پوریا پورسرخ
به بهانه بازی پوریا پورسرخ در سریال ایلدا مروری بر پربیننده ترین سریال های تلویزیونی این بازیگر خواهیم داشت.

سریال های تلویزیونی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره های پرکار و پرطرفدار این روزهای دنیای هنر است که سریال ایلدا با بازی او در حال پخش از شبکه یک سیما است.

به بهانه بازی پوریا پورسرخ در سریال ایلدا و پخش این سریال مروری بر چند سریال تلویزیونی این بازیگر جوان خواهیم داشت.

بازی پوریا پورسرخ در سریال ایلدا

سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی، سریالی در حوزه دفاع مقدس است که پوریا پورسرخ در جدیدترین تجربه بازیگری اش در آن به ایفای نقش پرداخت و از 4 مهرماه 99 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

پوریا پورسرخ در سریال ایلدا بازیگر نقش ایرج است و او که تجربه بازی در سریال های دفاع مقدسی را دارد این بار هم در این سریال ایفاگر نقش مردی از عشایر کشورمان با گریم و لباس عشایر در سالهای 1358 و 1359 است.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال برادر

سریال برادر به کارگردانی جواد افشار یکی دیگر از سریال های ماندگار پوریا پورسرخ است که ماه رمضان سال 95 از شبکه دو سیما پخش شد.

پوریا پورسرخ در این سریال بازیگر نقش ناصر پسر کوچکتر خانواده حاج کاظم پهلوان است که توسط دشمنان پدرش اغفال شده و وارد مسیر نادرستی در زندگی اش میشود که آبروی پدر را نشانه گرفته است و به خوبی توانسته از عهده ایفای این نقش برآید.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال کیمیا

سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشاری سال 1394 از شبکه دو سیما پخش شد و پوریا پورسرخ در این سریال ایفاگر نقش آرش همسر اول کیمیا بود.

پوریا پورسرخ در این سریال که داستان آن در زمان قبل از جنگ تا دوران جنگ و بعد از آن میگذرد در نقش پسری به نام آرش که در واقع پسر زن دایی کیمیا بود مقابل دوربین رفت و با کیمیا ازدواج کرد اما تغییر شخصیت آرش باعث شد زندگی آنها دوام چندانی نداشته باشد و از هم جدا شوند.

بازی در این سریال 110 قسمتی یکی از طولانی ترین تجربه های بازیگری پوریا پورسرخ بود که در کنار چهره هایی چون مهراوه شریفی نیا، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، مهدی پاکدل و... ماندگار شد.

بازیگران سریال کیمیا

پوریا پورسرخ در سریال روز حسرت

سریال روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم یکی دیگر از سریال های ماندگار پوریا پورسرخ در تلویزیون است که ماه رمضان سال 87 روی آنتن رفت.

پوریا پورسرخ در این سریال بازیگر نقش مسعود بود که بعد از تصادف همسرش معصومه و زمین گیر شدن او به صورت پنهانی ازدواج میکند و در آستانه جدایی از همسر دومش فریده متوجه میشود که او باردار است و معصومه بعد از فهمیدن ماجرای ازدواج مسعود از دنیا میرود و زندگی جدید مسعود آغاز میشود.

پوریا پورسرخ در سریال روز حسرت با بازیگرانی چون مهراوه شریفی نیا، لیندا کیانی، افسانه بایگان، فرامرز قریبیان و ... همبازی بود.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در سریال وفا

سریال وفا به کارگردانی محمدحسین لطیفی یکی دیگر از سریال های ماندگار پوریا پورسرخ در تلویزیون است که نوروز سال 85 از شبکه سه سیما پخش شد.

پوریا پورسرخ در این سریال ایفاگر نقش ژوبین یک پسر یهودی است که به جرم جاسوسی برای اسرائیل در لبنان زندانی است و در این میان دلباخته دختری به نام وفا میشود و این سرآغاز داستان این سریال است که حسابی در میان مردم ماندگار شد.

پوریا پورسرخ در سریال وفا با بازیگرانی چون هانیه توسلی، فرهاد قائمیان، فرهاد اصلانی، الیزابت امینی و... همبازی بود.

پوریا پورسرخ

پربیننده ترین سریال های پوریا پورسرخ در تلویزیون

4.435
این مطلب مفید بود ؟314
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی