جوکر

عکس خواستگاری عباس جمشیدی فر از همسرش لو رفت!!

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1401کد مطلب : 88039زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواستگاری جنجالی عباس جمشیدی فر از همسرش و عکسی که به سرعت همه جا را فرا گرفت؛ قطعا برای شما جذاب خواهد بود.

عروس شدن عباس جمشیدی فر در برنامه جوکر احسان علیخانی

عباس جمشیدی فر که به تازگی خبر ازدواجش را منتشر کرده و نام خود را در لیست بازیگرانی که در سال 1401 ازدواج کردند قرار داد، در یکی از آثارش، بخشی را بازی کرد که به عنوان عروس، با یک سینی چای برای خواستگار، وارد صحنه می شد. این عکس که از صحنه سانسور شده برنامه جوکر احسان علیخانی گرفته شد، به سرعت با تیتر عروسی عباس جمشیدی فر، مثل یک ویروس فضای مجازی را به تصاحب خود در آورد.

عکس وایرال شده از عباس جمشیدی فر در این برنامه که از سکانس حذف شده خواستگاری در برنامه جوکر گرفته شده بود با واکنش های طنز کاربران مواجه شد و حتی برخی با دیدن تیتر " عکس خواستگاری عباس جمشیدی فر از همسرش " تصور کردند که این بازیگر صحنه هایی از مراسم خواستگاری خود در واقعیت منتشر کرده، غافل از اینکه این تنها یک شوخی اینترنتی بود که کاربران به بهانه ازدواج بازیگر سریال سقوط، منتشر کردند و شما هم در ادامه این بخش از نمناک آن را مشاهده می کنید.

سکانس حذف شده جوکر و عروس شدن عباس جمشیدی فر

در این سکانس حذف شده عباس جمشیدی فر با پوشیدن روسری و موهای قرمز و آوردن چای نقش عروس را بازی کرد، این شرکت کننده جوکر که در قسمت های قبلی جوکر نیز طنزپردازیش مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته بود، در سکانس خواستگاری با حرکات جالب و بامزه همراه با یوسف تیموری لحظات خنده داری را رقم زد.

یوسف تیموری نقش خواستگار عباس جمشیدی فر و محمد رضا علیمردانی نقش پدربزرگ آقای خواستگار را ایفا می کرد. خواستگاری که معیار متفاوتی از ازدواج دارد!

به گفته احسان علیخانی کارگردان جوکر این سکانس به دلیل عدم تمایل عباس جمشیدی فر حذف شد اما در نهایت در بخش جوکر تایم پخش گردید.

جوکر

مختصر بیوگرافی عباس جمشیدی فر

عباس جمشیدی فر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 17 شهریور 1359 در تهران است. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته تئاتر می باشد که با سریال «روزگار خوش حبیب آقا» به کارگردانی مهدی مظلومی و نویسندگی سعید آقاخانی وارد قاب تلویزیون شد.

این بازیگر که با نقش آفرینی های کمدیش شناخته شده است، می گوید فکر میکنم اگر الان هرچی از کمدی دارم به گذشته و به پدرم بر می گردد.ایشان همیشه برای موضوعات مختلف ری اکشن های عجیبی داشتند که در کل فامیل بعنوان یک شخص باحال، جذاب و بگو بخند معروف بود.

پیامک از دیار باقی، سه دونگ سه دونگ، بچه مهندس، زخم کاری، چند میگیری گریه کنی 2، شیشلیک، جوکر، خوشنام، سریال سقوط، یاغی و... فیلم هایی هستند که عباس جمشیدی فر در آنها ایفای نقش نموده است.

عکس خواستگاری عباس جمشیدی فر از همسرش لو رفت!!

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : عکس: نگار پور بحری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی