خودرو کارکرده
خرید و فروش خودروهای کارکرده بازار داغی دارد. به همین خاطر دغدغه‌های مختلفی هم پیرامون آن به وجود آمده است. در این مطلب قصد داریم به یکی از این دغدغه‌ها یعنی قیمت‌گذاری خودرو کارکرده برای فروش بپردازیم. پس حتما تا انتها همراه ما باشید.

ارزش ‌گذاری ماشین کارکرده چگونه است؟

امروزه خرید و فروش خودرو کارکرده یکی از بزرگترین دغدغه‌ها در بازار فروش ماشین محسوب می‌شود. زیرا با وجود دلالان و کلاهبرداران در بازار، خودروی شما به قیمت واقعی و منصفانه فروخته نمی‌شود. بنابراین برای فروش خودرو کارکرده باید روش‌های امن و مطمئنی را انتخاب کنید. 
همچنین قبل از فروش ماشین باید به خودروی خود رسیدگی کرده، سپس مراحل فروش را انجام دهید.

پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با روش‌های افزایش فروش خودرو دست دوم و نحوه استعلام قیمت خودرو کارکرده آشنا کنیم.

بهترین روش‌ برای فروش ماشین کارکرده

 • برای فروش ماشین کارکرده با قیمت مناسب در مرحله اول، خودرو را به خوبی تمیز کنید.
 • ایرادات و مشکلات بدنه خودرو کارکرده نظیر تصادف، فرورفتگی، تعویض روغن، فیلترهای هوا و رنگ شدگی را برطرف کنید. زیرا در نهایت تأثیر چشم‌گیری روی قیمت خودرو کارکرده دارند.
 • گرد و خاک، لکه‌های روغن و هرگونه کثیفی را از روی موتور خودرو پاک کنید.
 • بعد از تمیز کردن خودرو، برای از بین رفتن خط و خش و ایجاد درخشندگی در بدنه، این قسمت را پولیش‌ واکس بزنید تا بدنه خودرو کارکرده به خوبی درخشان و تمیز شود.
 • بررسی و رسیدگی به مواردی نظیر سطح روغن، تایرها، تعویض برف‌پاک‌کن‌ها، چراغ‌های داشبورد، ترمزها، آسیب‌دیدگی‌ شیشه جلو، خراش‌ها، تعویض شیشه جلو، چرخ‌های خودرو، مایع برف‌پاک‌کن‌ها، سطوح کف و صندلی‌ها در خودرو دست دوم اهمیت بالایی در تعیین قیمت خودرو کارکرده دارند.
 • در این مرحله بعد از اینکه به خارج و داخل خودرو رسیدگی کردید، تعدادی عکس از زوایای مختلف ماشین بگیرید. 
 • در هنگام فروش ماشین، اطلاعات کامل و دقیقی از خودروی کارکرده خود به خریدار دهید زیرا در هنگام فروش خودرو دست دوم، دستگاه توسط کارشناس متخصص بررسی می‌شود.
 • مدارک و سوابق فنی خودرو را برای فروش ماشین آماده کنید. 
 • بخش‌های فرسوده خودرو کارکرده نظیر دستگیره‌ها، زهوار در، زیرپایی‌ها، روکش صندلی، قالپاق‌ها، سپر ماشین و روکش فرمان ماشین را تعویض کنید. 
 • قسمت‌هایی از ماشین دست دوم مانند صندلی‌ها، داشبورد، درها، لنت‌ها، جلوبندی خودرو و غیره که صدا می‌دهند را تعمیر کنید.
 • قیمت خودرو کارکرده را منصفانه در نظر بگیرید. 

خودرو کارکرده

پلتفرم‌ مطمئن فروش آنلاین خودرو

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی ارائه خدمات و محصولات به صورت آنلاین موجب شده که کسب‌وکارهای مختلفی نظیر فروش ماشین به صورت اینترنتی رواج پیدا کند. فروش آنلاین خودرو دست دوم از طریق سایت‌هایی مانند خودرو 45 بستری را فراهم کرده‌اند تا خریدار و فروشنده، معامله خودرو را در شرایطی مطمئن و امن انجام دهند.

خودرو 45، بستری امن برای فروش سریع خودرو

خودرو 45 با چند سال سابقه فعالیت، یکی از پلتفرم‌های مطمئن در فروش خودرو کارکرده محسوب می‌شود. این مجموعه با استفاده از کارشناسان و مشاوران فروش مجرب و باتجربه سعی دارد برای خریداران و فروشندگان خودرو محیطی امن را برای معامله‌ای سریع و آسان فراهم کند. 

بنابراین انتخاب شرکت‌هایی نظیر خودرو 45 در زمینه فروش آنلاین خودرو کارکرده با استفاده از فناوری جدید و مطمئن و کارشناس‌های متخصص و حرفه‌ای، باعث می‌شود که معاملات خودرو کارکرده در بستری امن انجام شود. 

همچنین با کمک کارشناسان خبره، مسائل و مشکلات مربوط به معاملات خودروهای دست دوم را به حداقل می‌رسانید. بنابراین با مراجعه به سایت خودرو 45 یا یکی از شعب این شرکت می‌توانید فرآیند فروش آنلاین خودرو کارکرده خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

نحوه استعلام قیمت خودرو کارکرده در خودرو 45

ماشین کارکرده

 خودرو 45 علاوه بر ایجاد شرایطی امن و آسان برای فروش سریع خودرو کارکرده، همچنین بستری را فراهم کرده که با تعیین مواردی نظیر برند خودرو،‌ مدل،‌ سال تولید ماشین دست دوم، آپشن‌های خودرو با توجه به رنگ و میزان کارکرد آن و میزان آسیب‌دیدگی بدنه ماشین دست دوم، می‌توانید تخمین قیمت خودرو کارکرده خود را دریافت کنید.

نحوه قیمت گذاری خودرو کارکرده در خودرو 45 

 • خودرو 45 با توجه به گزارش کارشناسی تخصصی خودرو کارکرده، منصفانه‌ترین قیمت روز خودرو را توسط خریداران و فروشندگان اعلام می‌کند.
 • مجموعه خودرو 45 خرید و فروش خودرو کارکرده را در شرایطی امن و مطمئنی انجام می‌دهد.
 • با تیم خودرو 45 خرید و فروش ماشین دست دوم را آسان و راحت انجام دهید.
 • خرید و فروش سریع و فوری خودرو کارکرده تنها با 1 بار مراجعه به یکی از شعب خودرو 45 انجام می‌شود.

کلام آخر

یکی از سخت‌ترین و پرریسک‌ترین معاملات برای افراد، خرید و فروش خودرو است. این معاملات در ظاهر بسیار ساده به نظر می‌رسند اما برای خرید و فروش خودرو کارکرده باید به موارد ذکر شده در قسمت فوق توجه کنید. همچنین با استفاده از مجموعه‌ای مورد اعتماد نظیر خودرو 45 می‌توانید معاملات خودرو را با بهترین روش‌های روز بازار خودرو در کمترین زمان ممکن و مناسب‌ترین قیمت انجام دهید.

ماشین کارکرده خود را با چه قیمتی بفروشیم؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی