نگار جواهریان و علی مصفا

فیلم دوئت به نمایش خانگی می آید؟!

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1399کد مطلب : 20812زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم دوئت با بازی نگار جواهریان و علی مصفا از ادامه اکران انصراف داد و احتمال انتشار آن در نمایش خانگی وجود دارد.

انصراف فیلم دوئت از ادامه اکران

فیلم سینمایی دوئت به کارگردانی نوید دانش و تهیه کنندگی احسان رسول اف سال 94 ساخته شد و 24 بهمن ماه سال 98 اکران خود را در سینماها آغاز کرد اما با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماهای کشور تکلیف اکران این فیلم نامشخص ماند.

بعد از چند ماه تعطیلی سینما بالاخره عوامل فیلم دوئت تصمیم به انصراف از ادامه اکران این فیلم گرفتند.

احتمال اکران آنلاین فیلم دوئت

فیلم دوئت بعد از گذشت چند سال از ساخت بالاخره به سینماها آمد اما شانس با این فیلم یار نبود و با شیوع ویروس کرونا سینماها تعطیل شد و فیلم های تازه اکران متحمل ضرر زیادی شدند.

نگار جواهریان

بحث اکران آنلاین فیلم ها با اعلام آمادگی فیلم خروج آغاز شد و چند فیلم که با توجه به شرایط موجود در جامعه موفق به اکران نشدند برای اکران آنلاین اعلام آمادگی کردند.

عوامل فیلم دوئت هم با توجه به شرایط سینماها و جامعه تصمیم به انصراف از ادامه اکران فیلمشان گرفتند و برای اکران این فیلم یا انتشار آن در نمایش خانگی در حال مذاکره و تلاشند.

نگار جواهریان و مهسا طهماسبی

فیلم دوئت در سال 96 در بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی شب های سیاه تالین در کشور استونی شرکت کرد و دو جایزه بهترین فیلم و جایزه نتپک (شبکه ارتقای سینمای آسیا و اقیانوسیه) را به دست آورد.

نوید دانش

داستان فیلم دوئت:

دوئت روایتی از زندگی مینو است که همسرش حامد را به دیدار سپیده می برد، زنی که همسرش با او گذشته مشترکی داشته است. این ملاقات یادآور خاطراتی از گذشته آن هاست.

پانته آ پناهی ها

بازیگران فیلم دئوت عبارتند از:

هدیه تهرانی، علی مصفا، نگار جواهریان، مرتضی فرشباف، کاوه کاتب، مهسا طهماسبی، مهدخت مولایی، پانته آ پناهی ها، علیرضا آقاخانی و... بازیگران فیلم دوئت را تشکیل میدهند.

علی مصفا

تکلیف ادامه اکران فیلم دوئت با نگار جواهریان و علی مصفا مشخص شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : عکاس:سعید عباس اصفهانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی