آتیلا پسیانی
آتیلا پسیانی هنرمنده ارزنده بازیگری در کشورمان خاطرات جالبی درباره سریال قدیمی مثل آباد با انتشار تصاویر این سریال تعریف کرد.

خاطره جالب آتیلا پسیانی از مثل آباد با مرحوم رضا ژیان

آتیلا پسیانی هنرمند پیشکسوت و توانای کشورمان که سریال باخانمان از کارهای اخیر او بود در لابه لای خاطرات خود تصاویری از 40 سال قبل که مربوط به سریال مثل آباد را در کنار بازیگران توانمند این روزهای سینما و تلویزیون منتشر کرد.

عکسهای آتیلا پسیانی در سریال مثل آباد

آتیلا پسیانی در اینستاگرام خود با انتشار تصاویر زیر نوشت:

سال ١٣٦٠ به همت مرحوم رضا ژیان گروهی از بازیگران جوان آن سالها برای اولین بار به دور هم جمع شدیم و در زمستان همان سال در عرض یک ماه و نیم ، شش قسمت از سریال مثل آباد را ضبط کردیم.

مثل آباد سه سال در توقیف بود. چرایش را نمیدانم. هر چه بود بعد از محله برو بیا و محله بهداشت پخش شد و به همین علت این تصور پیش آمد که محله برو بیا اولین کار این گروه است که چنین نبود. از مثل آباد بعضی ها رفتند، بعضی ها ماندند، ولی رفاقتمان تا هم اکنون هم ادامه دار شد.
مثل آباد :١٣٦٠
پخش :١٣٦٣
کارگردان :رضا ژیان
کارگردان تلویزیونی :مسعود فروتن
نویسندگان :رضا ژیان ، زویا زاکاریان
بازیگران :رضا ژیان ، اسماعیل داورفر، مهین شهابی، فاطمه نقوی، حمید جبلی، اکبر عبدی، کامبیز صمیمی مفخم، مرتضی ضرابی، محمد ژیان، مهری ودادیان، مرتضی اردستانی و آتیلا پسیانی
موسیقی :محمدرضا علیقلی
عکس :ثریا اجلال

رضا ژیان و آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی بازی در تئاتر را از سال 1356را آغاز کرده و برای اولین بار در سال 1360 با فیلم عفریت مقابل دوربین قرار گرفت. وی فرزند زنده یاد جمیله شیخی بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

سریال مثل آباد

آتیلا پسیانی تا کنون در نمایش ها و فیلم و سریالهای بسیاری بازی کرده است و سیاه بازآخرین کار سینمایی او می باشد.

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی بازیگر سریال باخانمان که نقش پدرخوانده مسعود را برعهده داشت علاوه بر بازیگری، در زمینه کارگردانی، انتخاب بازیگر و بازیگردانی نیز فعالیت می کند.

مریم نقوی

آتیلا پسیانی با فاطمه نقوی یکی از بازیگران کشورمان ازدواج کرده و ستاره و خسرو فرزندان این زوج می باشند که هر دو حرفه پدر و مادرشان را ادامه داده اند. 

سریال مثل آباد

خاطره قدیمی و جالب آتیلا پسیانی از رضا ژیان

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی