سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در پشت دیوار سکوت + تصاویر

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396کد مطلب : 53724زمان مطالعه : 2 دقیقه
سحر جعفری جوزانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از حضورش در فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت ساخته پدرش مسعود جعفری جوزانی به روز کرد.

پشت دیوار سکوت با سحر جعفری جوزانی

فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت هشتمین ساخته سینمایی مسعود جعفری جوزانی است که با هنرنمایی سحر جعفری جوزانی مراحل تصویربرداری را پشت سر گذاشته و در انتظار اکران است . سحر جعفری جوزانی تصاویری از حضور در این فیلم سینمایی را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.

سحر جعفری جوزانی با انتشار این عکس نوشت:

سحر جعفری جوزانی

تصاویر سحر جعفری جوزانی در پشت دیوار سکوت

عکس هایی از کار جدیدم پشت دیوار سکوت... (هنوز اکران نشده )

یکی از فیلم هایی که موضوع بکری را براساس تحقیق و پژوهش به تصویر کشیده، پشت دیوار سکوت به کارگردانی آقای مسعود جعفری جوزانی و تهیه کنندگی آقای محمد خزاعی است.

این فیلم سینمایی که هشتمین ساخته سینمایی مسعود جعفری جوزانی است ،مضمونی اجتماعی دارد و با هنرمندی هنرمندان به نام آماده اکران میشود.

مسعود جعفری جوزانی که فیلم موفقی چون ایران برگز را در کارنامه سینمایی خود دارد فیلم جدیدش را با محوریت بیماری ایدز آماده نمایش کرد. پشت دیوار سکوت مضمونی اجتماعی دارد و به مسئله ایدز و پیشرفت آن در جامعه با نگاهی شاعرانه می پردازد.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در فیلم پشت دیوار سکوت

سحر جعفری جوزانی، رویا تیموریان، امین تارخ، پرویز پورحسینی، فریبا متخصص، آرمان درویش، مهدی احمدی، بهزاد فراهانی، شقایق فراهانی، حسین پاکدل، سیما تیرانداز، سیامک صفری، محمد رضا شریفی نیا، سمیه نجومی، سودابه گودرزی، لی لی فرهادپور، احسان امانی، میلاد یزدانی، حمید متقی، یاسمین پازوکی، شکراله حسنی، فرشته گلچین، فرهاد ملوندی، سعید دلیری، فرانک کوشافر، فاطمه صالحی شهرابی، نجمیه آقاباباگلی، میلاد یزدی، علی کامیار، الهام پورشیرمردی، منا عامری، سعیده بت فریب و زهرا حسینی به ایفای نقش می پردازند.

سحر جعفری جوزانی

پشت دیوار سکوت با بازی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در این فیلم در نقش یک مددکار اجتماعی ظاهر میشود و در خلاصه داستان آن آمده :پشت دیوار سکوت روایت دختر جوانی به نام ستاره با همه وجود تلاش می کند تغییری در زندگی خود و دیگران ایجاد کند… .

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در فیلم جدید پدرش

فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت جدیدترین اثر مسعود جعفری جوزانی به تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی و محمد خزاعی و محصول مؤسسه تصویر شهر، با موضوع خون های آلوده فرانسوی در نخستین روز اکران خود در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر ساعت 23 سه شنبه شب 12 بهمن ماه به روی پرده رفت و با استقبال تماشاگران این جشنواره قرار گرفت. به طوری که سالن نمایش این فیلم مملو از جمعیت بود.

 

سحر جعفری جوزانی در پشت دیوار سکوت + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی