رضا عطاران

فیلم روشن با رضا عطاران آماده نمایش میشود

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1399کد مطلب : 77268زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم روشن با بازی رضا عطاران و سارا بهرامی در حال سپری کردن مراحل فنی برای نمایش در جشنواره فجر و جشنواره های خارجی است.

مراحل فنی فیلم روشن ادامه دارد

فیلم روشن به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی روح الله حجازی زمستان سال گذشته مقابل دوربین رفت و تصویربرداری آن با وقفه ای چند ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا بار دیگر در اردیبهشت ماه از سر گرفته شد.

این ساخته روح الله حجازی این روزها در حال طی کردن مراحل فنی است تا برای نمایش در جشنواره های بین المللی و جشنواره فجر آماده شود.

پایان مراحل فنی فیلم روشن تا دو ماه آینده

مراحل فنی فیلم روشن این روزها در حال انجام است و تا دو ماه آینده تمام مراحل فنی فیلم به پایان میرسد و در صورت مساعد شدن شرایط شیوع ویروس کرونا در دنیا این فیلم آماده نمایش در جشنواره فجر و رویدادهای خارجی میشود.

رضا عطاران

روح الله حجازی کارگردان این فیلم تمایل زیادی زیادی به اکران فیلمش در جشنواره های مختلف و بعد از آن اکران در سینماها دارد که باید منتظر ماند و دید شرایط شیوع ویروس کرونا به چه شکلی پیش خواهد رفت.

رضا عطاران

رضا عطاران بازیگر نقش اصلی فیلم روشن است که با گریمی متفاوت در این فیلم مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقشی خاص در این ساخته روح الله حجازی شد.

رضا عطاران و سیامک انصاری

بازیگران فیلم روشن عبارتند از:

رضا عطاران، سارا بهرامی، سیامک انصاری، مهدی حسینی نیا، مسعود میرطاهری، محمد ولی زادگان، ابراهیم عزیزی، علی رحیمی، حمیدرضا حیدری، هدیه آذیدهاک، امیر کیوان معصومی، محمد نیکبخت، نازنین سهامی زاده و بازیگر خردسال سرگل لواسانی بازیگران فیلم سینمایی روشن را تشکیل می دهند.

رضا عطاران و سارا بهرامی

روح الله حجازی تابحال فیلم هایی چون اتاق تاریک، مرگ ماهی، هیهات، سبز به رنگ زمرد، زندگی خصوصی آقا و خانم میم و در میان ابرها را ساخته است و فیلم روشن اثری متفاوت در کارنامه هنری او خواهد بود.

آمادگی فیلم روشن برای حضور در جشنواره های خارجی و فجر

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : عکاس:آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی