داروی آلرژی
داروی آلرژی مصرف می کنید اما همچنان حالاتی ناخوشایند دارید ، حالاتی که 7 مورد اصلی دارند و در ادامه خواهیم گفت و این یعنی دارویی که برای درمان حساسیت فصلی مصرف می کنید بی اثر بوده.

علامت های ناملموسی که نشان می دهد داروی آلرژی شما کار نمی کند

سردرد روزانه دارید؟ وقتی بیدار می شوید ،زیر چشم هایتان حلقه های سیاه دارید؟ بدن شما ممکن است به شما بگوید که درمان آلرژی با داروهایی که مصرف می کنید درست پیش نمی روند.

چرا آلرژی ها از کنترل خارج هستند؟

اگرفکر میکنید که تا به حال بدترین آلرژی فصلی را داشته اید،این فقط شما نیستید. بیش از 24 میلیون نفر در آمریکا از آلرژی های فصلی رنج می برند و آلرژیست ها گزارش میدهند که این یک سال ، سالی بی رحمانه ، برای افراد مبتلا به تب یونجه می باشد.
شما میتوانید تغییرات اقلیمی و همچنین فصل بهار را در بعضی از نقاط کشور که باعق می شود همه چیز به یکباره تغییر کند، سرزنش کنید.
 
علت و درمان آلرژی
علل ابتلا به آلرژی 

شما علاوه بر مصرف داروی حساسیت حال بدی دارید؟

اگر انتی هیستامین مصرف میکنید ولی هنوز احساس بدی دارید و آلرژیتون کمتر نشده ، ممکن است که نیاز داشته باشید،آنچه را که مصرف میکنید تغییر دهید. تانیا الیوت،متخصص آلرژیست و سخنگوی کالج آمریکایی آلرژی به آن آسم یا ایمنی شناسی میگویند اینها سیگنالهای بدن شما هستند که نیاز به مدیریت آلرژی بهتر دارند.

نشانه های آلرژی و سردرد سینوسی

شما سر درد سینوسی دارید؟

اگر شما یک سر درد روزانه دارید که هر ساله در یک زمان مشخض اتفاق میافتد،شانس شماست! آلرژیتون بر انگیخته شده است. وقتی که بدن شما به یک آلرژن واکنش نشان میدهد، پاسخ ایمنی بدن ما با التهاب همراه میباشد که باعث ایجاد سردرد میباشد. سر دردهای آلرژی، معمولا با خارش خفیف ( اغلب بالای ابروها و نزدیک گونه های شما) همراه می باشد.

مسائل آلرژیک سینوسی،بیش از یک شکل است ، آنها میتوانند شما را برای مشکلات بعدی آماده کنند و به آن سمت و سوق دهند.
دکتر الیوت میگویند:در آلرژی های کنترل نشده میتواند منجر به التهاب و ایجاد مخاط در سینوس ها و حفره بینی شود؛ اگر شما نشانه های آلرژی رو متوجه نشوید،این تورم در نهایت میتواند باکتری ها را جا به جا و بیشتر کند و باعث عفونت شود.
 
 مبارزه با آلرژی

علائمی که نشان میدهد آلرژی فصلی دارید

چشمان شما خارش،آبریزش دارد و پف کرده و سیاه است!

آیا وقتی شما از خواب بیدار میشوید به نظر میرسد در مبارزه بوده اید؟

این مدل آلرژی سوژن های آلرژیک نامیده میشوند.که به وسیله تورم در رگ های خونی کوچک زیر پوست بوجود می آیند آنها معمولا با سایر علائم چشم ، مثل خارش، اشک، همراه هستند.
این مدل آسم باعث سنگینی قفسه سینه به صورت ناگهانی می شود متاسفانه در این شرایط شما نمیتوانید بر روی داروهای معمول آلرژی خود برای کمک به آنها حساب کنید.
دکتر الیوت میگوید:این آسم ها با اسپری های بینی و آنتی هیستامین ها درمان نمیشود.
نشانه های آلرژی
علت و درمان آلرژی
 
شما خیلی خسته شده اید!!
در اینجا یاد میگیرید که آلرژی را چگونه از بدن خود تخلیه و خارج کنید و هنگامی که بدن شما با آلرژی مواجه می شود، چه کارهایی انجام دهید.
ناگفته نماند،که آلرژی ها خواب شما را مختل میکنند. زیرا آبریزش بینی بسیار زیاد میشود تا حدی که تنفس کردن چه از راه بینی چه از راه دهان را دچار مشکل میکند.
آلرژی ها میتوانند حتی منجر به حبس نفس در خواب شوند که در این موقعیت شما چندین بار در طول شبانه روز از خواب بیدار میشوید.چون اکسیژن به اندازه کافی ندارید.
این قابل درمان است ،اما این یک خطر برای بیماری های قلبی است.پس برای مطمئن شدن ،حتما یک دکتر را ببینید.
شایعترین آلرژی
علایم آلرژی فصلی
 
شما ضعف مغزی دارید:
دست خود را به آرامی بالا بیاورید اگر دچار ناتوانی در تمرکز شدید و احساس خوبی نداشتید،این میتواند از علائم آلرژی باشد. کاملا مشخص نشده است که آلرژی چگونه بر روی تفکر تاثیر میگذارد.اما متخصصان معتقد اند که این پاسخ ایمنی بدن شما ،و عوارض جانبی آنتی هیستامین ها است که شما را به حال خود رها میکند. مطالعات نشان میدهد که حتی بهروری کارگران در فصل های آلرژی آهسته تر می شود.
 
شما کهیر و خارش دارید:
این مدل آلرژی کاملا شایع هستند که معمولا با خوردن غذا اتفاق می افتد شما نمیتوانید عطسه و فین فین کردن را متوقف کنید. اگر شما دچار چنین موضوعی شدید ،حتما از دکتر خود بپرسید که آیا بدنم تحریک شده توسط آنتی هیستامین ها میباشد؟؟
که دکتر الیوت در این باره میگوید:من فکر میکنم این بدان معنی است که آلرژی شما بدتر شده است،نه اینکه دارو دیگر کار نمیکند و جواب نمی دهد.

داروی آلرژی ، نشانه های مهم بی اثر بودن داروی آلرژی

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن
برچسب : درمان آلرژی
وبگردی