پوست و مو

کرم دور چشم
معمولا استفاده از کرم دور چشم مناسب کمک بسیاری به رفع مشکلات در زیر چشم می کند اما برخی بعد از استفاده این کرم تفاوتی را احساس نمی کنند که علت آن استفاده اشتباه از کرم می باشد.
پرپشت بودن مو

تحریک رشد مو به سبک هندی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرپشت بودن مو های هندی ها چیزی است که توجه اکثر مردم را به خود جلب کرد هندی ها با استفاده از چند ماده طبیعی مثل برگ کاری و غیره موهای خود را تقویت می کنند.
خشکی دور لب

چرا پوست دور لبم اینقدر خشکه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر چند که خشکی اطراف دهان و لب یک مشکل حاد و بسیار جدی نیست اما برای افراد آزار دهنده است، با استفاده از چند راهکار مناسب می توان برای رفع و درمان خشکی دور لب اقدام کرد.
تونر خانگی

بهترین تونر خانگی برای هر جنس و نوع پوستی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
یکی از بهترین و مهم ترین محصولات مراقبت از پوست تونرها می باشند که می توانید با مواد طبیعی با توجه به نوع پوست خود تونر خانگی درست کنید.
درماتوفیبروم

درماتوفیبروم ؛ این چیه روی پوستم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درماتوفیبروم یا درماتوفیبروما توده های قرمز رنگ روی پوست هستند که معمولا بی خطر بوده و با افزایش سن به طور ناگهانی ظاهر شده و به راحتی از بین نمی روند.
پوست نازک صورت

درمان نازکی پوست صورت به روش متخصصان پوست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تقویت و ترمیم پوست نازک یک کار ضروری است پوست نازک همیشه خوب نیست و باعث چین و چروک می شود.
جوش کمر

دلیل و درمان جوش های کمرم چیه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اگر در کمرتان زیاد جوش می زنید تغذیه خود را بررسی کنید شاید خوراکی های چرب و شیرین زیاد مصرف می کنید، "جوش کمر" را می توانید در خانه خیلی راحت درمان کنید.
شوره سر و شپش

فرق اصلی شپش مو با شوره سر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در تشخیص شوره سر و شپش مو دچار اشتباه می شوند در صورتی که شوره و شپش تفاوت هایی با یکدیگر دارد، البته یک روش ساده هم برای تشخیص شوره سراز شپش وجود دارد.
بعد کاشت مو

زمان مناسب رانندگی و مسافرت بعد کاشت مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بسیاری از افراد که اقدام به کاشت مو می کنند این موضوع جای سوال است که آیا رانندگی و مسافرت بعد از کاشت مو ممکن است؟
موهای دکلره شده

به داد موهای دکلره شده تان برسید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دکلره کردن بیش از حد موها موجب آسیب به مو و ریزش موها می شود اما می توانید با مراقبت صحیح و تقویت موهای دکلره شده این آسیب ها را کاهش دهید.
ماسک کاهو

ماسک کاهو عالی است البته فقط با این دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهو از موادی است که با چین و چروک پوست مبارزه می کند استفاده از ماسک کاهو در جوانسازی پوست بسیار موثر بوده و به پوست زیبایی دو چندان می دهد.
دستکاری جوش صورت

دستکاری این جوش های صورت شما را میکشد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در هر قسمت از صورت ممکن است جوشهای ریز و درشتی پیدا شود که ما خواسته یا ناخواسته درگیر آن می شویم ولی دستکاری جوش ها در مثلث خطر صورت ممکن است شما را بکشد.
فواید سرم مو

طرز استفاده از سرم مو برای موهای خیس و خشک

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سرم مو می تواند به موها زیبایی خاصی ببخشد اگر از آن درست و مناسب استفاده شود همچنین فواید دیگری در رابطه با جلوگیری از ریزش مو نیز دارد.
پیری پوست

سن آغاز پیری پوست !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیری پوست صورت به مرور زمان تغییراتی می کند و بعد از سپری شدن سن بلوغ پوست به نهایت شفافیت و زیبایی خود می رسد اما با گذشت زمان به دلایل مختلف افتادگی و چین و چروک ظاهر می شوند.
ماسک خرمالو

پوستی مثل ابریشم با “ماسک خرمالو”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خرمالو دارای خواص فراوانی برای پوست است استفاده از “ماسک خرمالو” می تواند چین و چروک پوست را کاهش و منافذ باز پوست را پاکسازی کند.
صفحه 1 از 88