تولد
علی صادقی و سعید آقاخانی
به بهانه بازی علی صادقی در فصل سوم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی مروری بر سریال های این بازیگر به کارگردانی سعید آقاخانی خواهیم داشت.

سریال های علی صادقی با سعید آقاخانی

علی صادقی از بازیگران طناز سینمای ایران است که بازیگری را از سال 70 در تلویزیون آغاز کرد و یکی از چهره های محبوب دنیای طنز است.

این هنرمند کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری اش در فصل سوم سریال نون خ مقابل دوربین رفت و برای چندمین بار با سعید آقاخانی کارگردان این سریال همکاری کرد.

سریال های سعید آقاخانی با بازی علی صادقی

به بهانه بازی علی صادقی در سریال نون خ 3 مروری بر همکاری های این بازیگر با سعید آقاخانی در تلویزیون خواهیم داشت.

علی صادقی و سعید آقاخانی

علی صادقی در سریال نون خ

فصل سوم سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی این روزها در حال انجام است و علی صادقی که تجربه بازی در فصل اول این سریال را داشت بار دیگر در فصل سوم این سریال هم مقابل دوربین رفته و به ایفای نقش می پردازد.

نون خ 3 برای پخش در نوروز 1400 در حال ساخت است و علی صادقی در فصل اول این سریال که نوروز 98 پخش شد ایفاگر نقش سیروس داماد نورالدین خان زاده با بازی سعید آقاخانی بود.

علی صادقی

علی صادقی در سریال نقطه سرخط

سریال نقطه سرخط به کارگردانی سعید آقاخانی سال 1390 در شبکه سه سیما روی آنتن رفت و علی صادقی در این سریال بازیگر نقش فریبرز بود.

علی صادقی در این سریال با بازیگرانی چون حمید لولایی، مریم سعادت، غلامرضا نیکخواه، افسانه ناصری، اشکان اشتیاق، مرجانه گلچین، خشایار راد و... همبازی بود.

علی صادقی و اشکان اشتیاق

علی صادقی در سریال خوش نشین ها

سریال خوش نشین ها به کارگردانی سعید آقاخانی سال 89 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و علی صادقی در این سریال ایفاگر نقش دانیال بود و در این سریال با زنده یاد سیروس گرجستانی همبازی بود.

خوش نشین ها یکی دیگر از کارهای ماندگار سعید آقاخانی بود که بازیگرانی چون سیروس گرجستانی، حمید لولایی، مرجانه گلچین، حدیثه تهرانی، حلیمه سعیدی، مهران رجبی، سپند امیرسلیمانی و... در آن به ایفای نقش پرداختند.

علی صادقی

علی صادقی در سریال زن بابا

سریال زن بابا به کارگردانی سعید آقاخانی سال نوروز 89 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و علی صادقی در این سریال ایفاگر نقش بهبود پسر عزیز با بازی سیروس گرجستانی وبد.

علی صادقی یکی دیگر از تجربه های ماندگارش در تلویزیون را بار دیگر با سعید آقاخانی تجربه کرد و با بازیگرانی چون سریوس گرجستانی، محمد کاسبی، مهران غفوریان، شقایق دهقان، رامین ناصر نصیر، شهین تسلیمی، محمود بهرامی و... همبازی بود.

سریال زن بابا

علی صادقی در سریال عید امسال

سریال عید امسال یکی دیگر از سریال های سعید آقاخانی است که نوروز 88 از شبکه تهران پخش شد و علی صادقی در این سریال بازیگر نقش جواد بود.

این سریال طنز که ماجراهای خانواده عباس آقا بود یکی دیگر از تجربه های سعید آقاخانی در تلویزیون است که بازیگرانی چون علی صادقی، محسن قاضی مرادی، فاطمه شکری، مجید صالحی، مهران غفوریان، بهنوش بختیاری، امیر غفارمنش، بیتا سحرخیز و... در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال های ماندگار علی صادقی به کارگردانی سعید آقاخانی

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : علی صادقی
وبگردی