دعوا با همسر
کم نیست ماجراهای عجیب و البته جالبی که بعد از دعوای زن و شوهرها در گوشه کنار دنیا رقم خورده است اما ماجرای مرد ایتالیایی در نوع خود منحصربه فرد است.

کار باورنکردنی مرد بعد از دعوا با همسرش

وقتی دعوا میان زن و شوهر بالا می گیرد بهتر است یکی از طرفین اقدامی برای فروکش کردن خشم ناشی از این شرایط انجام دهند، این یکی از توصیه های کارشناسان است که احتمالا مرد داستان ما شنیده بود برای همین تصمیم گرفت برای فروکش کردن خشم خود بعد از یک بحث جدی با همسرش از خانه بیرون رفته و کمی پیاده روی کند اما از قرار معلوم او بیش از حد در عمق ماجرا غرق شده بود که قدم زدن کوتاهش تبدیل به یک پیاده روی 420 کیلومتری شد.

مرد 48 ساله ایتالیایی اهل "کومو" منطقه ای در شمال شهر میلان

بعد از جروبحث جدی با همسرش تصمیم میگیرد برای آرام کردن فکر و مغز خود از خانه بیرون رفته و کمی قدم بزند شاید هوای آزاد او را آرام تر کرده و بتواند با شرایط روانی بهتر به خانه باز گردد ولی آنقدر به این قدم زدن ادامه داد تا اینکه چند شهر دورتر از محل سکونتش توسط پلیس متوقف شد.

قهرمان پیاده روی داستان ما چنانچه روی تصویر نقشه ای که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید مسافت طولانی از محل زندگی اش دور شده بود و 418 کیلومتر دور از خانه اش در ساحل آدریاتیک به قدم زدن خود پایان داد.

پیاده روی عجیب

گفته می شود که پلیس در خیابان های Gimarra در حال گشت زنی بودند تا اطمینان حاصل کنند که مردم از قانون منع رفت و آمد در سراسر کشور که در ایتالیا وضع شده است پیروی می کنند که متوجه این مرد شده و او را متوقف کردند.

مرد در توضیح دلیل بیرون از خانه بودن خود در شرایط ممنوعیت رفت و آمد گفت که او یک هفته قبل با همسرش درگیر شده بود و برای قدم زدن بیرون آمده است تا ذهن خود را آرام کند اما نمیداند چطور ولی نتوانست دست از قدم زدن بردارد و حالا بعد از گذشت چند روز بدون استفاده از هیچ وسیله ی حمل و نقلی، 420 کیلومتر را با پای پیاده طی کرده است. این به طور متوسط ​​60 کیلومتر در روز است.

بعد جر و بحث با همسر

به گفته ی این مرد در طول این مدت او با غذا و نوشیدنی هایی که مردم در مسیر به عنوان کمک به او تعارف کرده اند شکم خود را سیر نگاه داشته و به این راه ادامه داده است و حالا هم حالش خوب است و تنها مشکل او کمی احساس خستگی است.

پلیس پس از شنیدن صحبت های مرد و جریمه نقدی400 یورویی (490 دلار) به عنوان جریمه ی نقض قانون منع رفت و آمد او را به اتاقی در یک هتل محلی منتقل کرد، جایی که او شب را در آنجا سپری کرد تا اینکه همسرش برای تحویل گرفتن او خود را برساند.

کار باورنکردنی مرد ایتالیایی بعد دعوا با همسرش

3.840
این مطلب مفید بود ؟3010
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : پیاده روی
وبگردی