مهدی سلطانی
سریال دیوار ساخته سیروس مقدم با بازی مهدی سلطانی در پخش مجدد روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

پخش سریال دیوار از شبکه یک

سریال دیوار به کارگرداین سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت الله سال 91 ساخته شد و روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

این سریال که در ژانر پلیسی به نگارش درآمده بود در 13 قسمت ساخته شد و در پخش مجدد بعد از گذشت حدود 8 سال بار دیگر روی آنتن شبکه یک سیما رفت و اولین قسمت آن شب گذشته ساعت 22:15 از این شبکه پخش شد.

داستان و بازیگران سریال دیوار

سریال دیوار بعد از گذشت چندین سال از ساخت بار دیگر مهمان تلویزیون در شبکه یک سیما شد و مهدی سلطانی با این سریال مهمان خانه های مخاطبان در تلویزیون است.

مهدی سلطانی

سریال دیوار درباره مردی به نام جمیل است که توسط همسر خواهرش که سرهنگ است به زندان افتاده و بعد از گذشت 15 سال در آستانه آزادی متوجه دلبستگی میان دخترش و پسر خواهرش میشود و با وجود کینه ای که از یونس شوهر خواهرش به دل دارد با ازدواج دخترش موافقت میکند و این سرآغاز قصه هایی تازه در سریال است.

تینا آخوندتبار

مهدی سلطانی بازیگر نقش جمیل در قصه این سریال است و آتیلا پسیانی بازیگر نقش مقابل او یعنی سرهنگ یونس یا همان همسر خواهرش را بازی میکند.

آتیلا پسیانی

مهدی سلطانی، آتیلا پسیانی، فریبا کوثری، تینا آخوند تبار، مهرداد صدیقیان، کامران تفتی، علیرضا مهران، حمیدرضا هدایتی، الهه حسینی، امیر حمیدزاده و... بازیگران سریال دیوار را تشکیل میدهند.

مهرداد صدیقیان

پخش سریال خاطره انگیز دیوار با مهدی سلطانی از شبکه یک

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی