دهان و دندان

استریل مسواک
طبق مطالعات جدید بسیاری از بیماری های ویروسی و باکتریایی از طریق مسواک های آلوده شیوع پیدا می کنند بنابراین باید مسواک ها را با روش مناسب استریل و ضدعفونی کنید.
بهترین خمیردندان کودک

خمیر دندان هایی که برای کودک توصیه نمیشود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه برای خرید کودکان حساسیت های خاصی وجود دارد یکی از موارد مهمی که در خرید کودکان باید دقت زیادی کرد خرید خمیردندان است.
تلخی دهان

تلخ و بد مزه بودن دهان اول صبح از چیه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تلخی و بدمزه بودن دهان اول صبح می تواند به دلیل مشکلات کبدی ، عدم رعایت بهداشت دهان ، سینوزیت یا وجود بیماری های دیگر در بدن باشد.
درد دندان عقل

مشکلات رایج دندان عقل ، دردسرساز ترین دندان دنیا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دندان عقل در انتهای دهان رشد میکند و اغلب برای افراد با درد و رنج هایی بسیار همراه است. البته برخی نیز با دندان عقل خود هیچ مشکلی ندارند.
تشخیص سلامت از دهان

بیماری که دندانپزشک زودتر از خودتون متوجه میشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از بیماری هایی که در بدن شما وجود دارند، علائمی در دهان دارند و زمانی که دندانپزشک دهان و دندان شما را معاینه می کند می تواند بیماری های بدنتان را تشخیص دهد.
درمان دندان قروچه

لیست درمان های طبیعی دندان قروچه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
براکسیسم یا همان فشردن دندان ها روی هم می تواند به دلایل متعدد داخلی در فرد ایجاد شود ، درمان دندان قروچه را با تغذیه و نسخه های طبیعی نیز می توان انجام داد.
دندان قروچه شبانه

علائمی که ثابت می کند دندان قروچه شبانه دارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چگونه باید متوجه شویم که به دندان قروچه مبتلا هستیم و علائم دندان قروچه کردن شبانه چیست؟ سردرد تنها یکی از علائم دندان قروچه شبانه کودکان و بزرگسالان می باشد.
ارتودنسی

عوارضی که هیچ کس قبل ارتودنسی به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ارتودنسی روشی برای زیبایی و مرتب کردن دندان ها می باشد اما این روش عوارض جانبی در داخل یا بیرون دهان ایجاد می کند که باید قبل از ارتودنسی بدانید.
باکتری پوسیدگی دندان

عامل اصلی پوسیدگی دندان ها این باکتریست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک نوع باکتری وجود دارد که از اصلی ترین عوامل پوسیدگی دندان ها است، در ادامه با باکتری پوسیدگی دندان و چگونگی مبارزه با باکتری عامل پوسیدگی دندان بیشتر آشنا خواهید شد.
بهترین زمان ارتودنسی

“بهترین زمان ارتودنسی” چه سنی است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“بهترین زمان ارتودنسی” سوالی است که برای تمام افرادی که قصد انجام این کار را دارند پیش می آید ولی به راستی آیا ارتودنسی فقط در رده سنی خاصی نتیجه ی مطلوب دارد؟
قانون مسواک زدن

آبکشی زیاد دندانها بعد مسواک ممنوع !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن شاید به عقیده اغلب افراد بسیار ساده باشد اما هرگز اینگونه نیست، در حالی که هنگام مسواک زدن و آبکشی دندان باید برخی نکات مهم را به خوبی رعایت کنید.
مسواک برقی

راهنمای خرید بهترین مسواک برقی بازار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مسواک یکی از بهترین و مهم ترین وسایل بهداشتی است که در همان کودکی استفاده از آن ضروری است بدلیل اهمیت بالای این موضوع انتخاب نوع مسواک بسیار مهم است.
Dentistry

معرفی یک مرکر تخصصی دندانپزشکی اطفال در اصفهان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراقبت از دندان های کودکان امر مهمی است که باید مورد توجه والدین وی قرار گیرد تا در ادامه زندگی کودک دندان های سالم و زیبایی را داشته باشد.
نعنا

راز خنک شدن دهان بعد خوردن نعناع چیست ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای شما نیز پیش آمده است که هنگام خوردن نعنا احساس خنکی در دهان خود داشته باشید. آیا می دانید دلیل این حس چیست؟
دندانپزشکی در شیردهی

درمان های بی خطر دندانپزشکی در دوران شیردهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در دوران شیردهی دچار دندان درد شده اید و نیاز به درمان های دندان پزشکی داشتید، قبل از انجام درمان ها به تاثیرات آن ها بر شیر و نوزادتان توجه کنید.
صفحه 1 از 21