موفقیت

موضوعات بی اهمیت
اهمیت دادن به موضوعات بی اهمیت، قطعا ما را از مسیر موفقیت باز میدارند. اما از نظر افراد موفق، چه موضوعاتی هیچ اهمیتی ندارند و به آنها فکر نمی کنند؟
کتاب های درسی

معرفی منابع درسی رتبه‌های برتر کنکور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا حالا به این فکر کرده‌اید که رتبه‌های برتر کنکور از چه منابعی استفاده می‌کنند؟ با توجه به اهمیت کتاب‌های درسی و کمک درسی،‌ بهترین منابع درسی برای موفقیت در کنکور کدام‌اند؟ در این مقاله به معرفی برترین منابع برای کنکور خواهیم پرداخت.
افراد بالغ

11 کاری که افرد بالغ و عاقل هرگز انجام نمیدهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد بالغ مسئولیت پذیرند و اجازه نمی دهند کوچکترین چیزی آنها را آزار بدهد، بنابراین هر فرد بالغ به شیوه خود عمل خواهد کردو هرگز برخی از کارها را در زندگی خود انجام نخواهد داد.
افراد موفق

ویژگی افراد خیلی موفق و تفاوت آنها با دیگران

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمام افراد موفق در جهان یک سری عادات و ویژگی های خاصی دارند که با به کارگیری آن ها در کار و زندگیشان توانسته اند به موفقیت برسند.
دخالت خانواده همسر

بهترین راه جلوگیری از دخالت خانواده همسر

زمان مطالعه : 11 دقیقه
دخالت خانواده همسر می تواند به زندگی مشترک زوجین آسیب جدی بزند که خود زوجین می توانند با تعیین کردن حد و حدودی از این دخالت ها راحت شوند.
رفتار مناسب روز اول کاری

تکنیک جلب اعتماد رئیس در همان روز اول کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز اول کاری یکی از پر استرس ترین روزهای زندگی است و برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است که خوب و موقر و قابل اعتماد به نظر بیایند.
ترس از شکست

راه محکم مقابله با ترس از شکست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترس از شکست یکی از اصلی ترین موانع موفقیت شما در کار و زندگی است پس برای پیشرفت و موفقیت با این روش های موثر بر ترس خود غلبه کنید.
باید بلد باشیم

این چیزها رو بلد نباشی از دنیا عقب میمونی

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
موفق بودن و داشتن یک زندگی ایده آل آرزو و خواسته ی انسان ها است اما نکته مهم آن راه رسیدن و داشتن مهارت های مهم برای رسیدن به آن است.
داشتن ذهن قوی

ترک این 5 عادت مساوی است با ذهن قوی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن ذهن قوی یکی از مهم ترین اصول رسیدن به موفقیت می باشد و کسانی که می خواهند قدرت ذهنی و هوش خود را افزایش دهند باید عادات نامناسبی که دارند را ترک کنند.
شخصیت شناسی مردان

شخصیت شناسی جالب مردان از روی لباس پوشیدنشان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طرز لباس پوشیدن آقایان با شخصیت آن ها ارتباط دارد بنابراین می توانید با شخصیت شناسی مردان از لباس هایشان طرز رفتار صحیح با آن ها را بدانید.
افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد بنفس از راهی که با همه راهها فرق داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش اعتماد به نفس,خواسته ای است که تمام افراد برای رسیدن به آن تلاش میکنند.افراد آشنا با راه های افزایش اعتماد به نفس,راحت تر به خواسته ی خودمیرسند
زندگی شاد

وضع مالیت خوب نیست اما میخوای شاد زندگی کنی؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن زندگی شاد و امید بخش، آرزو و خواسته ی هر فردی است و برای رسیدن به آن تلاش میکند در حالی که دیدگاه هر فرد درباره ی شاد بودن متفاوت است.
خط عشق کف دست

معنی خط عشق کف دست شما چیست؟ + تصاویر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طالع بینی چینی با تفسیر خط قلب یا همان خط عشق کف دست می تواند در مورد روابط عاطفی و عاشقی شما رازهایی را بگوید ، رازهایی را که در این بخش با 29 عکس مربوط به آن توضیح داده شده است.
برخورد با فرزندان در سن بلوغ

رفتار والدین هوشیار با نوجوان در سن بلوغ

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دوران بلوغ نوجوانان دچار تغییراتی می شوند و امروزه یکی از مهم ترین مسائل در بسیاری از خانواده ها طرز صحیح برخورد والدین با فرزندان در سن بلوغ می باشد.
تمرکز روی هدف

سوالاتی که شما را روی هدفتان متمرکز می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمرکز روی هدف یعنی قدم اول برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت، پس با طرح چند سوال سازنده از خود به راه رسیدن به اهدافتان تغییر جهت دهید.
صفحه 1 از 58