رفتار جذاب

متولدین هر ماه با کدوم رفتارشون دیگران رو جذب میکنن؟

کد مطلب : 84159تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
شما متولد هرماهی که باشید تعدادی خصوصیات خوب دارید که از نظر بقیه بسیار جذاب هستند، و اکثر این خصوصیات در بین متولدین یک ماه مشترک است.

محبوب ترین و جذاب ترین رفتار شما از دید متولدین ماههای مختلف

شاید تا به حال با خودتان فکر می کردید که کاش در ماه دیگر متولد می شدید و ویژگی خاص آن ماه را داشتید تا بتوانید شرایط را بهتر کنترل کنید. در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که ماه های مختلف هر کدام چه ویژگی بارزی دارند که شاید دیگران حسرت آن را بخورند و یا حتی به دلیل این رفتار شما، جذبتان شوند.

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً به خاطر جسارت بالایی که دارند؛ مورد ستایش قرار می گیرند. آن ها مدیر هستند و اعتماد به نفس این را دارند که بدون هیچ ترسی شرایط را رهبری کنند. معمولاً در زندگی مشترک مدیریت را به دست می گیرند و همین باعث می شود که دیگران غبطه این ویژگی شان را بخورند و توجهات رمانتیک زیادی را هم جذب می کنند.

سردرد

اردیبهشت

یکی از ویژگی های مهم اردیبهشتی ها جذابیت شان برای همسرشان است. آن ها به شدت برای شریک زندگی خود جذاب هستند و خیلی هم از لحاظ رابطه زناشویی افراد گرمی هستند. اردیبهشتی ها یک حس آرامش و پایداری را به رابطه می دهند و به همین دلیل همسرشان نمیتواند حتی کوتاه ترین دوری از آنها را تحمل کند. این ویژگی اردیبهشت ماهی ها برای اکثر افراد جذاب و ستودنی است.

خرداد

خرداد ماهی ها معروف به این هستند که شخصیت شان تغییر می کند اما در کنار آن ها خسته نمی شوید. آنها می توانند خیلی سرگرم کننده و اجتماعی باشند و گاهی اوقات هم کاملاً جدی می شوند. در واقع هر حسی که داشته باشند را انتقال می دهند اما به هر حال انسان های شاداب و سرزنده ای هستند و کنجکاوی زیادی برای کشف محیط اطرافشان دارند.

حالات چهره

تیر

بعضی افراد از این که با احساسات شان مواجه شوند، می ترسند اما هیچ تیرماهی از این موضوع نمی ترسد. هنگامی که آن ها وارد یک رابطه احساسی می شوند به اندازه کافی صداقت عاطفی دارند. آن ها افرادی هستند که هم شما را درک می کنند، هم به شما اعتماد می کنند و هم در لحظات سخت کنار تان هستند به همین دلیل معشوقه ی یک تیرماهی بودن از دید بقیه، خوش شانسی محسوب میشود.

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق مهمانی رفتن هستند. آن ها خیلی خوب لطیفه تعریف می کنند و دیگران را شاد می کنند. افراد مختلفی را به خودشان جذب می کنند و همیشه دور و بر آن ها شلوغ است بطوری که برخی میگویند، مرداد ماهی ها مهره مار ذاتی دارند. اگر بخواهید زمانی را با مرداد ماهی ها خلوت کنید، احتمالاً برایتان سخت باشد که موقعیت مناسبی را پیدا کنید.

شوخی کردن

شهریور

شهریور ماهی ها در مورد اشخاص مختلف و موضوعات مختلف نظرات خوبی دارند، روی هر مسئله ای تمرکز می کنند و تا جایی که بتوانند از آن چیزی یاد می گیرند. این افراد خوش فکر هستند، تجزیه تحلیل خوبی دارند، مهارت حل مسئله و مشکل در آنها بسیار بالاست. اگر مشکلی دارید که نیاز به یک راه حل دارد، قطعاً یک شهریور ماهی می تواند به شما کمک زیادی کند و بهترین همراه و شریک برای شما باشد. او در زندگی مشترک هم با قدرت زیاد به همسرش کمک می کند و مشکلات را کنار می زند.

مهر

مهر ماهی ها به شدت مهربان هستند. همیشه احساسات دیگران را در نظر می گیرند. همیشه عدالت دارند. تعادل را رعایت می کنند و از اینکه دیگران رفتار آن ها را نپسندند، نمی ترسند و کار درست خودشان را انجام می دهند. همچنین انسان های متعهدی هستند، بنابراین رابطه با مهر ماهی ها رابطه خوبی خواهد بود و پایدار باقی می ماند، زیرا به شدت وفادار هستند.

زوج مهربان

آبان

آبان ماهی ها خصلت مرموزی دارند و با سیاست عمل می کنند و با ترفند خودشان در رابطه رمانتیک مدیریت می کنند و حتی به گونه ای عمل می کنند که ویژگی های منفی شان هم برای طرف مقابل جذاب باشد.

آذر

آذر ماهی ها به دنبال خطر و ماجراجویی هستند. آن ها عاشق کشف کردن و سفر کردن هستند و شاید در ارتکاب جرم شریک خوبی محسوب شوند. همیشه نیمه پر لیوان را می بینند؛ حتی اگر بدترین اتفاقات رخ داده باشد و انرژی مثبت آن ها به همه انتقال پیدا می کند.

مسافرت

دی

دی ماهی ها قابل اعتماد و اطمینان هستند و همیشه خوبی های شما را می بینند و این یک ویژگی مثبت بسیار بزرگ در آن ها است و شما همیشه می توانید روی صبوری، متانت و تواضع آن ها حساب کنید.

بهمن

بهمن ماهی ها تا جایی که بتوانند به هم نوع خود کمک می کنند و اقداماتی را انجام می دهند تا دنیا را به جای بهتری تبدیل کنند. آن ها انرژی خود را صرف کمک کردن به دیگران می کنند. در رابطه؛ شنوای خوبی هستند و همیشه به همسر خود یاری می رسانند.

رومانتیک

اسفند

اسفند ماهی ها با کسانی که مشکل دارند، بسیار خوب همدردی می کنند و درد و مشکل شما را به خوبی درک کرده و آن را حس می کنند؛ بنابراین افراد دلسوزی هستند. شاید بتوان گفت اسفند ماهی ها در بین بقیه ماه ها رمانتیک ترین هستند و برای جلب رضایت همسرشان هر کاری که از دست شان بربیاید را انجام می دهند.

متولدین هر ماه با کدوم رفتارشون دیگران رو جذب میکنن؟

4.6296
این مطلب مفید بود ؟27026
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
2 نظر به ثبت رسیده است
نازی1400-09-18
من آذر ماهی هستم کاملا درسته ممنون
32
????ناشناس1400-10-02
من تیر ماهی هستم????❤️‍????
40
وبگردی