پوست و مو

مراقبت از ناخن
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
خشکی پوست و موی سر

با 7 شماره جلوی خشکی پوست و موی سرت رو بگیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مو بخش مهمی را در زیبایی ما ایفا میکند و برخی درگیر خشکی پوست و موی سرشان هستند البته جای نگرانی نیست زیرا با انجام چند راهکار مشکل آنها رفع میشود.
راز زیبایی پوست سلبریتی ها

خوراک اصلی سلبریتی ها برای زیبایی پوستشون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه خانم ها دوست دارند پوستی زیبا و شفاف مثل سلبریتی ها داشته باشند، شما میتوانید تنها با رعایت یک سری نکات تغذیه ای پوستی بی نقص داشته باشید.
ماسک آب برنج

ماسک آب برنج برای تنگ کردن منافذ پوست

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ماسک آب برنج جزو ماسک های فوق العاده موثر برای جوانی پوست و جلوگیری از پیری پوست صورت است و همچنین بهترین روش درمان برای منافذ باز پوست ماسک آب و پودر پرنج است.
شامپو خشک خانگی

دستور ساخت شامپو خشک در منزل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در زمان هایی که عجله دارید برای شستن موها، استفاده از شامپو خشک بهترین گزینه است. شما می توانید با ترکیب چند ماده شامپو خشک خانگی تهیه و استفاده کنید.
کاهش جوش صورت

راه‌های سریع کاهش آکنه و جوش روی صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهش جوش صورت و از بین بردن آکنه با استفاده از روش‌های طبیعی به همراه رعایت نکات تغذیه‌ای و بهداشت، ساده‌ترین روش برای داشتن یک پوست زیبا و سالم است.
ماسک چروک دور لب

راه رهایی از چروکهای دور لب با طب سنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با افزایش سن چین و چروک هایی بر روی پوست و دور لب ها ایجاد می شود که میتوانید با استفاده از ماسک های طبیعی و خانگی از این چروک ها جلوگیری کنید.
شستن مو با تاید

راسته که تاید، مو رو پرپشت میکنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به شما برای مشکلات موهایتان تاید یا مایع لباسشویی پیشنهاد داده اند، بهتر است قبل از استفاده از آنها مزایا و معایب بعد از استفاده را بدانید.
ماسک مو

مثل حرفه ای ها ماسک مو بزنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از ماسک مو یکی از بهترین روش ها برای مراقبت و احیای مو است اما برخی اشتباهات در استفاده از آن باعث آسیب رسیدن به موهایتان میشود.
تغذیه جوان ماندن

چیزی که خانم ها واسه جوون موندن پوست میخورن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه نقش مهمی در طول عمر و زیبایی پوست ایفا میکند، و با پیروی از عادات غذایی درست شما شاهد تاثیرات چشمگیر این ترفند های غذایی برجوان ماند پوست خواهید بود.
ماسک آرایش

ماسک قبل از آرایش برای زیبایی دوچندان میکاپ صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماسک سفیده تخم مرغ ، ماسک عسل و روغن بادام ، ماسک ماست و جوانه گندم و چند ماسک دیگر از جمله ماسک های مناسب برای آماده سازی پوست قبل از آرایش می باشند.
تغذیه رشد مژه

مژه های پرپشت میخوای، اینها رو بخور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن مژه های بلند و پرپشت نیازی به انجام اکستنشن یا مژه مصنوعی نیست. شما می توانید با خوردنی های تقویت کننده مژه، چشم ها و مژه های زیبایی داشته باشید.
مراقبت از موی سفید

اگه موهات سفید شده این کارها رو بکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موهای سفید نشانه پیری نیست و نباید همیشه آن ها را رنگ کرد، تنها کافیست روش های مراقبت از موی سفید را دنبال کنید تا نظرتان نسبت به موهای سفیدتان تغییر کند.
عوض کردن لباس

چرا نباید چند روز پشت هم یه لباس رو بپوشیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها در آغاز هفته یک لباس را انتخاب می کنند و تا آخر هفته همان لباس را به طور مداوم می پوشند، اما پوشیدن مکرر یک لباس عوارض و خطرات جدی دارد.
پیری پوست

ماسکی که پوست صورتتان را پیر و زشت می کند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی روزانه خود اگر برخی عادات اشتباه و خوردن مواد غذایی نامناسب را ترک کنید می توانید از پیری پوست خود جلوگیری و پوستی زیبا داشته باشید.
صفحه 1 از 110