احسان علیخانی

واکنش احسان علیخانی به شایعه مرگش در سه ستاره

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395کد مطلب : 45786زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیشب در برنامه سه ستاره حرف از شایعات شد, احسان علیخانی مجری برنامه هم با خنده از شایعه مرگش تعریف کرد.

احسان علیخانی از شایعه مرگش میگوید

« سه ستاره » برنامه رقابت میان هنرمندان و برترین های قاب تلویزیون است که احسان علیخانی اجرای آن را به عهده دارد, در برنامه دیشب احسان علیخانی از شایعه مرگش حرف زد.

شب گذشته برنامه سه ستاره میزبان کاندیداهای بخش بهترین برنامه ورزشی و سرگرمی بود. کاندیداهای این بخش «دورهمی»، «خندوانه»، «حالا خورشید»، «نود»، «قندپهلو» و «فرمانده» هستند.
محسن مرادی عضو گروه مسابقه «فرمانده» مهمان اول برنامه «سه ستاره» شد و گفت:از سال 90 کار خود را شروع و در چند روز گذشته ضبط سری چهارم این برنامه را آغاز کردیم. بجز شبکه افق در شبکه نسیم هم بازپخش داشتیم. یک گروه صد نفره در این برنامه کار می کنند و صفر تا صد برنامه را باید طراحی کنیم.

احسان علیخانی

سروش جمشیدی و نیما شعبان نژاد در سه ستاره

امیر قمیشی تهیه کننده «قند پهلو» در بخش بعدی برنامه گفت:بابت حضور دو برنامه «چشم شب روشن» و «قند پهلو» در مسابقه سه ستاره خوشحالم. البته حضور صالح علا به موفقیت برنامه ما کمک کرده است.
وی افزود:برنامه «چشم شب روشن» به تدبر و دانش استاد صالح علا وابسته است .خیلی دوست داشتم در این برنامه حضور پیدا کنند اما ایشان می گویند با مسابقه مشکل دارند. به دلیل اینکه اگر برنده باشند، دوست دارند از حق خودشان بگذرند و به بازنده بدهند. اگر هم بازنده شوند، شرمنده هیئت داوران و مردمی هستند که به ایشان رای دادند.

شایعه بازداشت رضا رفیع

قمیشی در خصوص برنامه «قند پهلو» عنوان کرد:امسال هفتمین سری قند پهلو روی آنتن می رود.
رضا رفیع در ادامه به جمع حاضران اضافه شد و گفت:به دلیل بارندگی و دوری لوکیشن برنامه من دیر رسیدم.
وی در پاسخ به سوال علیخانی در خصوص شایعه بازداشتش، پاسخ داد:«شما به من نشون بده کی میتونه منو بگیره». من خودم درگیر کارهای خانوادگی در شهرستان بودم و یک ماهی تلویزیون نبودم. آنقدر برای من این خبر را ارسال کردند که خودم هم فکر کردم، نکند ما را گرفتند و خودمان بی خبریم.

شایعه مرگ احسان علیخانی

علیخانی ادامه داد:باز خبر شما بهتر بود؛ من خوابیده بودم، خبر مرگم آمد (خنده). اصلا یک چیز عجیبی بود.
پرویز نشاط نماینده برنامه «حالا خورشید» هم در این برنامه اظهار داشت:میانگین سنی اعضای گروه 25 سال است. ما برای پیشبرد این برنامه از تجربیات رضا رشیدپور استفاده کردیم.

علیخانی در خصوص سختی اجرای برنامه صبحگاهی گفت:من خودم سه سال برنامه صبحگاهی اجرا کردم و بعد رفتم که رفتم. همه مجریان دوست دارند برنامه شبنه اجرا کنند اما رضا رشیدپور بین یک برنامه صبحگاهی و باکس شبانه، برنامه صبحگاهی را اجرا می کند و این از توانایی و تسلط او حکایت دارد.

در بخش پایانی برنامه سروش جمشیدی و نیما شعبان نژاد در برنامه حضور پیدا کردند.
جمشیدی در این برنامه گفت:من به نمایندگی همه گروه آمدم. از مخاطبان بابت حمایت هایشان تشکر می کنم و اینجا هم می توانم بگویم که دورهمی نوروز 96 ادامه پیدا می کند.
نیما شعبان نژاد هم در ادامه گفت:من هم به نمایندگی از رامبد جوان آمدم. تشکر می کنم از همه بچه های خندوانه که خالصانه کنار این برنامه بودند.
در ادامه با توجه به کاندیدا شدن برنامه نود، ویدئویی که فردوسی پور از کلاس تدریس خود در دانشگاه شریف ارسال کرده بود، پخش شد.

واکنش احسان علیخانی به شایعه مرگش در سه ستاره

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی