عصر جدید
زمان پخش فصل سوم عصر جدید که ساخت آن با وقفه ای چندماهه پس از فصل دوم آغاز شده است مشخص شده و با تغییر در تیم داوران همراه می باشد.

فصل سوم برنامه عصر جدید با تغییراتی تازه در راه است

«عصر جدید» برنامه استعدایابی در ایران که دو فصل قبل آن با استقبال فراوانی به روی آنتن شبکه سوم رفت بار دیگر با تغییر ساختار خود مهمان منازل مخاطبان خواهد شد.

سری سوم برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی همچون دو فصل قبل، در مرحله راستی آزمایی بوده و پیش تولید آن آغاز شده است.

در این برنامه هر فردی با هر سن و شغلی می‌تواند در این برنامه شرکت کند و استعداد خود را نشان دهد.

برنامه عصر جدید

زمان پخش فصل سوم عصر جدید

فصل دوم برنامه به دلیل شیوع کرونا با سختی‌ها و توقف‌های پی در پی همراه بود به همین دلیل آغاز فصل جدید منوط به واکسینه شدن و شرایط آرام کرونا شد. حال پس از بهبود شرایط قائم مقام شبکه سه خبر، تاریخ دقیق پخش برنامه را اعلام کرد.

مهدی بلوکات قائم مقام شبکه سه در یک گفتگویی اعلام کرد:

سری جدید برنامه عصر جدید از عید نیمه شعبان مصادف با 27 اسفندماه سال جاری تا عید غدیر سال 1401 روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

در فصل جدید، بیش از دو فصل قبل به استعداد‌های ایرانی و محلی توجه می شود و مسائل ملی، ستون اصلی و محور مهم این فصل می باشد. در مجموع این سری برنامه «عصر جدید» ملی‌تر و ایرانی‌تر از سری‌های گذشته است.

تغییر داوران عصر جدید

در دو فصل قبل برنامه عصر جدید رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، امین حیایی و سید بشیر حسینی تیم داوران را تشکیل می دادند. 

امین حیایی در یکی از گفتگوهای خود در حاشیه جشنواره فیلم فجر از احتمال تغییر تیم داوری برنامه عصر جدید خبر داده بود و قائم مقام شبکه سه نیز از تغییر ترکیب داوران در گفتگوی خود صحبت کرده است.

داوران عصر جدید

تاریخ پخش فصل سوم عصر جدید با تغییر داوران اعلام شد

4.538
این مطلب مفید بود ؟344
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی