تمرینات ورزشی

بالا رفتن از پله
برخی افراد هنگام بالا رفتن از پله مشکلاتی مانند احساس درد و ناراحتی در پاها دارند، این افراد می توانند با راهکاری ساده این مشکل را برطرف کنند.
ورزش های ژاپنی

ورزش مخصوص ژاپنی ها برای پیر نشدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است مردم ژاپن عمر طولانی دارند و راز عمر طولانی را در ورزش های مخصوصی که در زندگی روزمره انجام می دهند می دانند.
تردمیل

با این دستگاه های ورزشی لاغر شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این دستگاه‌ها برای تقویت قلب و عروق، افزایش تحمل بدن، کاهش وزن و لاغری، افزایش انعطاف‌ ... مراقبت از سلامت و بهبود وضعیت بدنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این راستا، انجام تمرینات ورزشی تأثیرات مثبتی دارد.
یوگا در خانه

این ورزش راحت، واسه همه پشت میز نشین ها واجبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پشت میز نشستن برای ساعت های طولانی می تواند آسیب های متعددی به بدنتان بزند اما با انجام حرکات ورزشی مناسب این آسیب ها را به حداقل برسانید.
ورزش جوان ماندن

انگشتای پاتو اینطوری حرکت بده تا جوون بمونی!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باورتان می شود با انجام حرکتی توسط انگشتان و پنجه پا مانع از پیری خود شوید؟ بله درست است، بسیار ساده میتوانید شما هم در منزل این تکنیک را انجام دهید.
زمان مدیتیشن

کدوم ساعت روز، مدیتیشن بهتر جواب میده؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتخاب بهترین زمان برای مدیتیشن اولین و مهم ترین قدم برای انجام این تمرینات است زیرا در زمان مناسب بیشترین تاثیر را از مدیتیشن دریافت میکنید.
ورزش صبحگاهی

ورزش راحتی که داخل رختخواب هم میتونی انجامش بدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شروع یک روز با نشاط و پر انرژی باید بعد از بیدار شدن ورزش کنید. شما می توانید بلافاصله بعد از بیدار شدن داخل رختخواب چند حرکت ورزشی ساده انجام دهید.
ورزش در باشگاه

بیشترین تاثیر ورزش کردن، اینجا اتفاق می افته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال تاثیرپذیری بیشتر از ورزش هستید بهتر است به مکانی که در آن ورزش میکنید بیشتر دقت کنید.
ورزش پشت میز

بدون اینکه از پشت میزت بلند شی ورزش کن+ آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نشستن پشت میز، برای طولانی مدت عوارض بسیاری به همراه دارد و ورزش پشت میز، در دسترس ترین و ساده ترین راه برای حفظ سلامتی بدن و در عین حال چربی سوزی است.
نرمش قبل دو

نرمش و کششی های واجب قبل دو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از انجام هر ورزشی گرم کردن بدن به شما برای نتیجه گیری بهتر از آن ورزش کمک زیادی خواهد کرد یکی از ورزش هایی که به گرم کردن بدن نیاز دارد دوییدن است.
ورزش افزایش عمر

در عرض 60 ثانیه عمرتو زیاد کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه آدم ها دوست دارند که عمری طولانی همراه با سلامتی داشته باشند، اما داشتن عمر طولانی نیازمند رعایت یک سری چیز ها در زندگی روزمره است.
ورزش برای انرژی

ورزشی که یادت میدم هم سرحالت میکنه هم پرانرژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه های متفاوتی برای شاد و سرحال شدن وجود دارد که ورزش جزء بهترین روش ها است زیرا این حرکات مخصوص علاوه بر انرژی دادن به شما در تناسب اندام نیز تاثیر گذار است.
حرکت برپی

آموزش چند حرکت برپی عالی برای مبتدیان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی ورزش را شروع کرده اید حرکت برپی برای مبتدیان بهترین حرکت برای کاهش وزن است همچنین با درگیر کردن عضلات قسمت های مختلف بدن به فرم گیر شما کمک میکند.
حرکت برپی

برپی چه حرکتی است که راحت لاغر میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زمان صحبت از تمرینات ورزشی برخی از تمرینات تاثیر بیشتری روی عضلات دارد همانند تمرین برپی که تاثیر چند وجهی آن روی بدن شما معجزه خواهد کرد.
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند.
صفحه 1 از 8