واریز اشتباه حقوق

افتضاحی عجیب در پرداخت حقوق یک کارمند!!

کد مطلب : 87563تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
خبر جنجالی پول رد و بدل شده میان کارمند و کارفرما به سرعت دست بدست شد تا بالاخره کارمند مجبور به انجام کاری شود که خلاف میلش بود.

اشتباه در پرداخت حقوق یک کارمند خبرساز شد

یک مرد مجارستانی پس از اینکه شرکتی که در آن کار می کرد به طور تصادفی 367 ​​برابر بیشتر از درآمد واقعی او به او دستمزد داد، موقتاً یک مرد ثروتمند شد. جالب اینجاست که هنگامی که کارفرما درخواست بازگشت پول را کرد، این مرد از بازپرداخت مبلغ تعیین شده خودداری کرد.

مردی اهل ناحیه سوموگی مجارستان که نامش منتشر نشده است، برای مدت کوتاهی برای شرکتی در کاپوسوار کار می‌کرد اما کارش در طول دوره آزمایشی خاتمه یافت. برای مدت کوتاهی که در این شرکت داشت، او توانست 92549 فورینت (238 یورو (260 دلار)) به دست آورد، اما در یک شاهکار سخاوتمندانه باورنکردنی، کارفرمایش 367 برابر این مبلغ را به حساب او واریز کرد.

در واقع، این فقط یک اشتباه بزرگ بود که به دلیل این مسئله بود که مرد یک حساب بانکی اتریشی برای دریافت حقوقش ارائه کرده بود، بنابراین حقوق باید به واحد پول محلی، یورو پرداخت می شد و کارفرمای بی دقت هم به جای تبدیل فورینت ها به یورو، برای مرد خوش شانس، مستقیما 92549 یورو واریز کرد.
بلافاصله پس از پی بردن به این اشتباه، شرکت مجارستانی با کارمند سابق خود تماس گرفت و از او خواست پولی را که به طور تصادفی به حساب بانکی وی واریز شده بود، پس دهد. با این حال، مرد گفت که دیگر به حساب بانکی اتریش دسترسی ندارد، بنابراین نمی تواند پول را به آنها بازگرداند.

پول

واضح است که این پایان کار نبود و تحقیقات بعدی پلیس نشان داد که این مرد حدود 15500 یورو پول نقد از حساب خود در اتریش از طریق یک دستگاه خودپرداز در جنوب مجارستان خارج کرده و آن را به حساب بانکی دیگری منتقل کرده است.

با کمک دفتر دادستانی منطقه کاپوسور، این شرکت موفق شد حساب بانکی اتریشی متهم را مسدود کند و ترتیبی داد که پول به حساب بانکی خود بازگردانده شود. طبق گزارشات، تاکنون حدود 72000 یورو بازگردانده شده است،کارفرمای این شرکت امیدوار است که در نهایت بتواند کل مبلغ را دریافت کند.

افتضاحی عجیب در پرداخت حقوق یک کارمند!!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن
2 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی