هامون سیدی، فریبا متخصص و پژمان بازغی

قسمت آخر سریال افرا کی پخش می شود؟

تاریخ انتشار : 14 مهر 1400کد مطلب : 84037زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و با نقش آفرینی بازیگران مطرح عرصه هنر، به قسمتهای پایانی خود نزدیک می شود.

پخش قسمت های پایانی سریال افرا

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک محمدکامبیز دارابی و مجید مولایی که در حال پخش از شبکه یک سیما است به شبهای پایانی خود نزدیک شد.

بهرنگ توفیقی کارگردان سریال های موفقی همچون آقازاده ، پدر ، پشت بام تهران ، زیر پای مادر و عقیق در ساخت سریال افرا با هنرمندان مطرحی همکاری کرده است.

روزبه حصاری

روزبه حصاری بازیگر نقش مسعود در سریال افرا

آخرین قسمت سریال افرا

در حالی که پیشتر اعلام شده بود سریال افرا در 40 قسمت پخش خواهد شد ولی صفحه اینستاگرام این سریال، قسمت 38 را آخرین قسمت آن اعلام کرده است که در روز یک شنبه 18 مهر پخش خواهد شد.

محمد صادقی و سارا باقری

محمد صادقی و سارا باقری در نقش پیمان و مائده

داستان سریال افرا

در سریال افرا مهدی سروستانی در نقش حاج محمود فروزش حضور دارد که برای نجات پسرش از پای چوبه دار دست به هر اقدامی می زند. مسعود پسر حاج محمود که محیط بان است در یک حادثه به طور ناخواسته به سمت پیمان(خواستگار خواهرش) شلیک کرده و منجر به مرگ او می شود. 

از سوی دیگر وحید برادر پیمان برای قصاص مسعود اصرار کرده و تمام راههای نجات مسعود را از بین می برد تا انتقام برادرش را از خانواده فروزش بگیرد اما مادر پیمان با دادن لوازم کودکی پسرش به دختر مورد علاقه او می تواند مسیر داستان را طور دیگری رقم بزند.

اسماعیل محرابی و فریبا متخصص

اسماعیل محرابی و فریبا متخصص در نقش پدر و مادر پیمان

بازیگران سریال افرا

سریال افرا در ژانر درام، خانوادگی و اجتماعی ساخته شده و هنرمندان شناخته شده ای همچون مهدی سلطانی ، فریبا متخصص ، پژمان بازغی ، اسماعیل محرابی ، پیام دهکردی ، مینا وحید ، روزبه حصاری ، علیرضا آرا ، نسرین بابایی و بازیگران جوانی همچون سارا باقری ، محمد صادقی ، هامون سیدی ، فهیمه مومنی و ... نقش آفرینی می کنند.

پیام دهکردی و مهدی سلطانی

پیام دهکردی و مهدی سلطانی در نقش وکیل و حاج محمود فروزش

قسمت آخر سریال افرا کی پخش می شود؟

4.3393
این مطلب مفید بود ؟33657
منبع : عکاس: محمد دارایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
برچسب : سریال افرا
وبگردی