امیرحسین صدیق
به بهانه سالروز تولد امیرحسین صدیق مروری بر ماندگارترین نقش های او در تلویزیون خواهیم داشت که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مروری بر نقش های امیرحسین صدیق در تلویزیون

امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است و به همین بهانه نگاهی کوتاه به کارنامه هنری این هنرمند خواهیم داشت.

امیرحسین صدیق بازیگری که با مجموعه قصه های تا به تا وارد دنیای تلویزیون شد سالهاست که در دنیای هنر فعال است و علاوه بر بازیگری، تجربه ای هم در دنیای اجرا دارد.

خاطره بازی با نقش های امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق سال 73 با مجموعه قصه های تا به تا به دنیای تلویزیون قدم نهاد و یکی از ماندگارترین نقش هایش را در این مجموعه کودک و نوجوان ایفا کرد.

امیرحسین صدیق آقای پدر زی زی گولو

یکی از بهترین و ماندگارترین نقش های امیرحسین صدیق مربوط به بازی او در مجموعه قصه های تا به تا به کارگردانی مرضیه برومند است که سال 73 از شبکه دو سیما پخش شد و یکی از ماندگارترین مجموعه های تلویزیونی کودک و نوجوان بود.

امیرحسین صدیق در این مجموعه بازیگر نقش مهندس یا همان آقای پدر بود که از این نقش میتوان به عنوان یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان یاد کرد.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در سریال این زمینی ها

سریال این زمینی ها به کارگردانی مسعود شاه محمدی سال 79 از شبکه پنج سیما پخش شد و امیرحسین صدیق یکی دیگر از نقش های متفاوتش را در این سریال ایفا کرد.

امیرحسین صدیق بعد از تجربه بازی در مجموعه قصه های تا به تا و تجربه یک کار ماورایی بار دیگر این تجربه را در سریال این زمینی ها تکرار کرد و به دلیل علاقه ای که به این نوع قصه ها داشت بازی در این سریال را پذیرفت و خاطره ای خوب از این نقش آفرینی را ثبت کرد.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در کتابفروشی هدهد

امیرحسین صدیق سال 85 بار دیگر در یک سریال به کارگردانی مرضیه برومند مقابل دوربین رفت. کتابفروشی هدهد اثر دیگری از این بانوی کارگردان بود که امیرحسین صدیق در آن ایفای نقش کرد.

این هنرمند کشورمان در سریال کتابفروشی هدهد بازیگر نقش اصلی قصه بود و یکی از نقش های ماندگار او تلویزیون بازی در این سریال بود که متفاوت تر از نقش های قبلی این بازیگر بود.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در سریال دردسرهای عظیم

سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد سال 93 ساخته شد و امیرحسین صدیق در این سریال به ایفای نقش پرداخت.

امیرحسین صدیق بازیگر نقش منصور عموی بهار بود که نقشی جدی داشت و با آنچه که از بازی های دیگر امیرحسین صدیق دیده بودیم متفاوت بود و از نقش های اصلی قصه این سریال محسوب میشد.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در سریال مرضیه

سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام سال 98 از شبکه دو سیما پخش شد و امیرحسین صدیق یکی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بود.

امیرحسین صدیق در سریال مرضیه بازیگر نقش علی فروتن همسر مرضیه بود که یک خبرنگار است و افشای راز یک اختلاس زندگی اش را تحت تاثیر قرار میدهد و در نهایت به مرگ او منجر میشود.

امیرحسین صدیق

ماندگارترین نقش های امیرحسین صدیق آقای پدر زی زی گولو

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی