ظاهر پسند ها
همه انسانها در زندگی به ظاهر دیگران توجه می کنند اما عده ای زیبایی ظاهری را بر همه ملاک های دیگر ترجیح می دهند و به اصطلاح افراد ظاهر بینی هستند.

اهمیت ظاهر و ظاهر بینی در میان متولدین ماههای مختلف

اکثر ما در زندگی به ظاهر توجه می‌ کنیم اما این مسئله برای بعضی از ما اهمیت بسیار بیشتری دارد. یعنی ظاهر همه چیز را برای بعضی از ما تشکیل می‌ دهد و اگر از هر چیزی خوشمان نیاید، دیگر ابعادِ آن را بررسی نمی کنیم. در این قسمت از نمناک قصد داریم طبق طالع بینی به شما بگوییم که افراد کدام ماه به ظاهر اهمیت بسیار زیادی می دهند.

مهر

مهر ماهی ها دوست دارند که همه چیز زیبا باشد؛ بنابراین سعی می‌ کنند در مکان‌ هایی قرار بگیرند که از لحاظ ظاهری آن ها را جذب می‌ کند. مهر ماهی ها در مورد نظراتی که در مورد ظاهر می دهند، خیلی صادق هستند و اگر چیزی آزارشان دهد، حتما آن را به زبان می‌ آورند. البته استاندارد های دیگری هم دارند؛ به شرطی که اول ظاهر آن چیز یا آن فرد را بپسندند.

افراد خوشتیپ

خرداد

خرداد ماهی ها مدام در حال پست گذاشتن در شبکه اجتماعی هستند. آلبوم سلفی آن ها خیلی پر است و همه اینها نشان دهنده این است که به ظاهر اهمیت بسیار زیادی می دهند و به کامنت های دیگران هم توجه می کنند و در نتیجه ظاهر هر چیز برایشان اولویت دارد.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها معمولاً به ظاهر خیلی اهمیت می دهند. زمانی که می خواهند خانه یا ماشین بخرند، یا حتی به یک هتل بروند، به ظاهر آن توجه می‌ کنند و سعی می‌ کنند که برای انتخاب همسر کسی را انتخاب کنند که بیشترین حد جذابیت ظاهری را داشته باشد و اگر ظاهر طرف را بپسندند، تازه دیگر ویژگی‌ های فردی او را بررسی می کنند.

انتخاب همسر

شهریور

شهریور ماهی ها افراد بخشنده و مهربانی هستند و گاهی اوقات انتقادی و قضاوتی می شوند اما به هر حال بیش از هر چیزی به ظاهر اهمیت می دهند؛ یعنی هر وقت که هر کسی را ملاقات می کنند، فقط به ظاهر او توجه می کنند و تا حد زیادی شخصیت او را از ظاهرش قضاوت می‌ کنند و استاندارد های خاصی برای ظاهر دارند.

مرداد

فرقی ندارد که در برابر مرداد ماهی ها چقدر شجاع یا چقدر منحصر به فرد باشید. در هر صورت باید ظاهر شما را بپسندند. آن ها به ظاهر هر چیزی اهمیت می‌ دهند. عاشق طراحی لباس هستند و کفش های خیلی زیبا و گران‌قیمت می‌ خرند و به طور کل سعی می‌ کنند تا ظاهر خود را به گونه‌ای بسازند که باعث توجه از سمت دیگران شود.

کفش

آذر

آذر ماهی ها از روی ظاهر تا حد زیادی شما را می شناسند و در نتیجه ظاهرتان باید برای آن ها پسندیده شود. آنها خیلی به احساسات افراد توجه نمی کنند و علاقه ای هم به انجام این کار ندارند و سعی می‌ کنند که به ظاهر توجه بیشتری نشان بدهند. اگر مشکلی در ظاهر طرف مقابل باشد، به احتمال زیاد رابطه با او را با ادامه دار نخواهند کرد.

ظاهر و قیافه واسه متولدین کدوم ماه، خیلی مهمه؟

3.2123
این مطلب مفید بود ؟7944
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
وبگردی