روابط عاطفی

بعد ازدواج
بسیاری از تازه عروس دامادها بعد از ازدواج احساسات بدی دارند که رایج هستند اما علت این عواطف و احساسات بد چیست؟
موقع ازدواج

نشانه ای که میگه فعلا وقت ازدواجتون نیست!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج در زمان نادرست و با ملاک های نادرست در آینده به جز پشیمانی و افسردگی چیزی به همراه نخواهد داشت، پس قبل از گرفتن هر تصمیمی همه جوانب را بررسی کنید.
عذر خواهی از همسر

معذرت خواهی از همسر و حقیقتی که نمیدونید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی کار اشتباهی انجام میدهید و فردی را ناراحت میکنید، برای رفع ناراحتی باید معذرت خواهی کنید اما این عذرخواهی ها در رابطه زوجین متفاوت است و حقایق خاصی دارد.
بعد از دعوا با همسر

کارهای ممنوع بعد از دعوای زن و شوهری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با همسرتان دعوا کرده اید بعد از دعوا به او بی محلی نکنید و اگر خواست دوباره موضوع را پیش بکشد از او زمان بخواهید تا آرام شوید.
محبت به زن

محبتی که یک زن از طرف شوهرش نیاز دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک چیزی که زنان از شوهرشان انتظار دارند توجه و محبت است که آقایان برای حفظ و تقویت رابطه باید با این کارها به همسرشان ابراز محبت کنند.
بخشیدن همسر

شما هم نمیتونید همسرتون رو ببخشید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در تمامی زندگی ها مشکلاتی وجود دارد گاهی همسرمان اشتباهاتی میکند که منجر به ناراحتی میشود؛ و گاهی اوقات بخشیدن کار آسانی نیست اما راه حل هایی وجود دارد.
ازدواج ناموفق

ازدواج هایی که پایان خوشی در انتظارشان نیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج حساس ترین تصمیم در زندگی افراد است و در برخی مواقع ازدواج دچار شکست میشود درصورتی که با توجه به نشانه ها میتوانید تصمیم درست تری بگیرید.
لباس نامزد

شما هم لباس پوشیدن نامزدتون رو دوست ندارید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر طرز لباس پوشیدن نامزدتان را دوست ندارید نباید با او بد رفتاری یا دعوا کنید، شما می توانید با رفتارهای مناسب تیپ بد همسرتان را تغییر دهید.
جملات عاشقانه مرد به زن

جملات عاشقانه ای که هر زنی دوست دارد از مردش بشنود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید برای همیشه در قلب همسرتان جای داشته باشید جملات عاشقانه را فراموش نکنید زنان کلمات خاصی را در فهرست مورد علاقه های خود دارند که مردان می توانند از آنها استفاده کنند.
روابط خواهر برادری

روش های مدیریت و بهبود روابط خواهر برادری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت و روند بهبود روابط خواهر برادری از اهمیت بسیار بالایی برخودار است اما برخی از والدین نمی دانند برای بهبود روابطه خواهر و برادری باید چه کارهایی را انجام بدهند.
همسر وفادار

اینگونه همسرتان را وفادار و وابسته ی خود کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وفاداری یکی از اصول و ارکان اصلی موفقیت در زندگی زناشویی است که این امر در پس ایجاد وابستگی همسر به خود و خصوصیات اخلاقی مناسب ایجاد می شود.
همسر دروغگو

رفتار عاقلانه با همسر دروغگو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر متوجه دروغگویی همسرتان شدید با پرخاشگری با او برخورد نکنید و از این رفتارهای صحیح و مناسب استفاده کنید تا دیگر این کار را تکرار نکند.
روانشناسی زناشویی

زوج ها این تست روانشناسی زناشویی را امتحان کنند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تست روانشناسی زناشویی به شما کمک می کند تا میزان رضایت از زندگی مشترک خود را بدانید و برای تقویت و بهبود ارتباط زناشویی تان تلاش کنید.
ازدواج مجدد

زمان و اصول مهم ازدواج مجدد بعد طلاق

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای ازدواج مجدد شما باید بتوانید گذشته را رها کنید و فرد جدید را با گذشته خود مقایسه نکنید همچنین باید شرایط جدید را آزموده و برای مشکلات آتی آماده باشید.
انتظارات زن از همسر

انتظاراتی که یک زن از همسر خود دارد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
زنان و مردان در زندگی مشترک انتظارات و خواسته هایی از یکدیگر دارند و هر دو باید این انتظارات را بدانند و به آن ها عمل کنند تا رابطه بهتر و عاشقانه تری داشته باشند.
صفحه 1 از 105