موفقیت

فایده های اشتباه کردن
اشتباه کردن در انسان ها خیلی طبیعی است و اتفاقا این اشتباهات می توانند فایده های بسیاری برای موفقیت های آینده و تجربه های بزرگتر و همچنین رفتار و کردار داشته باشند.
زورگویی در محل کار

این رفتارت باعث میشه تو محل کار بهت زور بگن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آشنا شدن با دلایل زورگویی در محل کار، به افرادی که در محیط کار مورد زورگویی قرار میگیرند، کمک میکند تا راحت تر باقلدری کنار آمده و با آن مقابله کنند.
انتقاد پذیری در محیط کار

راهی برای افزایش انتقاد پذیری در محل کار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هیچ فردی دوست ندارد مورد انتقاد قرار بگیرد، انتقاد پذیری در محیط کار آسان نیست اما آشنایی با روش های افزایش آن باعث پیشرفت و رشد شما خواهد شد.
راز موفقیت گاندی

10 راز فوق العاده گاندی برای موفقیت در زندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ساخت یگ زندگی ایده آل و رسیدن به آرامش روحی روانی آرزوی هر انسانی است گاهی استفاده از پند و جملاتی سازنده برای این هدف فوق العاده اثرگذار است.
خلاق شدن

چگونه به یک انسان خلاق تبدیل شویم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن خلاقیت در انجام کارها باعث می شود کارها را به خوبی انجام دهید و دانستن راه های علمی خلاق شدن و اینکه چگونه خلاقیت خود را افزایش دهید می تواند در این زمینه کمک کند.
پرکاربرد ترین کلمات انگلیسی

با این کلمات پرکاربرد انگلیسی، حرفه ای شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زبان انگلیسی علیرغم وجود کلمات، افعال و... متعدد، برخی از کلمات، افعال، قیود، حروف اضافه و اسم ها وجود دارند که حتما باید آنها را به خاطر داشته باشید.
افزایش هوش

14 کار عجیب اما جالب و عالی برای افزایش هوش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای افزایش هوش لازم نیست کار سخت و عجیبی انجام بدهید، چندین روش ساده برای افزایش هوش وجود دارد که واقعا تاثیرگذار است و کمک شایانی به شما می کنند.
شخصیت قابل اعتماد

رفتاری که به شخصیتت اعتبار میده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افراد قابل اعتماد و معتبر خصوصیات خاصی دارند. اگر میخواهید شخصیت معتبر و قابل اعتمادی از نظر دیگران داشته باشید باید نکاتی را در عادات روزمره رعایت کنید.
مدیر خوب

یک مدیر موفق ، حتما این ویژگی ها را دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
زمان درس خواندن

هرگز این وقت روز درس نخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بسیاری از مواقع زمان های مناسب درس خواندن مورد توصیه قرار میگیرد در حالی که توجه به زمان هایی که نباید مطالعه کرد هم به یادگیری کمک بسیاری میکند.
انگیزه دادن به کارکنان

چند اصل جادویی برای انگیزه دادن به کارمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک مدیر و سرگروه زمانی می تواند به نتیجه فوق العاده و مهم دست یابد که از رازهای موثر و روش های ثابت شده انگیزه دادن به دیگران به خوبی مطلع باشد.
حرف کم نیاوردن

چجوری حرف کم نیاریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فن بیان قوی مانند صلاحی است که به شما برای به درستی پاسخ دادن سوالات و کم نیاوردن در صحبت های مختلف کمک میکند و برای تقویت آن راهکار های وجود دارد.
کتابخوانی

راهنمای انتخاب کتاب برای شروع کتابخوانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیدا کردن کتاب خوب دغدغه بسیاری از مخاطبان کتاب است. چه آنهایی که برای اولین بار می‌خواهند کتابی را مطالعه کنند و چه کسانی که در جست‌وجوی ایدۀ جدیدی برای مطالعۀ یک کتاب هیجان‌انگیز هستند. گاهی به تنها چیزی که نیاز داریم یک کتاب حال خوب کن است و گاهی نیاز داریم در کنار کتاب‌های داستانی و انگیزشی، مبحث جدیدی را بیاموزیم.
خصوصیات آشپز خوب

ویژگی که از شما یک آشپز خوب می سازد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای تبدیل شدن یه یک آشپز خوب و ماهر همه چیز دانستن رسپی های حرفه ای نیست بلکه برخی ویژگی های دیگر وجود دارد که با داشتن آنها آشپز بهتری خواهید بود.
بیدار شدن از خواب

اگر بیدار شدن از خواب برایتان سخت است بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما می دانیم یکی از عادت های افراد موفق صبح زود از خواب بیدار شدن است که می توان برای انجام این کار از راهکار های مختلفی استفاده کرد تا سحر خیز شویم.
صفحه 1 از 61