جوکر

صحنه سانسور شده عروسی عباس جمشیدی فر در جوکر

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1401کد مطلب : 88039زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویر و صحنه های تازه منتشر شده از بازیگر معروف جوکر همه را میخکوب کرد، عکس چهره ی متفاوت او مثل یک ویروس تمام فضای مجازی را فرا گرفت.

عروس شدن عباس جمشیدی فر در برنامه جوکر احسان علیخانی

سومین و آخرین قسمت از مستندهای پشت صحنه مجموعه جوکر با نام «جوکر تایم» دیروز چهارشنبه منتشر شد تا این مجموعه به کار خود پایان دهد. در قسمت جدید پشت صحنه جوکر سکانس حذف شده خواستگاری جوکری از عباس جمشیدی فر پخش شد که با واکنش های طنز کاربران مواجه شد.

سکانس حذف شده جوکر

در این سکانس حذف شده عباس جمشیدی فر با پوشیدن روسری و موهای قرمز و آوردن چای نقش عروس را بازی کرد، این شرکت کننده جوکر که در قسمت های قبلی جوکر نیز طنزپردازیش مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته بود، در سکانس خواستگاری با حرکات جالب و بامزه همراه با یوسف تیموری لحظات خنده داری را رقم زد.

یوسف تیموری نقش خواستگار عباس جمشیدی فر و محمد رضا علیمردانی نقش پدربزرگ آقای خواستگار را ایفا می کرد. خواستگاری که معیار متفاوتی از ازدواج دارد!

به گفته احسان علیخانی کارگردان جوکر این سکانس به دلیل عدم تمایل عباس جمشیدی فر حذف شد اما در نهایت در بخش جوکر تایم پخش گردید.

جوکر

بیوگرافی مختصر عباس جمشیدی فر

عباس جمشیدی فر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 17 شهریور 1359 در تهران است. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته تئاتر می باشد که با سریال «روزگار خوش حبیب آقا» به کارگردانی مهدی مظلومی و نویسندگی سعید آقاخانی وارد قاب تلویزیون شد.

این بازیگر که با نقش آفرینی های کمدیش شناخته شده است، می گوید فکر میکنم اگر الان هرچی از کمدی دارم به گذشته و به پدرم بر می گردد.ایشان همیشه برای موضوعات مختلف ری اکشن های عجیبی داشتند که در کل فامیل بعنوان یک شخص باحال، جذاب و بگو بخند معروف بود.

پیامک از دیار باقی، سه دونگ سه دونگ، بچه مهندس، زخم کاری، چند میگیری گریه کنی 2، شیشلیک، جوکر، خوشنام و... فیلم هایی هستند که عباس جمشیدی فر در آنها ایفای نقش نموده است.

صحنه سانسور شده عروسی عباس جمشیدی فر در جوکر

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : عکس: نگار پور بحری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی