمزه جنگلی استفاده کنید.

بهترین ورزش و رژیم برای کوچک کردن ران و باسن

43218
این مطلب مفید بود ؟2566652
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن
برچسب : لاغری سریع
8 نظر به ثبت رسیده است
، kkk1396-12-18
بنظرشما چه راهی زود جواب میده برای کوچک کردن ران و باسن
34277
مریم حسنی1397-04-05
سلام به نظرمن ورزشی که خیلی تاثیرزیادداره روی کمرصاف درازبکشی وپاهاتون راصاف بعدبه داخل شکم بیارین دوباره صافش کنیدخیلی زپدران وباسن کوچیک میشه
38256
مهدی1397-11-05
این حرکت بیشتر عضله سازی شکم در پی دارد
7965
کوثر1397-07-01
من قبلا با دوچرخه خیلی زود به نتیجه رسیدم
12131
ناشناس1397-04-14
اینا ورزشی خوب هستند ولی دیر جواب میدن
10328
نیلا1398-02-30
فقط ورزش های هوازی جواب میده
5319
Ss1398-04-12
عقب عقب دویدن بهترین و سریع ترین راهه
8114
میترا1399-01-21
سلام دوستان این سه حرکتی که اینجا گفته بعد اون نوشته ی آبی که گفته " تمرینات و حرکات ورزشی ساده برای لاغری و کوچک کردن ران پا و باسن" خیلی خوبن من تو باشگاه یه مدت انجام میدادم عالی بودن
276
وبگردی