روانشناسی

ماه تولد بهترین مدیران
طبق آخرین بررسی هایی که انجام شده است، مدیران بر اساس ماه تولد ارزیابی شده اند که شما با استفاده از این ارزیابی می توانید خصایص مدیر مدنظرتان را مطلع شوید.
شخصیت شناسی جالب

شخصیت شناسی جالبی که حتما باید امتحان کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید از شخصیت خود با خبر شوید به این سوالات جالب و متفاوت تست شخصیت شناسی پاسخ دهید و با نتیجه آن به شخصیت خود پی ببرید.
ترس از ازدواج

جوانان امروزی از ازدواج میترسن چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هستند افرادی که از ازدواج گریزانند و به نوعی از آن می ترسند ودوری می کنند، البته این ترس و دوری در افراد مختلف دلایل و شرایط متفاوتی دارد.
افراد تنها

نشانه اصلی آدم های تنها؛ کیا این اخلاقو دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنهایی احساسی است که به راحتی قابل تشخیص نیست برخی با داشتن زندگی اجتماعی عالی و دوستان خوب بازهم تنها هستند. برخی خصوصیات نشان دهنده تنها بودن افراد است.
نحوه گرفتن گوشی

گوشیتون رو چه مدلی دست میگرید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه دست گرفتن گوشی موبایل های هوشمند توسط افراد می تواند چیزهای بسیار زیادی را در رابطه با شخصیت انسان بگوید.
برخورد با افراد افاده ای

راه شناخت و بهترین رفتار با افاده ای ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اشخاص افاده ای انسان های دوست داشتنی نیستند که معمولا با رفتارهایشان باعث نابودی اعتماد به نفس شما می شوند و شما باید برخوردی مناسبی با این افرادداشته باشید.
درباره شوهر

فقط یه زن باسیاست، این چیزها رو درباره شوهرش میدونه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پی بردن به افکار مردان کار بسیار سختی است زیرا مردان بعد های شخصیتی پنهان زیادی دارند برای پی بردن به آنها باید نکاتی را بدانید.
علل عزت نفس پایین

دلیل مهم پایین بودن عزت نفس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پایین بودن عزت نفس می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که ریشه اغلب آن ها در دوران کودکی است. انتقاد بیش از حد دیگران در کودکی یکی از این دلایل می باشد.
حرف زدن پشت دیگران

پشت سرت زیاد حرف میزنن چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای شما هم این موضوع سوال باشد که برخی افراد چرا پشت دیگران حرف می زنند؟ از لحاظ علمی و همچنین از لحاظ روانی دلایل مختلفی برای غییت کردن وجود دارد.
افسردگی و غم

چه نوع غم و گریه ای، علامت افسردگیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی افراد غم و ناراحتی که حس طبیعی در انسان است را در برهه ای از زندگی تجربه کرده اند اما برخی رفتارها خبر از افسردگی به جای غم در افراد را میدهند.
فداکاری در زندگی

تست فداکاری در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فداکاری بیش از حد در زندگی مشترک به هیچ وجه مناسب نیست و از این موضوع باید کاملا خودداری کرد، اما چگونه متوجه شویم که فداکاری ما در زندگی از حد گذشته است؟
ناراحت شدن

متولدین هر ماه از چی بیشتر ناراحت میشن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناراحتی احساسی است که در همه ی ما دیده میشود ،در حالی که دلایل آن در افراد متفاوت است اما دلایلی یکسان هم برای ناراحت شدن در متولدین ماه ها وجود دارد.
صحبت با خود

با خودت از این حرفها زیاد بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت با خود ویژگی است که بسیاری از ما داریم و در تنهایی در مورد مسائل زیادی با خود صحبت میکنیم اما نکته این است که این کار درست است یا خیر؟
افسردگی نوجوانان

راه حلی عاقلانه برای افسردگی نوجوانان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سال های نوجوانی بیشترین دوران درگیری انسان ها با خودشان است، اگر دوست یا فرزند نوجوان دارید میتوانید با برخورد صحیح به آنها در گذراندن این دوران کمک کنید.
تیپ شخصیتی enfp

خصوصیات مهم افراد با تیپ شخصیتی enfp

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیپ شخصیتی enfp جزء یکی از 16 تیپ شخصیتی موجود است که هر فرد در یکی از آنها قرار دارد. درصورت اطلاع از خصوصیات این گروه، متوجه میشوید جزء enfp هستید یا خیر.
صفحه 1 از 24