پوست و مو

مراقبت از ناخن
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
نیش حشرات

چرا جای نیش پشه میخاره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات پوستی در تابستان، قرمزی و خارش جای نیش حشرات می باشد. با دانستن علت نیش و خارش جای نیش حشرات، این عوارض را درمان یا از آن ها جلوگیری کنید.
درمان آفتاب سوختگی

درمان ساده و سریع آفتاب سوختگی در خانه

زمان مطالعه : 15 دقیقه
آفتاب سوختگی یکی از مشکلات رایج مردم در فصل تابستان است که باید با روش های طب سنتی درمان شود در غیر این صورت آسیب های جدی به پوست می رساند.
منافذ باز پوست

از این راه منافذ باز پوستتان را ببندید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
منافذ باز پوست زیبایی پوست را نابود می کنند. برای درمان و بستن منافذ باز پوست صورت می توانید ماسک های خانگی و طبیعی بسازید و استفاده کنید.
لایه برداری پوست بدن

لایه برداری عالی پوست بدن در منزل با اسکرابی مخصوص

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با ساخت ماسک و اسکراب های لایه بردار در خانه به راحتی پوست بدنتان را درخشان کنید و بدانید که راهی هم برای لایه برداری بدون استفاده از اسکراب وجود دارد.
توقف رشد مو

چرا موهای سرم مثل قبل رشد نمیکنه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مو یکی از عوامل اصلی در زیبایی انسان ها است که توقف رشد آن می تواند بسیار وحشتناک باشد در این صورت شما فقط می توانید علت آن را تشخیص و از آن جلوگیری کنید.
علت دانه قرمز پوست

دلیل دانه های قرمز بدون خارش روی پوستم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است که لکه ها و دانه های قرمزی روی پوست دیده شود که معمولا خطرناک هم نمی باشد، اما بهتر است که از دلایل اصلی دانه های قرمز بدون خارش روی پوست مطلع باشیم.
مراقبت از موی سفید

5 تا نکته مهم به اونایی که موی سفید دارن

تاریخ انتشار : 9 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
کسانی که موی سفید دارند می‌دانند که موهای سفید مشکلات زیادی همراه دارند و اگر نحوه صحیح مراقبت از آنها را ندانید همیشه موهای بد رنگ و بد حالتی خواهید داشت.
جوانسازی پوست صورت

دکمه ی ریست پوستتان را فشار دهید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد جامعه و به ویژه بانوان، دارای یک دغدغه مشترک هستند و آن هم جلوگیری از پیری پوست صورت است که به این منظور باید برخی نکات را در مراحل روتین زندگی خود قرار دهید.
ماسک

پوستی زنده و شاداب با ماسک نعناع و عسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نعناع یکی از بهترین گیاهانی است که در بسیاری از محصولات پوستی از آن استفاده می شود. اینبار از ترکیب این گیاه با عسل ماسک خانگی برای شادابی پوست تهیه کنید.
درمان ترک پا

درمانی فوق العاده برای پاهای ترک خورده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خشکی و ترک پا ممکن است گاهی حتی با درد و خونریزی همراه باشد. می توانید برای رفع ترک های پاشنه پا از مواد طبیعی در منزل استفاده کنید.
ویتامین پوست

از جادوی این ویتامین ها برای زیبایی پوست غافل نشوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زیبایی صورت و پوست بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها مصرف ویتامین ها است پوست برای اینکه بتواند زیبایی خود را حفظ کند به انواع ویتامین ها نیاز دارد.
وازلین

تاثیرات شگفت آور وازلین بر روی پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وازلین ماده ای شیمیایی است که با مهر و موم کردن منافذ پوستی و نفوذناپذیری پوست مانع از خشکی آن خواهد شد و باعث نرمی و حفظ رطوبت پوست میشود.
نازک شدن مو

چرا نسبت به قبل، موهام ضعیف تر شده؟

تاریخ انتشار : 7 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر احساس میکنید موهایتان بیشتر از قبل نازک شده و ریزش پیدا کرده است، باید اول علت این موضوع راپیدا کنید و بعد به دنبال درمان نازکی موهایتان باشید.
ماسک قهوه

یک ماسک عالی با قهوه برای تمام پوست ها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
قهوه یکی از ترکیبات اصلی ماسک های جوانساز و ضدپیری پوست صورت محسوب می شود زیرا به دلیل داشتن کافئین برای رفع بسیاری از مشکلات پوست صورت و بدن قوی عمل می کند.
صفحه 1 از 106