موفقیت

اشتباهات جوانان
برخی اشتباهات جوانان در دهه 20 زندگی ممکن است قابل جبران باشند اما مواردی هم وجود دارد که ممکن است جبران ناپذیر باشد. بنابراین باید به انتخاب راه درست در 20 تا 30 سالگی بسیار دقت کرد.
راه های مدیریت پروژه موفق

6 نکته کلیدی برای موفقیت در مدیریت یک پروژه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیران باید بدانند که چگونه یک پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرا و به پایان برسانند اما رعایت بعضی نکات می تواند تضمینی برای داشتن یک پروژه موفق باشد.
قهرمان زندگی

شما هم میخواهید ابرقهرمان زندگی خود باشید ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
قهرمان زندگی خود بود چیزی است که همه افراد دوست دارند به آن برسند و این مسئله مثل تمامی موارد زندگی رسیدن به آن قوانینی دارد.
روحیه شاد

راه مستقیم داشتن روحیه شاد فقط در 60 ثانیه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید روحیه شادی داشته باشید استرستان را کنترل کنید و سحرخیز باشید همیشه لبخند بر لب داشته باشید و خدا را برای داشته هایتان شکر کنید.
موفقیت زنان

چگونه یک زن موفق باشیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تمام زنان موفق دنیا برای خود برنامه ریزی و هدف هایی را از قبل مشخص کرده اند و با توجه به آنها در زندگی قدم برمیدارند تا به موفقیت ایده آل خود برسند.
مهارت نه گفتن

راز کسب مهارت نه گفتن قبل از صدمه خوردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد برای جلب رضایت دیگران نمی توانند درخواست دیگران را رد کنند و مهارت نه گفتن را ندارند که این مسئله مهم می تواند به زندگی این افراد آسیب هایی برساند.
قانون مدیران موفق

10 تکنیک موثر و فوق العاده مدیران بزرگ و موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدیران موفق و بزرگ ویژگی ها و قوانین خاصی در روش مدیریت خود دارند که باعث رسیدن به موفقیت های بزرگ و محبوبیت آن ها در بین کارمندان می شوند.
کلاس تابستانی

تکنیک انتخاب هوشمندانه کلاس تابستانی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کلاس های تابستانی یکی از بهترین فرصت ها برای پیشرفت کودکان و نوجوانانتان است زیرا شما می توانید با استفاده از وقت آزاد فرزندتان سبب پرورش استعداد های آن شوید.
تیپ شخصیتی

شما چه تیپ شخصیتی دارید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر روانشناسان تیپ شخصیتی افراد به 5 گروه دسته بندی شده اند با آشنایی و شناخت خصوصیات شخصیت های مختلف می توانید روابط و رفتار بهتری با افراد داشته باشید.
جبران اشتباهات کاری

10 گام تا جبران هر اشتباهی در گذشته و حال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در محل کار اشتباهی کردید که به دیگران آسیب رساند آن را از رئیستان پنهان نکنید و سعی کنید خودتان این موضوع را به او بگویید همچنین از برنامه خود برای جبرانش توضیح دهید.
مثبت اندیشی

فرمولی ساده و بسیار سریع برای مثبت اندیشی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ذهن خودآگاه ما می تواند برخی افکار را به واقعیت تبدیل کند پس مثبت اندیشی در زندگی می تواند تاثیرات خارق العاده ای داشته باشد.
تعیین هدف

روش تعیین هدف و راه رسیدن به آن از اینجاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
موفقیت، همان تعیین هدف است زندگی ما زمانی بهتر می شود که ما خواسته های خود را از زندگی مشخص کنیم.
هوش کلامی

تعریف و تکنیک افزایش هوش کلامی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که دارای هوش کلامی هستند، در به کارگیری کلمات به صورت شفاهی توانایی بالایی دارند و علاقه مند به خواندن و نوشتن هستند.
خلق ایده

بهترین ایده ها را شما خلق کنید + تکنیک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ایده پردازی و خلاقیت شما می تواند در حل مشکلات مختلف در زندگی کمک کند بنابراین با انجام راهکاری ساده روزانه ایده های جدید و خلاقانه خلق کنید.
رئیس شدن

برای رئیس شدن به این ویژگی ها نیاز دارید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس شدن و ریاست می تواند خواسته ی هر کدام از کارمندان یک شرکت و.. باشد ولی باید بدانیم که برای قرار گرفتن در این جایگاه چه خصوصیات اخلاقی را بایستی در خود رشد دهیم.
صفحه 1 از 47