امین حیایی

ویژگی های امین حیایی از زبان همسرش نیلوفر خوش خلق

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394کد مطلب : 15288زمان مطالعه : 4 دقیقه
امین حیایی که متولد ماه خرداد است از نگاه همسرش، نیلوفر خوش خلق تقریبا تمام ویژگی یک مرد خردادی را دارد.

نیلوفر خوش خلق و امین حیایی از جمله زوج های موفقی هستند که سالهاس عاشقانه در کنار یکدیگر زندگی میکنند جالب است بدانید این زوج هنرمند هر دو خرداد ماهی هستند و وجه اشتراک زیادی با یکدیگر دارند.

باهوش بودن متولدین خرداد ماه در بین دیگران زبانزد است تا جایی که همه آنها را به کنجکاو و نکته سنج بودن می شناسند. با وجود نزدیک شدن به آدم ها از اینکه دیگران سر از کارشان در بیاورند خوش شان نمی آید و تا حدودی آب زیرکاه هستند. اما از خصوصیات مشترک متولدین خرداد که بگذریم مردان متولد این ماه آرام، مردم دار و خوش صحبت اند. ذوق هنری آنها فراوان و قوه تخیل و رویاپردازی شان بسیار است.

دو شخصیتی بودن آنها بسیار معروف است به حدی که پیش بینی آنها در لحظه، کار چندان ساده ای نیست. امین حیایی متولد این ماه است و از نگاه همسرش، نیلوفر خوش خلق تقریبا تمام ویژگی یک مرد خردادی را دارد.
 
امین؛ یک مرد خردادی
نیلوفر خوش خلق در باره شریک زندگی اش می گوید:«از ابتدا تا به امروز خارج از فعالیت های هنری و شغلی که با هم داشتیم تقریبا در تمام تصمیمات و داستان های مهم مشترک مان با هم همفکری و انتخاب داشته ایم. علاقه ای که امین به مشورت دارد همیشه برایم دلنشین است چرا که احساسی از امنیت و اعتماد را به من القا می کند. او در بحث ها کاملا منطقی است و به معنای واقعی شریک است اما عصبانیت هایش هم در کار یا شرایط سخت واقعا ترسناک است؛ گرچه این عصبانیت دیر به دیر اتفاق می افتد.»
 
امین حیایی و همسرش
 
خوش صحبت و محبوب
اگر در بین عزیزان تان مردی خوش مشرب و معاشرتی می شناسید که با خوش سر و زبان بودنش زبانزد خاص و عام است شک نکنید که او خردادی است. متولدین این ماه عاشق جمع های دوستانه و مهمانی های خانوادگی هستند و از آنجاکه انعطاف پذیری خوبی در برخورد با دیگران دارند با هر تیپ شخصیتی کنار می آیند. مسافرت رفتن با آنها لذت بخش ترین کار دنیاست؛ اگر چه باید منتظر غرها و کنایه های گاه و بیگاه آنها باشید چون آنها اصولا مو را از ماست بیرون می کشند.
 
اما در عوض مرد خردادی جذاب و خوش صحبت است و تشنه معاشرت و گفت وگوست و به همین خاطر هم مورد توجه دیگران قرار می گیرد و در محافل و مجالس با او گرم می گیرند؛ «امین دقیقا در بیشتر دوره همی ها شخصیت محبوب جمع است تا جایی که وقتی در جایی حضور ندارد همه به خوبی جای خالیش را حس می کنیم. کلا امین یک جا بند نمی شود که فکر کنم این ویژگی اش هم به خاطر خردادی بودنش است. » از طرفی هم باید خودتان را با تغییرات سریعی که یک خردادی به برنامه هایش می دهد، هماهنگ بکنید؛ چراکه آنها تصمیمات رعدآسایی می گیرند و در انجام آن هیچ چیز مانند تاخیر خشمگین شان نمی کند.
  
مرموز و تودار
مرد خردادی علاقه دارد که مرموز جلوه کند؛ تا جایی که چندگانگی اخلاق و رفتار او در بیشتر مواقع هم به همین دلیل است. اغلب کسانی هم که با او سر و کار دارند، همیشه گیج و سردرگم هستند که در دلش چه می گذرد و قصد و نیت او چیست. متولد این ماه میلی ندارد که کسی حتی همسرش یا صمیمی ترین دوستش به ضمیر شخصی و خلوت دل او راه پیدا کند. راز درونی اش را با هیچ کس در میان نمی گذارد؛ پس اگر دوست چنین مردی هستید، بهتر است که برای گشودن این صندوق اسرار پافشاری نکنید چون معمولا باید او را به حال خود بگذارید.
 
امین حیایی هم به گفته همسرش گاهی خلوت خودش را می خواهد. او می گوید:«با اینکه ما لحظات مشترک زیادی داریم اما زمان های زیادی هم هست که امین را ساکت و در فکر فرو رفته می بینیم.»
 امین حیایی
با سلیقه و خوش ذوق
در اینکه متولدین این ماه هنردوست و باذوق هستند شکی نیست اما این ویژگی در برخی بسیار پررنگ تر از دیگران است. در کارشان زبردستی و مهارت خارق العاده ای دارند و عاشق ظریف کاری های یک اثر هنری اند و می توانند چندین ساعت خودشان را با آن مشغول کنند. حالا این اثر هنری می تواند یک قطعه موسیقی باشد یا یک مجسمه یا نقاشی.
 
از دیگر مشخصه های خردادی ها توانایی آنها در انجام چندین کار با هم است؛ ویژگی که این بازیگر در این سال ها به خوبی آن را ثابت کرده است. اما نیلوفر خوش خلق درباره این ویژگی همسرش معتقد است:«از زمانی که امین را می شناسم خاطرم نمی آید که او را بیکار دیده باشم. او همیشه با کاری خود را مشغول می کند؛ مثلا در کنار بازیگری به نواختن گیتار، ورزش و مطالعه می پردازد و به تازگی در کافه وانیل به من هم کمک می کند و همیشه وقتش با این کارها حسابی پر است. تا جایی هم که من می دانم خردادی ها عاشق بازی ها و کارهای فکری هستند و از سکون و تنبلی بیزارند.

ویژگی های امین حیایی از زبان همسرش نیلوفر خوش خلق

4.598
این مطلب مفید بود ؟899
برگرفته از زندگی ایده آل - / ک
وبگردی