آزیتا حاجیان
فیلم خط فرضی برای اولین بار در جشنوراه فجر امسال به نمایش گذاشته میشود و آزیتا حاجیان با این فیلم شانس خود را برای دریافت سیمرغ جشنواره فجر امتحان میکند.

نمایش خط فرضی با آزیتا حاجیان در جشنواره فجر

فیلم سینمایی خط فرضی به کارگردانی فرنوش صمدی و تهیه کنندگی علی مصفا یکی از فیلم های حاضر در جشنواره فجر امسال است که روز شنبه 18 بهمن ماه در سینمای رسانه به نمایش گذاشته میشود.

این فیلم که اولین ساخته بلند سینمایی فرنوش صمدی محسوب میشود با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت و شانس خود را در جشنواره فجر امسال امتحان میکند.

آزیتا حاجیان در قامت یک مادر در خط فرضی

فرنوش صمدی کارگردان فیلم خط فرضی تصویری از آزیتا حاجیان در این فیلم را به اشتراک گذاشت و نوشت:

“در قامت یک مادر” به بهانه درخشش آزیتا حاجیان عزیزم...

آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان یکی از بازیگران قدیمی و سرشناس سینمای ایران است که سالهاست در دنیای هنر فعالیت میکند و در فیلم و سریال های زیادی ایفاگر نقش یک مادر بوده است و بار دیگر در فیلم خط فرضی در نقش مادر سارا با بازی سحر دولتشاهی مقابل دوربین رفته است.

این بانوی هنرمند که در هفدهمین دوره جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم روبان قرمز شده بود بار دیگر با خط فرضی شانس خود را در جشنواره فجر امسال امتحان میکند.

بازیگران فیلم خط فرضی

در خلاصه داستان فیلم خط فرضی آمده است:

سارا به همراه همسرش حامد و دختر خردسالشان به یک عروسی در شمال ایران دعوت شده اند، اما حامد به دلیل مشکلات کاری نمی تواند به این سفر برود و این سرآغاز اتفاقی است که زندگی سارا را دگرگون می کند.

پژمان جمشیدی

بازیگران فیلم خط فرضی عبارتند از:

سحر دولتشاهی

خط فرضی با درخشش آزیتا حاجیان در جشنواره فجر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکاس: حبیب مجیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی