امیرجعفری

شوخی جالب پسر امیرجعفری با پدرش و امیر آقایی

تاریخ انتشار : 20 دی 1402کد مطلب : 91746زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیین جعفری پسر امیرجعفری و ریما رامین فر با انتشار عکس خود در کنار پدر در صفحه شخصی اش با او شوخی بامزه ایی کرد.

پست طنز گونه پسر امیرجعفری برای پدرش و امیر آقایی

آیین پسر ریما رامین فر بازیگر نقش هما در پایتخت و امیر جعفری بازیگر نقش گنده خلافکاری به نام شکیب در سریال مرداب در فضای مجازی به شوخی با پدرش پرداخت، در ادامه این بخش از نمناک جدیدترین عکس امیرجعفری و پسرش و شوخی جالب آیین با امیر جعفری را مشاهده می کنید.

آیین جعفری پسر امیرجعفری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکس خود در کنار پدر و امیر آقایی بازیگر نقش نوید در گناه فرشته به تفاوت قدیشان اشاره کرد و به زبان طنز نوشت:

ارم شبکه سه

پسر ریما رامین فر و امیر جعفری بار دیگر به لباس پوشیدن پدرش نیز پرداخت و برای او نوشت:

باز لباس من رو پوشیده

 آیین جعفری و امیر جعفری و امیر آقایی

استوری شوخی جالب آیین با امیر جعفری و امیر آقایی

البته این اولین بار نیست که پسر امیرجعفری در فضای مجازی با او شوخی می کند بلکه آیین جعفری در استوری خود برای پدرش که به شیراز برای اکران مردمی سریال یاغی سفر کرده بود، نوشت:

کاش کفشامو نمیپوشیدی پدر.

مختصر بیوگرافی امیر جعفری، بازیگر نقش شکیب سریال مرداب 

امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 شهریورماه 1353 در تهران متولد شد،این هنرمند اصالتا ترک زنجان است و در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و 7 خواهر و 3 برادر دارد و خودش فرزند نهم خانواده است.

امیر جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر استاد حمید سمندریان آموخت و در آثاری چون مرداب، هفت، شهرزاد 2 و 3، ممنوعه، جیران، یاغی، قهوه ترک، کمربندها را ببندیم، من یک مستاجرم، برای آخرین بار، میوهٔ ممنوعه، چاردیواری، زیر هشت، توطئه فامیلی، شیدایی، چک برگشتی،تعبیر وارونه یک رؤیا، بی پولی، کیفر، نفوذی، زاپاس، اکسیدان، زیرنظر، گشت ٣ و...ایفای نقش نموده است.

امیر جعفری و همسر و فرزند

امیر جعفری و ریما رامین فر در کنار پسرشان آیین

ازدواج امیر جعغری و ریما رامین فر

ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر امیر جعفری است. این زوج اولین بار در حدود سال 73 و در نمایش دوجلاد و کلاسهای بازیگری زنده یاد حمید سمندریان با هم آشنا شدند و سپس با هم ازدواج کردند و ششم شهریورماه سال 1386 در شب نیمه شعبان صاحب فرزند پسری به نام آیین شدند.

مختصر بیوگرافی ریما رامین فر همسر امیر جعفری

ریما رامین فر که بیشتر به خاطر نقش آفرینی در سریال پایتخت به محبوبیت رسیده است، زاده 5 فروردین 1349 است که در آثاری چون نان و عشق و موتور 1000، ابد و یک روز، زاپاس، فصل نرگس، مرگ ماهی، سیزده، قصه ها، یه حبه قند،رفیق بد و... نقش آفرینی داشته است.

شوخی جالب پسر امیرجعفری با پدرش و امیر آقایی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی