تمرینات ورزشی

ورزش مناسب روحیه

ورزش مناسب روحیه ات را بشناس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ورزش کردن برای روحیه و سلامت شما بسیار مهم است و شما در قدم اول باید مناسب ترین ورزش برای روحیه خود را پیدا کنید.
اشتباه قبل ورزش

بدترین اشتباهی که قبل ورزش انجام میدیم

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد قبل از ورزش کارهایی را انجام می دهند که عوارض و خطراتی را برای سلامتشان به همراه دارد. این اشتباهات را بدانید و از انجام آن ها بپرهیزید.
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند.
تقویت عضلات لگن

حرکاتی ساده برای تقویت عضلات لگن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
اشتباهات ورزشی

اشتباهات ورزشی که بیمارتان می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد ندانسته دچار اشتباهاتی در انجام حرکات ورزشی می شوند و این اشتباهات ورزشی آن ها را از رسیدن به نتیجه مورد نظرشان دور نگاه می دارد.
حرکات کششی قبل از خواب

خوابی کاملا عمیق با 11 حرکت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن خوابی آرام و عمیق می تواند به شادابی و سرحالی ما در طول روز کمک کند و باعث می شود کارهایمان را با انگیزه و با نشاط انجام دهیم.
تقویت متابولیسم بدن

تقویت متابولیسم بدن به روش چشم بادامی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افزایش و تقویت متابولیسم بدن برای افزایش انرژی و سلامت بدن ضروریست. شما می توانید با انجام چند حرکت ورزشی ساده، متابولیسم بدن تان را بالا ببرید.
باور غلط ورزش هوازی

چند باور غلط اما رایج درباره ورزش هوازی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انجام ورزش های هوازی علاوه بر کاهش وزن در بهبود سلامت قلب بسیار موثر است اما باورهای غلطی در مورد این ورزش وجود دارد که باید قبل از ورزش حتما بدانید.
ورزشهای مضر برای شانه

حرکات ورزشی که برای شانه مضرند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شانه یکی از اعضای بسیار پرکار بدن انسان است که در انجام اغلب حرکات درگیر می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد با معضل درد شانه مواجه اند، البته انجام برخی حرکات برای شانه مضر است.
ورزش تقویت استخوان

ورزش تقویت استخوان برای سنین مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تقویت استخوان ها و پیشگیری از مشکلات استخوان باید از کودکی شروع شود. با ورزش های مناسب هر سنی از کودکان زیر 5 سال تا بزرگسالان می توانند استخوان هایشان را تقویت کنند.
آسیب های ورزشی

برای آنکه بدون آسیب دیدگی ورزش کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در حین ورزش کردن آسیب دیدگی و مصدومیت ها می توان گفت که یک امر طبیعی است، اما با رعایت برخی نکات و انجام برخی تمرینات ویژه می توان از آسیب دیدگی های جلوگیری و آن ها را به حداقل رساند.
عوارض دویدن

عوارض دویدن بیش از حد و طولانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر چیزی که از حد آن بگذرد برای بدن ضرر دارد و عوارض دویدن زیاد بر بدن اثبات شده است و برای آشنایی با خطرات دویدن بیش از حد با این مقاله همراه باشید.
ورزش بورسیت لگن

بهترین ورزش خانگی برای بورسیت لگن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از درد شدید بورسیت لگن رنج می برید می توانید با انجام حرکات کششی ساده در خانه این دردهای عضلات لگن و ران را تسکین دهید.
ورزش پوکی استخوان

ورزش هایی که برای پوکی استخوان مضرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی تمرینات، حرکات و ورزش ها برای پوکی استخوان مضر است و عوارضی را برای افراد مبتلا به پوکی استخوان به همراه دارند، انجام این تمرینات و ورزش ها برای افراد مبتلا به پوکی استخوان مناسب نمی باشد.
شکم شش تکه

بدون باشگاه 6 تیکه بشین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد، بشدت می خواهند که عضلات شکم شان را پرورش دهند و آن را آشکار کنند. به آسانی می توانید با انجام برخی ورزش ها در خانه و هر کجا این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.
صفحه 1 از 6