میلاد میرزایی
میلاد میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد که با سریال احضار به کارگردانی علیرضا افخمی توجه بسیاری از مخاطبان را جلب کرده است.

میلاد میرزایی بازیگر نقش محسن در سریال احضار 

سریال تلویزیونی احضار به نویسندگی و کارگردانی علیرضا افخمی که در شب های رمضان مهمان خانه های مردم شده است با موضوع ملودرام وماورائی خود، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

برخی از بازیگران این سریال که نقشهای اصلی آن را بر عهده دارند تا حدودی ناشناخته و جدید هستند اما در میان آنها میلاد میرزایی بازیگر نقش محسن، بازی در چند فیلم و سریال را در کارنامه هنری خود دارد.

میلاد میرزایی

بیوگرافی میلاد میرزایی

میلاد میرزایی متولد 31 شهریور 1369 در بابل است. او دارای مدرک لیسانس بازیگری است.

میلاد میرزایی فعالیت هنری خود را با دوبله آغاز کرده و در سال 1386با فیلم سینمایی اشکان وارد عرصه بازیگری شد.

بیوگرافی میلاد میرزایی

این بازیگر جوان کشورمان در سال 1392 کار خود را با سریال سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی در تلویزیون آغاز کرد و دو سال بعد در سریال چرخ و فلک به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد دیده شد.

گریم میلاد میرزایی

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت نقش خواستگار فخرالزمان به نام رشید، پسر حاج فتاح را بر عهده داشت. او در این سریال به همراه حسام منظور، محمد فیلی و مریم مومن نقش آفرینی می کرد.

میلاد میرزایی و مریم مومن

سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری که اتفاقات دهه 50 را روایت می کرد نام مجموعه دیگری است که میلاد میرزایی در آن حضور داشت. 

سریال میلاد میرزایی

این هنرمند در سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری که در سال 1399 پخش شد در کنار بازیگران مطرحی مانند زنده یاد سیروس گرجستانی، فریبا متخصص، پژمان بازغی، فاطمه گودرزی و ابوالفضل پور عرب ایفاگر نقش حسام رنجبر بود.

میلاد میرزایی و پژمان بازغی

میلاد میرزایی در سریال احضار، شخصیت محسن کامرانی خواستگار سابق مائده را بازی می کند که بعد از پیوستن به چهار دوست صمیمی، موجب آغاز شدن داستان اصلی سریال شده و ماجراهای گوناگونی پس از آن رخ می دهد.  

میلاد میرزایی بازیگر

میلاد میرزایی بازیگر نقش محسن در سریال احضار کیست؟

4.6198
این مطلب مفید بود ؟18315
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی