بهرام افشاری
بهرام افشاری بازیگر موفق سینما و تلویزیون که این روزها در سریال راز بقا نقش آفرینی می کند با ماجرای عاقدام خاص عاشقانه اش، سوژه شبکه های اجتماعی شد.

درگیری شدید رحیم تیمسار در مراسم اسکار!

بهرام افشاری بازیگری که با نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت به شهرت رسید این روزها شاهد نقش آفرینی او در مجموعه راز بقا هستیم.

این بازیگر که مسیر موفقیت را هرچند سخت اما به خوبی طی کرده است نقش اصلی سریال راز بقا را ایفا می کند.

روز گذشته با انتشار قسمت سیزدهم این مجموعه در نمایش خانگی، یکی از مهمترین وقایع سینمایی در سال جاری را بار دیگر بازسازی شد و درگیری بهرام افشاری با مجری این رویداد سینمایی سوژه رسانه ها گردید که در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به آن می پردازیم.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در سکانسی از سریال راز بقا

عصبانیت بهرام افشاری و درگیری او با مجری جشنواره اسکار

سریال راز بقا به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی، یکی از مجموعه های طنز و پرمخاطب در نمایش خانگی است که پخش آن همزمان با فرارسیدن سال نو آغاز شد.

در این سریال شخصیتی به نام رحیم تیمسار با بازی بهرام افشاری، فردی است که از توانایی بالای بدنی برخوردار بوده و به نوعی روئین تن می باشد که هیچ اتفاقی باعث جراحت یا کشته شدن او نمی شود. به همین دلیل مورد توجه و سوءاستفاده افراد خلافکار قرار گرفته و برای رسیدن به اهداف آنها و رهایی خود وارد ماجراهای خطرناکی می شود.

رحیم تیمسار از ابتدای سریال به دختری به نام بیتا علاقه مند می شود و بیتا برای پاسخ مثبت خود، شرط آزاد کردن پدرش از زندان رو پیش پای رحیم قرار می دهد. رحیم نیز با گروهی خافکار معامله می کند که اگر پدر بیتا را آزاد کنند او به دیدار خان فادر رفته و پولهایشان را پس می گیرد.

در قسمت سیزدهم بهرام افشاری و دوستش ایرج در محاصره خان فادر می باشند و در سکانسی از آن، رحیم خود را فردی قوی و یا خانواده دوست تصور می کند.

او یک بار خود را فردی قدرتمند متصور می شود که با سیلوستر استانوله (بازیگر مطرح فیلم های اکشن)مبارزه کرده و پیروز می شود و بار دیگه خود را به همراه بیتا یک زوج هنری می بیند که اجازه نمی دهند کسی به همسرش کمتر از گل بگوید.

هدیه بازوند و بهرام افشاری

هدیه بازوند و بهرام افشاری در مراسم اسکار

 در این لحظه ماجرای معروف مراسم اسکار امسال و سیلی زدن ویل اسمیت بازیگر مشهور و برنده جایزه بر صورت مجری شبیه سازی می شود که بهرام افشاری در حمایت از همسرش بیتا به صورت مجری سیلی می زند، سپس جمله معروف خود که این دنیا دیگه به درد نمی خورد را می گوید.

بهرام افشاری

درگیری بهرام افشاری با مجری برنامه اسکار

بازیگران سریال راز بقا

بهرام افشاری در این سریال به همراه هدیه بازوند، نیما شعبان نژاد، سعید آقاخانی، حسن معجونی، جعفر دهقان، صبا ایزدپناه، فریبا جدیدکار، یدالله شادمانی و احسان روزبهانی به هنرمندی پرداخته است.

درگیری بهرام افشاری بخاطر بیتای رازبقا+ عکس خبرساز

4.224
این مطلب مفید بود ؟204
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
1 نظر به ثبت رسیده است
...1401-03-18
ادیتش خیلی حرفه ایی بود ????????????
10
وبگردی