کنترل وزن

کاهش وزن و لاغری
کاهش وزن و لاغری فقط با انجام دادن تمرینات ورزشی و کاهش وعده های غذایی صورت نمی گیرد بلکه دانه های مفیدی وجود دارند که به کاهش وزن کمک شایانی می کنند.
لاغری با آرام غذا خوردن

برای کاهش وزن آهسته غذا بخوریم یا سریع؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آرام غذا خوردن می تواند کالری دریافتی شما را پایین بیاورد و کاری می کند که کمتر غذا بخورید پس با آهسته خوردن می توانید به لاغری برسید.
دارو افزایش وزن

داروهایی که باعث افزایش وزن و چاقی می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی مصرف یک نوع قرص و دارو برای درمان بیماری شما موجب افزایش وزن می شود ، به عنوان مثال وقتی برای رفع آبریزش بینی آنتی هیستامین می خورید نمی توانید تصور کنید که این قرص شما را چاق می کند.
جعفری برای لاغری

روش درست استفاده از جعفری برای کاهش وزن و لاغری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کاهش وزن و لاغری نیازی نیست به سراغ رژیم های سخت و دردناک روی بیاورید کافیست از مواد غذایی لاغر کننده مانند جعفری استفاده کنید.
کاهش وزن

عوارض جانبی کاهش وزن و لاغری سریع و سنگین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رژیم های کاهش وزن و لاغری سنگین خود را آزار ندهید زیرا هر کاری راهی دارد و با برنامه های سنگین نمی توانید نتایج مناسب کسب کنید.
کاهش وزن با آب

کاهش وزن و لاغر شدن طبیعی فقط با آب صحت دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا همه ما در طول روز فراموش می کنیم که به مقدار کافی آب بنوشیم در صورتی که نوشیدن آب می تواند تناسب اندام ما را حفظ کند و باعث کاهش وزن شود.
خوراکی کاهش وزن

16 خوراکی سالم برای کاهش وزن بی دردسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدون آنکه نگران افزایش وزن و چاقی باشید بخورید ، مواد غذایی و خوراکی کاهش وزن که به شما معرفی خواهیم کرد دارای موادی هستند که بدون زحمتی چربی سوزی و خوش اندامی را پیش خواهند برد.
فواید کاهش وزن

اتفاقات خوبی که بعد از کاهش وزن در بدن خواهد افتاد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از کاهش وزن اتفاقات خوبی برای بدن می افتد و داشتن رژیم غذایی صحیح و اندامی متناسب کمک میکند زندگی سالم تر و شادتری داشته باشید.
هورمون کاهش وزن

هورمون ها چگونه بر کاهش وزن شما تاثیر میگذارند ؟ً!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون های چربی سوز نقش مهمی در کاهش وزن ایفا می کنند که سوخت و ساز بدن و متابولیسم چربی از جمله وظایف این هورمون ها است.
آب و لیمو

خواص “آب و لیمو” برای سلامتی و کاهش وزن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آب لیمو، یک نوشیدنی شگفت انگیز و طعم دار است که تاثیر زیادی بر روی سلامت و کاهش وزن دارد ، بسیاری از افراد مشهور از معجون آب و آب لیمو برای کاهش وزن استفاده می کردند.
کاهش وزن در سنین بالا

برنامه اصولی و صحیح کاهش وزن در سنین بالای 50 سال

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد با افزایش سن دچار اضافه وزن می شوند که مشکلات زیادی برای سلامتی ایجاد می کند پس برای جلوگیری از آن و کاهش وزن در سنین بالا باید رژیم غذایی و تحرک کافی داشته باشند.
کاهش وزن در یک هفته

برنامه صحیح 5 کیلو کاهش وزن در یک هفته

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش وزن 5 کیلویی در یک هفته شاید اتفاق غیرقابل باوری باشد اما باید بدانید این امر شدنیست اگر شما اصول غذایی و ورزشی را خوب رعایت کنید.
ترکیب لاغری

چند ترکیب لاغری بسیار عالی برای کاهش وزن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای لاغری نیازی به رژیم سخت و محدودیت های غذایی نیست شما می توانید با ترکیبات مناسب و سالم غذایی به اندام ایده آل خود برسید.
شروع کاهش وزن

برنامه شروع کاهش وزن ، 20 کیلو لاغری در 4 ماه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهید لاغر شوید بدون زحمت و رژیم سخت پس باید اصول و رازهای پایه ی این راه مهم را بدانید ، در ادامه برنامه شروع کاهش وزن که برای تمام افراد دچار چاقی کاربرد دارد را به شما خواهیم گفت.
کاهش وزن با آبلیمو

برنامه کاهش وزن با آبلیمو در 14 روز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از لیمو در برنامه های کاهش وزن و لاغری بسیار مناسب است و روند کاهش وزن را تسریع می کند، در ادامه با برنامه مناسب کاهش وزن با لیمو آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 16