امین حیایی کیهان ملکی
این روزها عکسی از امین حیایی و کیهان ملکی بازیگر نقش احد در سریال روزگار جوانی وایرال شده که بسیار مورد توجه و تعجب کاربران قرار گرفته است.

عکس قدیمی امین حیایی و کیهان ملکی

امین حیایی و کیهان ملکی، بازیگر نقش احد در سریال روزگار جوانی 1 این روزها با بازپخش سریال های قدیمی شان، دوباره از قاب تلویزیون دیده می شوند؛ البته با چهره ای متفاوت با ظاهر فعلی شان و همین تغییر چهره بازیگران معروف سریال همسایه ها، برای کاربران فضای مجازی جالب شده و عکس آنها با عنوان عکسهای زیرخاکی، به اشتراک گذاشته می شود.

امین حیایی و کیهان ملکی

چهره کیهان ملکی و امین حیایی در سریال همسایه ها

بیوگرافی امین حیایی

امین حیایی بازیگر، متولد 19 خرداد 1349 است. بازیگری که دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر است و مدرک تحصیلی او دیپلم ریاضی فیزیک است. بازیگر فیلم سینمایی اخراجی ها، در 22 سالگی با مونا بانکی پور ازدواج کرد که حاصل این ازدواج، پسری به نام دارا حیایی است که با بازی در سریال از سرنوشت، بیش از پیش برای مخاطبان شناخته شد.

مادر دارا حیایی در سریال خواب و بیدار و فیلم سینمایی خانه ای در شن بازی کرد اما بعد از آن از دنیای بازیگری فاصله گرفت.

امین حیایی در 30 سالگی برای دومین بار و با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. این زوج بازیگر در فیلمهایی همچون قلاده طلا، دایره زنگی، مانی و ندا و سریال خوب بد زشت با هم همبازی بودند.

امین حیایی

امین حیایی/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

بیوگرافی کیهان ملکی

کیهان ملکی، یا بهتر بگوییم بازیگر نقش احد روزگار جوانی، در شهریور 1347 در تهران متولد شد، او جزو بازیگران آذری سینما و تلویزیون است. درمورد معرفی فیلم های کیهان ملکی میتوان به سریال های متنوعی از جمله ستایش، دریا در غربت، روزهای اعتراض، مزرعه کوچک، مزرعه آفتابگردان، چرخ فلک، همسفر خورشید، هوش سیاه 2، بال های خیس، مرد دو هزار چهره، فرمان، همسایه ها، کلبه سپید، همسفر، این گروه پلیس، روزگار جوانی، سبز زخمی، هوای تازه، پهلوانان نمی میرند، جنگ 39 و نوروز 73٫ اشاره کرد.

کیهان ملکی

کیهان ملکی/ عکس از نازی خوش اخلاق

او با بازی در جنگ 39 به کارگردانی داریوش کاردان در سال 1373 در تلویزیون دیده شد و با بازی در سریال روزگار جوانی به کارگردانی شاپور قریب در سال 1377 به شهرت زیادی رسید. او با هنرنمایی در مجموعه همسایه ها به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال 1379 توانایی هایش را به رخ همگان کشید.

عکس پربازدید امین حیایی و احد سریال روزگار جوانی

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی