آرش مجیدی
آرش مجیدی بازیگر سریال تلویزیونی احضار، توضیحاتی در خصوص نقش خود پس از پایان آن در اینستاگرامش ارائه کرد.

آرش مجیدی از بازی در سریال احضار گفت

پخش سریال احضار به کارگردانی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا افخمی با تمام مشکلات به پایان رسید و سریال دیگری جایگزین آن شد.

آرش مجیدی  بازیگر نقش فرهاد حیدری و خواستگار مائده در سریال احضار، با اتمام پخش سریال، ضمن تشکر از مخاطبان این مجموعه، توضیحاتی را درباره آن ارائه کرد.

آرش مجیدی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

سلام دوستان ، عزیزان و همراهان گرام

سپاس از لطف و مهر شما و ممنون که با مجموعه “ احضار “ همراه بودید و نقطه نظرات خودتان را چه بصورت پیشنهاد و یا نقد در این صفحه درمیان گذاشتید.

بدلیل همزمان شدن مراحل ساخت و پخش سریال لازم بود به دور از فضای ذهنی مخاطب و تاثیرات آن ، این کاراکتر را به سرانجام برسانم و برای رسیدن به این مهم ، پستی در خصوص این سریال و شخصیت “ فرهاد حیدری “ نگذاشتم و از فضای مجازی هم بیشتر فاصله گرفتم.

اجرای کاراکترهائی که بصورت کامل نوشته نشده اند و در طول روند قصه شکل میگیرند به خودی خود سخت و پیچیده است و متاسفانه در این میان انبوه نظرات مخاطب و توجه به آن ها ، روند اجرا را سخت تر هم می کند.

تلاشم را کردم تا نقش فرهاد را با توجه به داده های فیلمنامه و نقطه نظرات کارگردان و داشته هایم به بهترین نحو اجرا کنم با این امید که شما آن را باور کنید و با داستانش همراه شده باشید و سپاس از لطف و همراهی شما در این شب ها.

آرش مجیدی 

ناگفته های بازیگر نقش فرهاد در سریال احضار

3.6149
این مطلب مفید بود ؟10742
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی