تولد
جلب توجه شوهر
متاسفانه عشق و علاقه در رابطه برخی از زوجین بعد از مدتی رنگ می‌بازد، پس لازم است راه های جلب توجه شوهر برای ایجاد رابطه زناشویی پایدار را بشناسید.

بهترین راههای جلب توجه شوهر و همسر

بدون شک همه ما در زندگی نیاز به توجهِ همسرمان داریم؛ اما گاهی اوقات این توجه را به اندازه کافی دریافت نمی کنیم و دچار سرخوردگی می شویم، چرا که به شدت به آن نیاز داریم. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم راهکار هایی را به شما معرفی کنیم که جزء راهکار های رفع نیاز به توجه شوهر محسوب می شود.

مراقب غر زدن های تان باشید

اینکه شما از او توجه بخواهید اما توجهی نشان ندهد، قطعاً نا امیدکننده است. هر چقدر که در چنین حالتی بیشتر تلاش کنید و پافشاری داشته باشید، احتمالا بیشتر نا امید می شوید؛ پس مراقب غر زدن هایتان باشید و گاهی سکوت کنید و اجازه دهید که خودش متوجه شود.

غرغر کردن

باید بداند که به او تمایل دارید

نباید آنقدر فاصله خود را از شوهرتان زیاد کنید که فکر کند دیگر تمایلِ قبل را به او ندارید. شاید همسرتان از درون احساس خوشحالی نداشته باشد که نمی تواند به شما هم توجه نشان دهد؛ اما نباید فکر کند که شما به او هیچ احساسی ندارید و حالش را بدتر کنید.

کمی رمزآلود باشید

کمی به اوایل رابطه تان فکر کنید. جذاب ترین بخش ماجرا این بود که او چیز های زیادی در مورد شما نمی دانست؛ پس سعی کنید که کمی مرموز و رمزآلود رفتار کنید تا او نیاز داشته باشد که شما را کشف کند.

لباس های زیبا بپوشید

این که او ببیند با تیشرت های کهنه و خیلی گشاد مقابلش نشسته ‌اید و فراموش کرده اید که به خودتان رسیدگی کنید، قطعا عامل جذابیت نیست. سعی کنید خوب لباس بپوشید و به طور کلی زیبا و شکیل باشید که قطعاً توجه همسرتان را جلب می کند.

اعتماد بنفس داشته باشید

هیچ چیز جذاب تر از داشتنِ اعتماد بنفس در یک خانم نیست. اگر می خواهید که همسرتان به شما توجه کند و از آنچه که هستید رضایت داشته باشید، اعتماد بنفس را فراموش نکنید و خودتان را در اولویت قرار دهید.

ببینید که این نیاز به توجه از کجا می آید

آیا بهتر نیست که نسبت به خودتان متمرکز شوید؟ چرا شما نیاز به توجه او دارید یا چرا او به شما توجه مورد نیاز را نمی دهد؟ در چنین حالتی می توانید به پاسخ های زیادی برسید و شاید اشکال از خودتان باشد.

فکر کردن

با دوستان تان وقت بگذرانید

بهترین حالت یک رابطه بعد از ازدواج این است که شما به نیاز های شخصی خودتان هم پاسخ دهید. زمانی را در کنار دوستان تان باشید و از آن ها حس خوب بگیرید تا کمتر به توجه به همسرتان نیاز پیدا کنید.

به جزئیاتِ کوچک در مورد او توجه کنید

اگر می خواهید بیشتر به شما توجه کند، چرا خودتان این کار را انجام نمی دهید؟ در مورد تغییرات کوچک شوهرتان حواسِ خود را جمع کنید و اجازه دهید که آن حس رمانتیک اوایل رابطه دوباره ایجاد شود.

کمی او را تنها بگذارید

گاهی اوقات بهتر است که کمی از همسرتان فاصله بگیرید و اجازه دهید که او در دنیای خودش باشد و اوقاتی را با خود تنهایی سپری کند تا شاید تصمیم بگیرد که دوباره به رابطه خوب و رمانتیک بین تان برگردد.

به آنچه که هست؛ احترام بگذارید

وقتی که با یک شخصی ازدواج می کنید و تصمیم می گیرید که زندگی خود را با هم بسازید، باید به نیازها و خواسته های هم توجه کنید، باید او را همانگونه که هست بپذیرید و به آنچه که هست احترام بگذارید. هر چه بیشتر بخواهید او را تغییر دهید، بیشتر نتیجه معکوس می گیرید.

فرصت دهید تا انتخاب های شخصی خودش را داشته باشد

یکی از بزرگترین چیز هایی که عشق را از بین می برد، این است که افراد فکر می‌ کنند هیچ گاه نمی توانند انتخاب های شخصی خود را بعد از ازدواج داشته باشند و شما به عنوان یک خانم باید این اجازه را به همسرتان بدهید تا بتواند آزادانه تصمیم بگیرد.

رفتار با شوهر

مستقل باشید

شاید دلیل این که همسرتان به شما توجه کافی ندارد، این است که خیلی به او وابسته هستید. سعی کنید که کمی مستقل باشید، متفاوت رفتار کنید و به دنبال تجربه های جدید بروید و خودتان زندگی را شاد کنید و منتظر نمانید.

مثبت نگر باشید

اجازه ندهید که منفی نگری و غر زدن و ناله و شکایت باعث شود تا در رابطه با همسرتان دچار مشکل شوید. بهتر است که مثبت نگر باشید و او شما را یک فرد شاد بداند که بی قید و شرط عشق می ورزید.

به زبان عشق او توجه کنید

گاهی اوقات زبان عشق مردان در رابطه تغییر می‌ کند، شاید دیگر نخواهد از طریق کلمات عشقش را بیان کند و تصمیم بگیرد که به یک مدل دیگر عشقش را به شما ابراز کند.

خودتان آغاز کننده باشید

آیا دلتنگ شوهر تان هستید؟ با او تماس بگیرید یا به او پیام بدهید. آیا می خواهید زمان بیشتری را با او سپری کنید؟ برای تعطیلات برنامه بریزید و کاری کنید که بداند به او نیاز دارید و می خواهید در کنارش باشید.

هدایای کوچک به او بدهید

هیچگاه برای هدیه دادن دیر نیست؛ پس سعی کنید که همیشه در موقعیت های مختلف با دادن هدایای هر چند کوچک؛ شوهرتان را شاد کنید و به دنبال مناسبت خاصی نگردید.

هدیه دادن

روی خودتان سرمایه گذاری کنید

روی خودتان بیشتر کار کنید؛ مثلاً به باشگاه بروید، برای کار های روزانه تان برنامه بریزید، به دنبال پیشرفت خودتان باشید و به طور کل خودتان را ارتقا دهید.

میخوای همه توجه شوهرت، مال تو باشه؟ راهش اینجاست

4.530
این مطلب مفید بود ؟273
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی