خانه داری

محلول دفع حشرات
به هنگام تمیز کردن خانه ممکن است موجودات ریز و موزی که به هیچ وجه از دیدنشان احساس خوبی ندارید را ببینید، با استفاده از مواد خانگی می توانید محلول قوی برای دفع حشرات بسیار را بسازید.
روش تشخیص تخم مرغ تازه

ساده ترین روش برای تشخیص تخم مرغ تازه از کهنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد به تازگی و کهنه بودن تخم مرغ دقت نمی کنند، اما حتما باید این موضوع را جدی بگیرید و با روش های تشخیص تخم مرغ تازه آشنا شوید.
خوشبو شدن خانه

خونه یه خانم با سلیقه این بوهارو میده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داخل خانه خانم های با سلیقه همیشه بوی خوبی می دهد، همین موضوع باعث شده که همیشه از خود سوال کنیم که راز خانم های باسلیقه برای خوشبو شدن خانه چیست؟
فیلتر ماشین ظرفشویی

طرز صحیح تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر ماشین ظرفشویی شما دیگر عملکرد سابق را ندارد باید فیلترش را بررسی کنید، زیرا احتمال دارد که در فیلتر ماشین ظرفشویی شما پسمانده غذا باقی مانده باشد.
نگهداری برنج خام

برنج خام رو چجوری نگه میدارن که خراب نمیشه؟

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
محبوبیت برنج در سفره های ایرانی باعث شده است که مقداری از آن را در خانه به صورت خام نگهداری کنند اما برای دوری از حشره زدن برنج باید موارد خاصی را توجه کرد.
فریز کردن مواد غذایی

مواد غذایی که فریز کردن آنها کاملا اشتباه است !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فریز کردن بعضی از مواد غذایی برای طرلانی شدن عمر مصرف آن ها کاری کاملا اشتباه است هر موادی را نباید منجمد کرد زیرا به کیفیت آن آسیب می رساند.
اسفنج آشپزخانه

هر خانمی این کاربرد جالب اسفنج رو نمیدونه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسفنج مسئول برق انداختن ظروف آشپزخانه است، اما کاربرد اسفنج تنها به این گزینه ختم نمی شود و اسفنج آشپزخانه کاربرد های پنهان زیادی دارد.
مراقبت از کابینت

راز مراقبت از کابینت آشپزخانه با هر جنس و طرحی

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
کابینت های زیبا و سالم در زیبایی آشپزخانه شما نقش بسزایی دارند، پس برای مراقبت بیشتر از آنها بهتر است ترفند های نظافت کابینت را بدانید و رعایت کنید.
دفع موریانه

نشانه وجود موریانه در خانه و بهترین راه دفع آنها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در مطلبی کامل و مفید به شما خانم های خانه دار خواهیم گفت که چطور می توانید تشخیص دهید موریانه در منزل تان زندگی می کند یا خیر و روش های ساده دفع موریانه را چطور اجرا کنید.
اسنپ اکسپرس

چه موقع از اسنپ اکسپرس سفارش بدهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اسنپ اکسپرس در واقع همان ناجی همیشگی است که در بسیاری از موقعیت‌های حساس و سخت به دادمان می‌رسد. وجود اپلیکیشنی که خیلی زود و سریع، کالاهای مورد نیازمان را به ما می‌رساند، ارزش زیادی دارد.
گیاهان آپارتمانی

گیاهانی که تو خونه خراب نمیشن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاهان کمک زیادی به زیباتر کردن محیط میکنند، اگر شما در آپارتمان زندگی میکنید و میخواهید در خانه خود گیاه داشته باشید باید گیاهان مناسب آپارتمان انتخاب کنید.
بوی بد کولر گازی

رفع بوی بد کولر گازی با روشی سریع و راحت

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بعد از روشن کردن کولر گازی متوجه بوی بدی می شوید نگران نباشید شما می توانید با روشی بسیار ساده بدون مهارت خاصی این بوی بد را از بین ببرید.
گیاه آپارتمانی

کاری که تو هوای گرم، باید واسه گیاه آپارتمانی انجام داد

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
با گرم تر شدن هوا گیاهان نیاز بیشتری به مراقبت دارند تا دچار مشکل نشوند، اگر میخواهید گلدان هایتان در فصل تابستان و گرما شاداب بمانند باید نکاتی را رعایت کنید.
وسایل آشپزخانه

وسایلی که نباید تو آشپزخونه نگه داریم؛ باورت نمیشه!

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت آشپزخانه همیشه حائز اهمیت بوده است اما وجود برخی وسایل ناسالم که از خطرات آن ها بی اطلاع هستید، مشکلات جدی را برای شما به وجود خواهند آورد.
شستشوی فرنچ پرس

آموزش شستشوی درست فرنچ پرس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که به خوردن قهوه علاقه دارند باید تجهیزاتشان هم کامل باشد، فرنچ پرس یکی از وسایل بسیار کاربردی و ضروری برای درست کردن یک قهوه خوب است.
صفحه 1 از 89