موفقیت

اعتماد به نفس
اگر می خواهید اعتماد به نفس تان پرورش یابد و زندگی شادتری را تجربه کنید، بهتر است از همین امروز این شیوه ها را تمرین کنید؛ مطمئن باشید با تکرار و تمرین به نتیجه دلخواه خواهید رسید.
مدیر خوب

یک مدیر موفق ، حتما این ویژگی ها را دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
خواندن ذهن دیگران

با حرکت چشم فرد مقابل ذهنش را بخوانید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هم حتما دوست دارید بدانید که حرکات یک فرد در مورد فکر او چه می گوید. او قصد فریب شما را دارد و یا نه کاملا صادق است و یا چه فکری دارد.
نصیحت بزرگان

نصیحتی که از شنیدنش پشیمان نمی شوید

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 11 دقیقه
در زندگی ما مشکلاتی ایجاد می شود که برای رفع آنها به مشورت و تجربه بزرگان نیاز داریم. این نصحیت های مفید بزرگان برای داشتن زندگی بهتر به شما کمک می کند.
تقویت فن بیان

فن بیان خود را اینگونه تقویت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داشتن فن بیان خوب و صحیح، یک نقطه مثبت برای رسیدن به اهداف و زندگی بهتر می باشد که با چند نکته ساده و البته کاربردی قابل تقویت می باشد.
خوش بینی و مثبت اندیشی

8 قدم تا “خوش بینی و مثبت اندیشی” در کار و زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“خوش بینی و مثبت اندیشی” از صفاتیست که زندگی را برای انسان ها راحت تر و شاد تر می کند پس تا می توانید به خود و دیگران انرژی مثبت دهید.
فواید و مزایای وقت شناسی

تاثیرات ساده ی وقت شناسی در بیزنس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقت شناسی از مواردی است که می تواند جایگاه شما را در هر موقعیتی به بالاترین سطح ممکن برساند و این در حالی است که تاثیر آنرا خیلی سریع احساس خواهید کرد.
زندگی مینیمالیستی

8 فایده شگفت انگیز زندگی مینیمالیستی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی مینیمالیستی، سبکی جدید و البته متفاوت از زندگی می باشد که با تغییر دادن سبک زندگی خود به زندگی مینیمالیستی، قطعا فوایدی برای شما خواهد داشت.
قانون جذب

تعریف قانون جذب و روش استفاده از آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قانون جذب در زندگی یعنی جذب افکار مثبت یا منفی که شما دارید. اگر نگاهی مثبت به آینده داشته باشید می توانید با قانون جذب به اهداف و آرزوهای خود برسید.
روش صحبت

با روش مسلط صحبت کردن دیگران را مبهوت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از افراد برای صحبت کردن در جمع با مشکل مواجه می شوند و دائم تپق می زنند روش هایی وجود دارد که می تواند به مسلط صحبت کردن شما کمک کند.
مارک زاکربرگ

زندگی خصوصی مارک زاکربرگ معروف

زمان مطالعه : 11 دقیقه
مارک زاکربرگ یکی از سرشناس ترین کارآفرینان در سطح جهان با سرمایه بسیار زیاد می باشد که بزرگترین اقدام او در تعیین سرنوشتش، وب سایت فیسبوک بود.
بازاریابی تلفنی

اسرار موفقیت در بازاریابی تلفنی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بازاریابی تلفنی یکی از روش های کاربردی در کسب مشتری و فروش محصولات می باشد که با رعایت نکات تامل برانگیز در این زمینه، موفقیت چشمگیری کسب خواهید کرد.
آخر هفته افراد ناموفق

آخر هفته ی افراد ناموفق چطور سپری می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ناموفق در طول تعطیلات آخر هفته اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب داشتن روزهای کاری سخت و دوری از موفقیت ها می شوند.
رشته نقشه برداری

کدام گرایش از عمران وظیفه تهیه نقشه ها را دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رشته عمران به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد ایران است این رشته به گرایشهای مختلفی تقسیم بندی شده است .از جمله این گرایش ها عمران عمران، عمران شهرسازی ،عمران آب و عمران نقشه برداری می باشد در این مقاله به توضیح هر یک از این گرایش ها و زیر گرایش آنها می پردازیم
ناامیدی از موفقیت

چرا در مسیر رسیدن به هدفم مایوس میشوم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد به دنبال راهی برای رسیدن به موفقیت مالی هستند که برخی از آن ها به دلایل مختلفی در راه رسیدن به اهداف خود تسلیم می شوند.
صفحه 1 از 54