پیراهن ساده

چگونه با لباس ساده تیپ بزنید؟

کد مطلب : 77851زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلیقه های رنگارنگی برای انتخاب لباس وجود دارد اما معمولا لباس های ساده به چشم اکثر افراد زیبا هستند ، در این مقاله راجب تیپ زدن با لباس های ساده صحبت می کنیم.

تیپ زدن با لباس ساده

بر خلاف باور که همیشه تجملاتی بودن، اساس خوش تیپی سنجیده میشود، تیپ زدن با لباس ساده، علاوه بر سادگی، میتواند جذابیت بیشتری نسبت به لباس های پر زرق و برق داشته باشد. ست کردن لباس مطابق با سلیقه، همیشه چالش هایی همراه خود دارد. وجود رنگ ها و طرح های مختلف، باعث این سردرگمی در انتخاب لباس میشود. برای تیپ زدن و جذاب دیده شدن، نیاز به لباس های خیلی خاص و ویژه نیست. میتوان با چند راهکار ساده، از لباس های ساده و معمولی استفاده کنید تا تیپ بهتری داشته باشید.

تیپ زدن با لباس ساده چه مزایایی دارد؟

ساده بودن یک خاصیت ملموس و کاربردی دارد:با هر مدل لباسی میتواند خود را تطبیق دهد. این ویژگی باعث میشود که از تمام لباس های قدیمی و جدید خود برای ست کردن نیز استفاده کنید. اگر هم وابسته به مد و استایل باشید، تیپ زدن با لباس ساده، جذابیت خاص خودش را دارد و از مد نمی افتد. هنگامی که ترفند تیپ زدن با لباس ساده را بدانید، دیگر دغدغه ای داشتن ظاهری آراسته ندارید. در ادامه لباس هایی معرفی میشوند که نگاه شما را بیشتر از قبل به کمدتان جلب میکند. حتی در خرید لباس های جدید میتواند بیشتر شما را کمک کند.

تیشرت ساده تک رنگ

تیشرت ساده همیشه طرفدار دارد و میتوان با بیشتر لباس ها زیبا دیده شود. درست است که لباس های زیبا و طرح دار، روز به روز زیباتر میشوند، اما بدانید که همیشه زیبایی در سادگی است. در خصوص تیشرت هم همینطور است. معمولا تیشرت های تک رنگ مشکی و سفید بیشتر استفاده میشوند.

تیشرت ساده تیپ ساده

شلوار جین آبی

شلوار جین بدون شک از انواع لباسی است که اگر معتاد آن نشده باشید، حداقل یکبار اقدام به خرید آن کرده اید و در کمد لباستان دارید. دلیل محبوبیت آن مانند تیشرت ساده است. با هر لباسی میتوانید آن را بپوشید. 

پالتو فوتر در فصول سرد

از محبوب ترین لباس هایی که همیشه و همیشه طرفدار دارد، پالتو فوتر میباشد. در عین سادگی میتواند جذابیت شما را دوچندان کند. پارچه فوتر به دلیل ایستایی مناسب، به خوبی روی تن شما مینشیند و خوش فرم میباشد. فقط توجه کنید که این لباس مخصوص فصل پاییز و زمستان است.
پالتو فوتر

شال ساده یک رنگ

شال رنگی در انواع استایل زنانه به شدت محبوب و پراستفاده است به گونه ای که ارکان اصلی امروزه استایل زنان ایرانی میباشد. استفاده از شال در ایران نسبت به روسری خیلی بیشتر میباشد. اگر شال ساده با رنگ های شاد و بدون طرح انتخاب کنید، میتوانید شاهد جذابیت بیشتر تیپ خودتان باشید.

شومیز زنانه

شومیز به پیراهن مردانه میگویند که میتواند طرح های مختلفی داشته باشد و مخصوص زنان است. تیپ زدن با لباس ساده میتواند تاثیر زیادی روی تیپ شما داشته باشد. کاربرد شومیز در بیرون، زیر پالتو یا مانتو جلوباز میباشد. پس کاملا نشانی از سلیقه و تیپ شما میباشد.

عینک آفتابی و ساعت

کافیست یک بار برای تیپ زدن با لباس ساده، از ساعت و عینک آفتابی استفاده کنید؛ کاملا متوجه تفاوت شگرف این اکسسوری ها در جذاب دیده شدنتان میشوید. میتوانید برای انتخاب، از عینک و ساعت های ساده استفاده کنید تا همیشه جذاب به نظر برسید.

دکمه سر دست

از جزییات برای تیپ زدن با لباس ساده دریغ نکنید. کت و شلوار همیشه به عنوان لباس جذاب و مجلسی از آن نام برده میشود. اگر یک کت و شلوار ساده را با دکمه سردست بپوشید، میتوانید خوش تیپ بودن را حس کنید. همچنین باعث میشود. یادتان نرود که سلیقه  شما در استفاده از جزییات، خودش را نشان میدهد.
اگر هم به دنبال لباس هایی بر طبق سلیقه خود میباشید، میتوانید با خرید پارچه از سایت های آنلاین معتبر فروش پارچه مانند ربانی، اقدام به دوخت لباس مورد علاقه خود بکنید. 

چگونه با لباس ساده تیپ بزنید؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی