تمرینات ورزشی

ورزش پشت میز

بدون اینکه از پشت میزت بلند شی ورزش کن+ آموزش

تاریخ انتشار : 4 آذر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
نشستن پشت میز، برای طولانی مدت عوارض بسیاری به همراه دارد و ورزش پشت میز، در دسترس ترین و ساده ترین راه برای حفظ سلامتی بدن و در عین حال چربی سوزی است.
نرمش قبل دو

نرمش و کششی های واجب قبل دو

تاریخ انتشار : 28 آبان 1401زمان مطالعه : 5 دقیقه
قبل از انجام هر ورزشی گرم کردن بدن به شما برای نتیجه گیری بهتر از آن ورزش کمک زیادی خواهد کرد یکی از ورزش هایی که به گرم کردن بدن نیاز دارد دوییدن است.
ورزش افزایش عمر

در عرض 60 ثانیه عمرتو زیاد کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه آدم ها دوست دارند که عمری طولانی همراه با سلامتی داشته باشند، اما داشتن عمر طولانی نیازمند رعایت یک سری چیز ها در زندگی روزمره است.
ورزش برای انرژی

ورزشی که یادت میدم هم سرحالت میکنه هم پرانرژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه های متفاوتی برای شاد و سرحال شدن وجود دارد که ورزش جزء بهترین روش ها است زیرا این حرکات مخصوص علاوه بر انرژی دادن به شما در تناسب اندام نیز تاثیر گذار است.
یوگا در خانه

این ورزش راحت، واسه همه پشت میز نشین ها واجبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پشت میز نشستن برای ساعت های طولانی می تواند آسیب های متعددی به بدنتان بزند اما با انجام حرکات ورزشی مناسب این آسیب ها را به حداقل برسانید.
حرکت برپی

آموزش چند حرکت برپی عالی برای مبتدیان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی ورزش را شروع کرده اید حرکت برپی برای مبتدیان بهترین حرکت برای کاهش وزن است همچنین با درگیر کردن عضلات قسمت های مختلف بدن به فرم گیر شما کمک میکند.
حرکت برپی

برپی چه حرکتی است که راحت لاغر میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زمان صحبت از تمرینات ورزشی برخی از تمرینات تاثیر بیشتری روی عضلات دارد همانند تمرین برپی که تاثیر چند وجهی آن روی بدن شما معجزه خواهد کرد.
تمرینات ورزشی خانم ها

تمرینات ورزشی مخصوص خانم های کارمند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های کارمند معمولا هشت ساعت در روز را پشت میز کار هستند، نشستن زیاد در طول روز می تواند سلامت بدن را با مشکل مواجه کند.
لیفت سینه

لیفت سینه بدون هیچ درد و جراحی

تاریخ انتشار : 31 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوش فرمی سینه ها خواسته خیلی از انسان هاست اما برای این کار قادر به جراحی نیستند، نگران نباشید میتواند با چند راه حل خانگی ساده سینه هایتان را لیفت کنید.
مدیتیشن در هنگام پیاده روی

حوصله مدیتیشن نشسته رو نداری؟ پس اینو امتحان کن

تاریخ انتشار : 26 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیتیشن راه حلی برای به دست آوردن هوشیاری در زندگی است و اگر شما تمایلی به نشستن برای انجام مدیتیشن را ندارید پس باید نوع متفاوت و جالبی از آن را امتحان کنید.
مدت زمان کاردیو

کاردیو باید چنددقیقه انجام بشه تا تاثیر بذاره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کادریو جزء تمرینات تاثیر گذار بر سلامت و کاهش وزن به شمار می آید اما درصورتی که این حرکات را در مدت زمان مناسب انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
بالا رفتن از پله

یه پیشنهاد عالی واسه اونا که بالا رفتن از پله براشون سخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد هنگام بالا رفتن از پله مشکلاتی مانند احساس درد و ناراحتی در پاها دارند، این افراد می توانند با راهکاری ساده این مشکل را برطرف کنند.
ورزش جوان ماندن

انگشتای پاتو اینطوری حرکت بده تا جوون بمونی!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باورتان می شود با انجام حرکتی توسط انگشتان و پنجه پا مانع از پیری خود شوید؟ بله درست است، بسیار ساده میتوانید شما هم در منزل این تکنیک را انجام دهید.
لرزش بدن

مهم ترین دلیل لرزش بدن هنگام ورزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لرزش بدن در هنگام ورزش اتفاقی است که برای اکثر ورزشکاران پیش میاید اما اگر زیاد از حد شود میتواند نشانه عدم سلامت جسمی شما باشد.
زمان مدیتیشن

بهترین زمان روز برای مدیتیشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتخاب بهترین زمان برای مدیتیشن اولین و مهم ترین قدم برای انجام این تمرینات است زیرا در زمان مناسب بیشترین تاثیر را از مدیتیشن دریافت میکنید.
صفحه 1 از 8