مهران مدیری
خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی با بازی مهران مدیری برای حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آماده میشود.

خائن کشی مسعود کیمیایی در جشنواره فجر

فیلم سینمایی خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی علی اوجی یکی از فیلم های جدید سینمای ایران است که امسال در جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید.

این ساخته مسعود کیمیایی با بازی مهران مدیری یکی از فیلم های در حال ساخت سینمای ایران است که اولین نمایش آن در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

داستان و بازیگران فیلم خائن کشی

مسعود کیمیایی کارگردان سرشناس کشورمان در جدیدترین تجربه ساخت فیلم سینمایی، خائن کشی را با حضور چهره های سرشناس مقابل دوربین برد و علی اوجی به عنوان چهره ای جوان در این فیلم به عنوان تهیه کننده حضور دارد.

مسعود کیمیایی

داستان فیلم خائن کشی در دهه 30 میگذرد و روایتگر ماجرایی از یک دزد است که تیر خورده و به دام پلیس افتاده اما پیش از رفتن به زندان تمام دارایی اش را به دوست صمیمی اش میسپارد اما رفیقش خیانت کرده و امانت دار خوبی نیست و همین ماجرا سبب میشود تا برای محاکمه رفیق خائنش از زندان فرار کند و این آغاز ماجرایی تازه است.

مسعود کیمیایی و علی اوجی

از نکات قابل توجه حضور و بازی مهران مدیری در این فیلم سینمایی است که اولین تجربه همکاری مسعود کیمیایی با این چهره سرشناس دنیای بازیگری است.

مهران مدیری و مسعود کیمیایی

بازیگران فیلم خائن کشی عبارتند از:

مهران مدیری

پولاد کیمیایی

سارا بهرامی

امیر آقایی

پانته آ بهرام

مهران مدیری و مسعود کیمیایی

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به دلیل رعایت مسائل مربوط به شیوع ویروس کرونا امسال با شرایط خاصی برگزار میشود و فیلم های قطعی حاضر در این جشنواره هنوز به صورت کامل معرفی نشده اند.

تجربه متفاوت مهران مدیری با خائن کشی در جشنواره فجر

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی