نوید محمدزاده
نوید محمدزاده بازیگر کشورمان با انتشار پستی از نیمه تمام ماندن پروژه های سینمایی جدید و نمایشش عذرخواهی کرد.

ابتلای نوید محمدزاده به کرونا

نوید محمدزاده بازیگر کشورمان یکی از چهره های سرشناس دنیای بازیگری است که متاسفانه درگیر ویروس کرونا شد.

این هنرمند کشورمان روز گذشته با انتشار پستی خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد و ابتلا به این بیماری باعث وقفه در کارهای سینمایی و نمایش او شد.

عذرخواهی نوید محمدزاده از پروژه هایی که به خاطر او دچار وقفه شد

نوید محمدزاده پیش از ابتلا به ویروس کرونا مشغول بازی در دو فیلم سینمایی و یک تئاتر بود که به دلیل بیماری او وقفه ای دو هفته ای در این کارها ایجاد شد.

نوید محمدزاده با انتشار یک استوری از عوامل این کارها عذرخواهی کرد.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده در جدیدترین تجربه بازیگری اش مشغول بازی در فیلم سینمایی شب داخلی دیوار به کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه کنندگی علی جلیلوند بود که از اردیبهشت ماه وارد مرحله پیش تولید شد و این هنرمند کشورمان ایفاگر نقشی متفاوت در این فیلم سینمایی است.

نوید محمدزاده

فیلم سینمایی شب، داخلی، دیوار با بازی متفاوت نوید محمدزاده در نقش یک نابینا همراه است که تجربه ای متفاوت برای او در دنیای بازیگری محسوب میشود و علاوه بر نوید محمدزاده امیر آقایی، سعید داخ و علیرضا کمالی تابحال به این فیلم سینمایی پیوسته اند.

نوید محمدزاده و امیر آقایی

فیلم سینمایی تفریق یکی دیگر از کارهای جدید نوید محمدزاده به کارگردانی مانی حقیقی است که نوید محمدزاده هم در آن به ایفای نقش پرداخته است.

این ساخته مانی حقیقی به زودی مقابل دوربین میرود و نوید محمدزاده در تجربه ای متفاوت در این فیلم سینمایی با ترانه علیدوستی همبازی است.

نوید محمدزاده و مانی حقیقی

کرونا فیلم های سینمایی و تئاتر نوید محمدزاده را نیمه تمام گذاشت

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی