فتوشاپ اندروید و آیفون
اگر تصمیم به نصب نسخه اصلی برنامه فتوشاپ بر روی گوشی اندرویدی خود دارید، در این گزارش از نمناک با لینک دانلود و قابلیت های فتوشاپ اندروید آشنا خواهید شد.

برنامه فتوشاپ اندروید و iOS

ویرایش و ادیت کردن عکس های مختلف همواره در طی چند سال گذشته با استفاده از برنامه محبوب و جهانی فتوشاپ انجام می شود و این روزها نیز به لطف آخرین نسخه های عرضه شده از فتوشاپ برای سیستم عامل های ویندوز و مک، با دنیایی نوین از ابزارها روبرو شده ایم که هر یک از این ابزارها می توانند به بهترین شیوه ممکن در ویرایش تصویر موثر واقع شوند.

با این حال اگر بخواهیم بین تمام برنامه های موجود در زمینه ویرایش و ادیت یکی را به عنوان اصلی ترین برنامه انتخاب کنیم، بی شک برنامه فتوشاپ از گذشته تا هم اکنون بیشترین محبوبیت را داشته است و خبر خوشحال کننده دیگر هم این می باشد که این برنامه در نسخه های اندروید و iOS منتشر شده است و اگر شما علاقمند به دنیای طراحی تصاویر هستید، می توانید این برنامه جهانی را دانلود و نصب کنید.

دانلود فتوشاپ

به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با برنامه فتوشاپ به همراه قابلیت های اصلی و کلی آن آشنا سازیم تا هر چه بهتر با این برنامه برای انجام کارهای مختلف آشنا شوید. همراه ما باشید.

ویژگی های برنامه فتوشاپ اندروید و آیفون

برنامه فتوشاپ همان گونه که گفته شد، به عنوان مرجع اصلی برنامه ها شناخته شده در زمینه ویرایش می باشد که در ادامه به قابلیت های اصلی این برنامه اشاره خواهیم کرد؛

 1. برنامه ساده و کاربردی برای ویرایش تصاویر
 2. دارای محیط کاربری ساده و جذاب
 3. امکان افزودن متن به عکس
 4. امکان اعمال فیلترهای مختلف به عکس
 5. امکان تنظیم نور عکس
 6. مجهز به Red Eye
 7. امکان ادغام چند عکس در قالب یک عکس
 8. کراپ کردن عکس
 9. افزودن استیکر به عکس
 10. عرضه شده برای سیستم عامل های اندروید و آیفون
 11. امکان اشتراک گذاری سریع و باکیفیت و...

لینک های دانلود برنامه فتوشاپ اندروید و آیفون

فتوشاپ

همان گونه که در قسمت بالا ذکر شد، برنامه فتوشاپ برای دو سیستم عامل برتر در سطح جهان با نام های Android و IOS عرضه شده است تا کاربران این سیستم عامل ها بتوانند به بهترین شیوه ممکن اقدام به برطرف کردن نیازهای خود نمایند و بی شک تاثیرگذار نیز بوده است و چیزی غیر از این قابل انکار می باشد. از این رو در قسمت ذیل ما لینک های دانلود برنامه فتوشاپ را درج نموده ایم که لینک های ذیل از دو فروشگاه معتبر گوگل پلی و اپ استور می باشند. به همین دلیل هر زمان اقدام به دانلود کنید، آخرین نسخه مربوطه را از این لینک ها می توانید دریافت کنید؛

دانلود آخرین نسخه برنامه فتوشاپ اندروید و iOS

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : فتوشاپ
وبگردی