تمرینات ورزشی

تمرینات شکم
یک سری از تمرینات ورزشی هستند که می توان بدون امکانات خاصی و فقط با یک صندلی انجام داد این حرکات می توانند باعث کوچک شدن شکم شوند.
تمرین های ورزشی زنان

برنامه ورزشی ویژه خانم هایی که کمبود وقت دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم هایی که قصد لاغری و عضله سازی دارند می توانند به راحتی بدون رفتن به باشگاه با تمرینات ورزشی مناسب و مفید در خانه همیشه خوش اندام باشند.
ورزش زنان خانه دار

بهترین ورزش برای خوش اندامی بانوان خانه دار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم های خانه دار اگر زمانی برای رفتن به باشگاه ندارید می توانید به راحتی با انجام تمرینات ورزشی ساده در منزل همیشه خوش اندام باشید.
لاغری کمر

لاغری زیربغل و کمر از راهش + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمر باریک برای بسیاری از زنان آرزویی محال است که ما چند حرکت آسان این آرزو را به واقعیت تبدیل کرده ایم.
لاغری با ایروبیک

20 تمرین ویژه ایروبیک برای لاغری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر قصد کاهش وزن دارید و زمان کافی برای باشگاه رفتن ندارید می توانید با انجام تمرینات ورزشی ایروبیک از جمله طناب زدن ، دراز نشست و حرکات کوه نورد در منزل به راحتی لاغر شوید.
ورزش بعد از ابدومینوپلاستی

برنامه ورزشی صحیح بعد از ابدومینوپلاستی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد بر این باورند که بعد از جراحی ابدومینو پلاستی باید در استراحت مطلق باشید، در صورتی که انجام برخی تمرینات ورزشی بعد از جراحی زیبایی شکم بسیار موثر است.
عدم تقارن بدن

ورزشی برای رفع عدم تقارن عضلات بدن + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم تقارن عضلات بدن از مشکلات بسیاری از افراد است که می توانند برای رفع آن از حرکات ورزشی مناسب استفاده کنند و قرینگی اندامشان را افزایش دهند.
ورزش طول عمر

تک حرکت ورزشی که عمرتان را طولانی میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن زندگی سالم و ورزش کردن نقش موثری در افزایش طول عمر دارد، البته برخی تمرین های پیشنهادی دانشمندان هم به افزایش طول عمر کمک شایانی می کند.
مانع عضله سازی

اشتباهی که مانع عضله سازی در بدن شما میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمرینان ورزشی را انجام میدهید ، مدام حرکات پیشنهادی برای عضله سازی را با دقت اجرا می کنید ولی خبری از رشد عضلات در بدن شما نیست چرا که بخشی از برنامه را اشتباه پیش میبرید.
ورزش آرتروز زانو

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای افرادی که از دردهای زانو و آرتروز زانو رنج می برند توصیه می شود تمرینات ورزشی مناسب برای درمان آرتروز زانو و داشتن زانوهای سالم انجام دهند.
خواب راحت

ورزشی برای شما که آرزوی خواب راحت دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افرادی که هنگام خوابیدن دچار آشفتگی هستند و می خواهند خواب راحت و آرام داشته باشند می توانند قبل از خواب این حرکات ورزشی را انجام دهند.
حرکت کششی ساده

چند کششی ساده با تاثیر ماساژ کامل بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حرکات کششی برای کاهش تنش در بدن بسیار حائز اهمیت است و البته انجام چند تمرین کششی می تواند جایگزین یک جلسه ماساژ برای بدن باشد.
عضله سازی بانوان

برنامه عضله سازی بدون افزایش حجم ویژه بانوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عضله سازی در بانوان نسبت به آقایان کار به مراتب سخت تری است اما اگر شما خواهان ساختن بدنی عضلانی و در عین حال ظریف و زیبا بدون اضافه کردن حجم هستید ما همه آنچه که نیاز دارید را آموزش می دهیم.
حرکات ورزشی سندرم پاتلا

حرکات ورزشی مخصوص مبتلایان به سندرم پاتلا

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سندرم درد پاتلا ممکن است با انجام برخی ورزش های سخت افزایش یابد که باید برای جلوگیری از آن از حرکات ورزشی مناسب و موثر استفاده و درد زانو را کاهش داد.
تقویت عضلات لگن

تقویت عضلات لگن در چند دقیقه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
صفحه 1 از 4