موفقیت

جذب مشتری
جذب مشتری و حفظ آن یعنی موفقیت در شغل و بازاریابی.یکی از مهمترین راه های موفقیت و کسب درآمد،جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
وسایل گران قیمت

وسایل گرونی که خریدنشون پول دور ریختنه

تاریخ انتشار : 3 مهر 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما در فکر سرمایه گذاری پولتان هستید بهتر است این مطلب را بخوانید و از مواردی که در این مطلب آمده برای سرمایه گذاری پرهیز کنید.
بیان خواسته ها

از این به بعد خواسته هاتو فقط اینطوری بیان کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برآورده شدن خواسته هایتان باید بدانید که چگونه آنها را مطرح کنید. استراتژی افراد موفق در بیان خواسته هایشان تاثیر بسزایی در رسیدن آنها به هدفشان دارد.
برخورد با مشتری عصبانی

نحوه برخورد و کنترل مشتری عصبانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آموختن مهارت های آرام کننده و حفظ خونسردی به شما کمک می کند تا در برابر اهانت و زخم زبان های مشتریان در امان بمانید و بهترین برخورد را با آن ها داشته باشید.
چطور نه بگوییم

چگونه نه بگوییم که دیگران ناراحت نشوند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید خیلی مواقع به این فکر می کنیم که چطور می توانیم به دوستان و عزیزانمان نه بگوییم که دلخوری پیش نیاید نه گفتن یک مهارت است که باید آن را آموخت.
تعیین هدف

بهترین روش تعیین هدف و راه رسیدن به آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به هر هدف ساده و سختی، بدون شک باید از قبل اقدام به برنامه ریزی کرد تا قدم به قدم پیش رفت. اما برای تعیین هدف چگونه باید برنامه ریزی کرد؟
تست MBTI

کاربردهای تست MBTI در انتخاب شغل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تست MBTI در موارد مختلفی مانند خودشناسی، انتخاب شغل، توسعه مهارت‌های حرفه‌ای و بهبود روابط کاری کاربرد دارد. MBTI به فرد کمک می‌کند تا شغل مناسب، استعدادهای پنهان و مهارت‌های ارتباطی خود را شناسایی کند و باعث افزایش اعتماد به نفس و عملکرد شغلی می‌شود.
به خاطر زندگی

کاری که از همین امروز باید برای خودت انجام بدی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی کارها هستند که به نگاه اغلب افراد بی اهمیت به نظر می رسند، در حالی که انجام این کارهای ساده به بهبود زندگی و داشتن زندگی ایده آل شما کمک شایانی می کند.
عرفان طهماسبی

چگونه صدای خوبی برای خوانندگی داشته باشیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای خوانندگی باید صدای خوبی داشته باشید و برای داشتن یک صدای خوب باید از تکنیک های صداسازی و اصول پایه خوانندگی بهره ببرید. همزمان در کنار این ها لازم است تمرینات صحیح خوانندگی را هم انجام دهید. در این مقاله تمامی نکات لازم برای خوانندگی را توضیح داد ایم.
بهتر شدن وضع مالی

ترفندی ارزون واسه بهتر شدن وضع مالی تون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بدهی دارید و نگران وضعیت مالی که دارید هستید می توانید با به کارگیری چند ترفند ساده در زندگی تان وضع مالی بهتری داشته باشید و از تمام بدهی ها خلاص شوید.
درس گرفتن از اشتباهات

چگونه از اشتباهاتمان درس بگیریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما پیش آمده که مدام اشتباهات گذشته زندگیتان را تکرار کنید و شکست بخورید باید گفت که تکرار اشتباه دیگر یک اشتباه نیست و درس گرفتن از اشتباهات است که انسان را موفق می کند.
خواندن ذهن دیگران

با حرکت چشم فرد مقابلت، ذهنش رو بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما هم حتما دوست دارید بدانید که حرکات یک فرد در مورد فکر او چه می گوید، او قصد فریب شما را دارد و یا نه کاملا صادق است و یا چه فکری دارد؟
بهترین خود باشید

تغییراتی در زندگی برای آنکه بهترین ورژن خود باشید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چگونه می توانیم در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنیم؟برای آنکه بهترین ورژن خود در زندگی باشیم چه کارهایی لازم است که انجام بدهیم؟
خانواده های شاد

فرق اصلی خانواده شاد با دیگر خانواده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانواده ی شاد این شانس را به شما می دهد تا خوشبختی و موفقیت را در آینده خود به ارمغان بیاورید پس باید برای شاد بودن خانواده تلاش کنید.
صفحه 1 از 58