عباس جمشیدی فر

درخشش بازیگر مشهور در سریال زخم کاری

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1400کد مطلب : 83120زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از بازیگران مشهور تئاتر که در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان نقش آفرینی می کند مورد تمجید همکار خود قرار گرفت.

تعریف سوسن پرور از بازیگر نقش اخوان سریال زخم کاری

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان یکی از مجموعه های جذاب و پر مخاطب این روزها در شبکه نمایش خانگی است که بازیگران مطرحی در آن مقابل دوربین رفته اند.

عباس جمشیدی فر یکی از بازیگران این سریال است که نقش اخوان، وکیل شرکت ریزآبادی را ایفا می کند. عباس جمشیدی فر از اواخر دهه هفتاد با نویسندگی تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد و با سریال روزگر خوش حبیب آقا وارد قاب تلویزیون شد اما با مجموعه سه دونگ سه دونگ دیده شد.

سریال بچه مهندس یکی از مشهورترین کارهای این بازیگر می باشد. عباس جمشیدی فر جوایز مختلفی برای نقش آفرینی در تئاتر دریافت کرده و می توان او را یک بازیگر حرفه ای تئاتر دانست.

سوسن پرور بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون که در سریال بزنگاه با عباس جمشیدی فر همکاری داشت و نمایشی با عنوان مکبث روی صحنه تئاتر اجرا کرده بود در تمجید بازیگر عباس جمشیدی، یادداشتی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

سوسن پرور با انتشار عکسی از عباس جمشیدی در اینستاگرامش نوشت:

عباس جان چقدر این روزها خوش می درخشی.

در لابه لای نومیدی های این روزگار دیدن درخشش تو باعث میشه به زندگی دلگرم بشم و بگم چقدر خوب که عباس داره نتیجه زحمتاش رو می بینه. الهی این نقش شروعی باشه برای درخشیدن بیشتر تو. تو بی نظیری پسر جون.

عباس جمشیدی فر

درخشش بازیگر مشهور در سریال زخم کاری

519
این مطلب مفید بود ؟190
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی