تمرینات ورزشی

بالا رفتن از پله
برخی افراد هنگام بالا رفتن از پله مشکلاتی مانند احساس درد و ناراحتی در پاها دارند، این افراد می توانند با راهکاری ساده این مشکل را برطرف کنند.
لرزش بدن

مهم ترین دلیل لرزش بدن هنگام ورزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لرزش بدن در هنگام ورزش اتفاقی است که برای اکثر ورزشکاران پیش میاید اما اگر زیاد از حد شود میتواند نشانه عدم سلامت جسمی شما باشد.
ورزش کارمندان

اگه زیاد میشینی، حتما این تمرین رو انجام بده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از افراد هر روز زمان زیادی را در وضعیت نشسته سپری می کنند. با انجام تمرینات درست به راحتی میتوان مضرات پشت میز نشینی را کاهش داد.
ورزش مامانا

چند ورزش راحت واسه مامانای پرمشغله

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای حفظ سلامتی و تناسب اندام لازم است ورزش کنید، اگر مادر هستید یا به علت کار زیاد وقت باشگاه رفتن ندارید میتوانید تمرینات ورزشی را در منزل انجام دهید.
ورزش های ژاپنی

ورزش مخصوص ژاپنی ها برای پیر نشدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است مردم ژاپن عمر طولانی دارند و راز عمر طولانی را در ورزش های مخصوصی که در زندگی روزمره انجام می دهند می دانند.
حرکات بدنسازی

ورزشی که خیلی از مربی ها خودشون انجام نمیدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در باشگاه های ورزشی برخی از تمرین هایی که ما انجام میدهیم ممکن است از نظر مربیان تمرینات درستی نباشد و آسیب های زیادی به ما برسد.
ورزش شکم زن

ورزشی مخصوص خانم های شکم گنده!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر زنان از چربی های شکم خود کلافه و خسته شده اند با انجام صحیح چند ورزش ساده در خانه از شر چربی های شکمتان خلاص شوید.
حرکت سلام بر خورشید

1 حرکت جادویی که قوی و سرحالتان میکند+ آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حرکت شگفت انگیز سلام بر خورشید فواید زیادی برای سلامت بدن دارند. اگر همیشه کسل و بی حال هستید این حرکت تاثیر بی نظیری بر سرحال شدن شما دارد.
ورزش با بطری

روش جدید خوش اندامی با بطری پلاستیکی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر راه های مختلفی را برای خوش اندام شدن امتحان کرده اید اما نتیجه ای نداشته است، این بار از یک بطری پلاستیکی کمک بگیرید که نتیجه فوق العاده ای دارد.
اشتباهات استفاده از تردمیل

حواست باشه اینطوری رو تردمیل نری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم به صورت مداوم از تردمیل استفاده میکنید باید طرز ورزش صحیح با این وسیله را یاد بگیرید، در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی ببینید.
زیاد سرپا ایستادن

پیشنهاد به اونایی که بیشتر روز سرپا هستن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که بیشتر روز سرپا هستند ممکن است دچار درد پا، کمر و گردن شوند اما راهی وجود دارد که این افراد به سادگی می توانند از این دردها جلوگیری کنند.
افزایش شیر مادر

افزایش سریع شیر مادر بدون هیچ دارویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات مادران شیرده، نداشتن شیر کافی می باشد اما راه حل این مشکل و افزایش شیر مادر روش های طبیعی وجود دارد که نیاز به مصرف هیچ دارویی نیست.
یوگای صبح

شروع یک روز پرانرژی با یوگای ساده صبحگاهی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یوگا یکی از ورزش های مهم و پر طرفدار در جهان است که هر روز صبح می توانبد با برخی از حرکات ساده یوگا در چند دقیقه، روز خود را بسیار پر انرژی شروع کنید.
تمرینات چربی شکم

آب کردن چربی شکم در عرض 11 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد برای رفع چربی شکم زمان کافی ندارند و نمی توانند به باشگاه بروند. این افراد برای لاغری شکم در خانه چند تمرین ساده در عرض 11 دقیقه انجام دهند.
درد عضلات بعد ورزش

درد عضلانی بعد ورزش خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ورزش زیاد می تواند موجب آسیب دیدگی بدن شود، در برخی مواقع بدن دچار درد در حین یا بعد از ورزش می شود، علت مهم درد عضلات پس از ورزش چیست و چگونه درمان می شود؟