تمرینات ورزشی

تقویت عضلات لگن
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
اشتباهات ورزشی

اشتباهات ورزشی که بیمارتان می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد ندانسته دچار اشتباهاتی در انجام حرکات ورزشی می شوند و این اشتباهات ورزشی آن ها را از رسیدن به نتیجه مورد نظرشان دور نگاه می دارد.
حرکات کششی قبل از خواب

خوابی کاملا عمیق با 11 حرکت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن خوابی آرام و عمیق می تواند به شادابی و سرحالی ما در طول روز کمک کند و باعث می شود کارهایمان را با انگیزه و با نشاط انجام دهیم.
تقویت متابولیسم بدن

تقویت متابولیسم بدن به روش چشم بادامی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افزایش و تقویت متابولیسم بدن برای افزایش انرژی و سلامت بدن ضروریست. شما می توانید با انجام چند حرکت ورزشی ساده، متابولیسم بدن تان را بالا ببرید.
باور غلط ورزش هوازی

چند باور غلط اما رایج درباره ورزش هوازی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انجام ورزش های هوازی علاوه بر کاهش وزن در بهبود سلامت قلب بسیار موثر است اما باورهای غلطی در مورد این ورزش وجود دارد که باید قبل از ورزش حتما بدانید.
ورزشهای مضر برای شانه

حرکات ورزشی که برای شانه مضرند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شانه یکی از اعضای بسیار پرکار بدن انسان است که در انجام اغلب حرکات درگیر می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد با معضل درد شانه مواجه اند، البته انجام برخی حرکات برای شانه مضر است.
ورزش تقویت استخوان

ورزش تقویت استخوان برای سنین مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تقویت استخوان ها و پیشگیری از مشکلات استخوان باید از کودکی شروع شود. با ورزش های مناسب هر سنی از کودکان زیر 5 سال تا بزرگسالان می توانند استخوان هایشان را تقویت کنند.
آسیب های ورزشی

برای آنکه بدون آسیب دیدگی ورزش کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در حین ورزش کردن آسیب دیدگی و مصدومیت ها می توان گفت که یک امر طبیعی است، اما با رعایت برخی نکات و انجام برخی تمرینات ویژه می توان از آسیب دیدگی های جلوگیری و آن ها را به حداقل رساند.
عوارض دویدن

عوارض دویدن بیش از حد و طولانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر چیزی که از حد آن بگذرد برای بدن ضرر دارد و عوارض دویدن زیاد بر بدن اثبات شده است و برای آشنایی با خطرات دویدن بیش از حد با این مقاله همراه باشید.
ورزش بورسیت لگن

بهترین ورزش خانگی برای بورسیت لگن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از درد شدید بورسیت لگن رنج می برید می توانید با انجام حرکات کششی ساده در خانه این دردهای عضلات لگن و ران را تسکین دهید.
ورزش پوکی استخوان

ورزش هایی که برای پوکی استخوان مضرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی تمرینات، حرکات و ورزش ها برای پوکی استخوان مضر است و عوارضی را برای افراد مبتلا به پوکی استخوان به همراه دارند، انجام این تمرینات و ورزش ها برای افراد مبتلا به پوکی استخوان مناسب نمی باشد.
شکم شش تکه

بدون باشگاه 6 تیکه بشین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد، بشدت می خواهند که عضلات شکم شان را پرورش دهند و آن را آشکار کنند. به آسانی می توانید با انجام برخی ورزش ها در خانه و هر کجا این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.
یوگا و یائسگی

بهترین حرکات یوگا برای خانم های یائسه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از علائم و مشکلات یائسگی رنج می برید می توانید با انجام حرکات ورزشی موثر یوگا که مناسب خانم های یائسه هستند این علائم را کاهش دهید.
حرکات کششی پشت میز کار

حرکات کششی مفید قابل اجرا پشت میز کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شغلی دارید که مجبور به نشستن پشت میز برای مدت طولانی هستید، انجام برخی حرکت های کششی ساده که پشت میز کارتان قابل اجراست.
ورزش مچ دست

تقویت و رفع مشکلات مچ دست با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از مشکلات و دردهای مچ دست رنج می برید می توانید به راحتی با چند حرکت ورزشی آسان از شر آن ها خلاص شوید و قدرت دستان خود را افزایش دهید.
صفحه 1 از 6