موفقیت

آزار نرساندن به دیگران
گاهی ما با رفتار های ذاتی خود موجب ایجاد اذیت و آزار در دیگر افراد می شویم که میتواند دیگران را از ما دور و ما را تنها تر از همیشه کند.
جملات بروسلی

جملات انگیزشی و قصار بروسلی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی شک یکی از اسطوره ی هنرهای رزمی تمام تاریخ بروسلی است که تلاش های زیادی در زمینه تخصص خود انجام داده است و در این راه جملات طلایی و ماندگاری از خود به جا گذاشته است.
پس انداز كردن

روش های مناسب و کاربردی برای پس انداز کردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وضعیت مالی برای اغلب افراد اهمیت ویژه ای دارد و هر فردی سعی می کند با استفاده از روش های مختلف اقدام به پس انداز کردن پول کند، اما نحوه پس انداز کردن با پول کم بسیار حائز اهمیت است.
خواندن ذهن دیگران

خواندن ذهن دیگران ؛ ساده مثل آب خوردن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استعداد ذهن خوانی در بسیاری از افراد وجود دارد اما نمی دانند. فقط کافیست برای خواندن ذهن و افکار دیگران به حرکات و حالات آن ها توجه کنید.
فواید اعتماد به نفس

ارتباط اعتماد به نفس بالا و شاد بودن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اعتماد به نفس بالا فواید بسیاری زیادی دارد که یکی از آن ها شاد بودن است. تحقیقات نشان داده افرادی که دارای اعتماد به نفس بالایی هستند زندگی شادتری دارند.
روابط اجتماعی قوی و موثر

راز افرادی که باهمه روابط اجتماعی قوی و موثر دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سعی کنید در مکالماتتان از کوتاه صحبت کردن بپرهیزید از هم صحبتتان سوال های متفاوت بپرسید و با او همدردی کنید همچنین برای داشتن روابط اجتماعی قوی باید شنونده خوبی نیز باشید.
برخورد با فرزندان در سن بلوغ

بهترین و مناسب ترین نوع “برخورد با فرزندان در سن بلوغ”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دروان بلوغ نوجوانان از لحاظ فیزیکی،عاطفی و اخلاقی دچار تغییراتی می شوند و امروزه یکی از مهم ترین مسائل در بسیاری از خانواده ها طرز صحیح برخورد والدین با فرزندان در سن بلوغ می باشد.
آزمون نظام مهندسی

چگونه در آزمون نظام مهندسی موفق شویم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه حل قبولی در آزمون نظام مهندسی چیست ؟ متخصصان و افراد کار کشته در این حرفه چه چیزهایی را پیشنهاد می کنند؟
اعتماد به نفس

بهترین روش برای بالا بردن سطح “اعتماد به نفس”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
راهکارهای ساده و شگفت انگیز بسیاری برای بالا بردن “اعتماد به نفس” در خانم ها وجود دارد که باعث میشود در زندگی احساس خوشبختی کنند و از آن لذت بیشتری ببرند.
خط عشق کف دست

معنی خط عشق کف دست شما چیست؟ + تصاویر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طالع بینی چینی با تفسیر خط قلب یا همان خط عشق کف دست می تواند در مورد روابط عاطفی و عاشقی شما رازهایی را بگوید ، رازهایی را که در این بخش با 29 عکس مربوط به آن توضیح داده شده است.
درس گرفتن از اشتباهات

چگونه از اشتباهاتمان درس بگیریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما پیش آمده که مدام اشتباهات گذشته زندگیتان را تکرار کنید و شکست بخورید باید گفت که تکرار اشتباه دیگر یک اشتباه نیست و درس گرفتن از اشتباهات است که انسان را موفق می کند.
راز موفقیت گاندی

10 راز فوق العاده گاندی برای موفقیت در زندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ساخت یگ زندگی ایده آل و رسیدن به آرامش روحی روانی آرزوی هر انسانی است گاهی استفاده از پند و جملاتی سازنده برای این هدف فوق العاده اثرگذار است.
خانواده های شاد

فرقی که خانواده ی شاد با دیگر خانواده ها دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانواده ای شاد هستند که همه اعضا برای همدیگر تلاش کنند زندگی در خانواده های شاد این شانس را به شما می دهد تا خوشبختی و موفقیت را در آینده خود به ارمغان بیاورید.
مدیر خوب

یک مدیر خوب و موفق حتما این ویژگی و روش ها را دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
صفحه 1 از 49