بهرنگ علوی

بهرنگ علوی و دوستانش در پشت صحنه اسکار

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1403کد مطلب : 93783زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهرنگ علوی بازیگر که جزو شرکت کنندگان فصل ششم برنامه اسکار بود قابی دیدنی از پشت صحنه این برنامه منتشر کرد.

سلفی یادگاری بازیگران در پشت صحنه برنامه اسکار

بهرنگ علوی بازیگر نقش فرزین در سریال هشت و نیم دقیقه عکس یادگاری در کنار مهران مدیری و شرکت کنندگان فصل ششم برنامه اسکار منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید. در فصل ششم برنامه اسکار مهران مدیری، بهرنگ علوی با هنرمندانی چون مهران غفوریان، حدیث میرامینی، صحرا اسداللهی هم گروه است و هنوز رقابتشان بر سر تندیس اسکار ادامه دارد.

اسکار مجموعه نمایش خانگی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری محصول 1402 است که در آن نیما شعبان‌نژاد به عنوان دستیار مجری حضور دارد. در هر فصل برنامه 4 مهمان حضور دارد که تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود.

بهرنگ علوی

سلفی بهرنگ علوی در کنار شرکت کنندگان در پشت صحنه اسکار

بهرنگ علوی چند سال سن دارد و اهل کجاست؟

بهرنگ علوی متولد یکم فروردین ماه 1359در تهران است اما اصالتا اهل آمل بوده و تک فرزند است. پدر او فرهنگی بازنشسته و از مدیران آموزش و پرورش و مادرش از مدیران شرکت مخابرات می باشد.

بهرنگ علوی و همسرش؟!

بهرنگ علوی مجرد است و تصاویر منتشر شده با موضوع عکس همسر بهرنگ علوی، مورد تایید این بازیگر قرار نگرفته است و در حد شایعه باقی است.

فیلم های بهرنگ علوی

بهرنگ علوی درآثاری چون هشت و نیم دقیقه، معمای شاه، امکان مینا، رفتن، ژن خوک،دشمن زن، سد معبر، لانتوری و...بازی کرده است.او دیپلم افتخار بازیگری مرد از سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر فجر را برای نمایش زبان اصلی دریافت کرد و برای بازی در دربند نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.

بهرنگ علوی و دوستانش در پشت صحنه اسکار

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : بهرنگ علوی
وبگردی