موکت
خرید موفقیت آمیز موکت جدید، فراتر از این است که دست خود را روی برخی از نمونه ها بکشید. اگر به خرید موکت جدید فکر می کنید، چند تصمیم لازم است بگیرید.

انتخاب موکت مناسب برای خانه

انتخاب موکت مناسب برای خانه یک کار دشوار می باشد. با مطالعه این مقاله می توانید یک انتخاب صحیح و آگاهانه داشته باشید.در مرحله اول، دوام موکتی را که می خواهید خریداری کنید ارزیابی کنید. به ضخامت، انعطاف پذیری، مواد و وزن توده موکت نگاه کنید. تراکم موکت نیز باید یک نکته اساسی باشد، خصوصاً اگر می خواهید آن را در یک مکان پرتردد، مانند راهرو یا پله ها قرار دهید. تراکم با توجه به نزدیک بودن هر الیاف با الیاف به جای عمق موکت تعیین می شود.اشکال متنوع انتخاب انواع الگوهای طراحی را امکان پذیر می کند. گاهی اوقات تنها چیزی که برای ایجاد منحصر به فرد بودن در یک فضا لازم است این است که از یک طرح و رنگ زیبا برای فضای خود استفاده نمایید. راهرو و راه پله را نیز می توان به عنوان کانون توجه، با استفاده از رنگ ها و طرح های متنوع که چشم را به منطقه دیگری هدایت می کنند، برجسته کرد.
 

راهنمای خرید موکت

خرید موفقیت آمیز موکت جدید، فراتر از این است که دست خود را روی برخی از نمونه ها بکشید. اگر به خرید موکت جدید فکر می کنید، چند تصمیم لازم است بگیرید. علاوه بر انتخاب رنگ یا طرح متناسب با فضای خود، باید نوعی موکت و ماده سازنده آن را نیز انتخاب کنید. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که چقدر می خواهید هزینه کنید.هنگام تصمیم گیری در مورد موکت، می بایست سبک و بافت را نیز در نظر بگیرید. هر موکت دارای ویژگی هایی است که آن را برای موقعیت خاص و استفاده خاص مناسب می کند. نکته اصلی این است که موکتی را پیدا کنید که متناسب با نیازها و سبک زندگی فردی شما باشد. فروشگاه موکت محمدی سال هاست که بهترین موکت ها را به صورت آنلاین عرضه می کند. این فروشگاه انتخاب متنوعی از موکت ها را متناسب با هر سبک زندگی و بودجه ای ارائه می دهد. کارکنان متخصص آماده کمک به شما هستند تا استرس خرید موکت جدید شما را از بین ببرند.
خرید موکت
 

خرید موکت و انتخاب رنگ مناسب

یکی دیگر از مهم ترین پارامترها هنگام خرید موکت، انتخاب رنگ آن است. در صورتی که فضای مورد نظرتان کوچک است توصیه می شود از موکت هایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید تا فضا را بزرگ تر نشان دهند. می توان با انتخاب یک موکت با رنگ روشن تر، اتاق های کوچک تر را بزرگ تر احساس کرد در حالی که می توان با استفاده از یک موکت تیره تر، احساس راحتی بیشتری در اتاق های بزرگ تر کرد.

البته به این نکته نیز توجه نمایید که تم رنگی چیدمان وسایل مانند مبلمان و پرده ها چه رنگی هستند و با توجه به آن رنگ موکت را انتخاب نمایید. اگر به صورت آنلاین به رنگ ها نگاه می کنید، به یاد داشته باشید که ممکن است در زندگی واقعی کاملاً متفاوت به نظر برسند. البته هنگام در نظر گرفتن رنگ، به یاد داشته باشید که نورپردازی در فروشگاه موکت با شرایط نوری خانه شما یکسان نیست.

خرید موکت مناسب و جدید

خرید موکت مناسب یک خرید بسیار مهم است و قبل از خرید موکت جدید باید، انتظارات خود را تعیین کنید. برای هر خانه و مناسبت موکت های متنوعی وجود دارد. در اینجا چند نکته برای تعیین اینکه چه موکتی برای خانه شما بیشتر منطقی است وجود دارد:

به چه نوع موکتی نیاز دارید؟ آیا به چیزی نیاز دارید که بتواند از عهده خانواده پرجمعیت شما برآید؟ و این موکت در کجا قرار خواهد گرفت؟ هنگامی که نیازهای اساسی خود را شناسایی کردید، خرید کردن یک موکت به سبک و رنگ مناسب برای انعکاس سلیقه شما آسان تر خواهد بود.

نکات خرید موکت جدید

هنگام خرید موکت این نکات را در نظر بگیرید:
  • بهترین موکتی که توانایی خرید آن را دارید خریداری کنید. وسوسه نشوید که یک موکت ارزان قیمت بخرید که بعد از یک سال ظاهری کهنه داشته باشد.
  • نمونه های موکت را به خانه ببرید و آن ها را در هر اتاق و در نورهای مختلف بررسی کنید. در صورت امکان نمونه ای از موکت مورد استفاده را برای انتخاب نگه دارید و رنگ، بافت و شکل ظاهری آن را با موکتی که برای نصب می آید مقایسه کنید.

مراحل خرید موکت از فروشگاه موکت محمدی

  1. خرید بصورت آنلاین و اینترنتی از طریق وب سایت به آدرس pakhshmoket.com به سایت مراجعه کنید و موکت مورد نظر خود را مشاهده و همچنین قیمت را نیز مشاهده و مقایسه کنید و در صورت تمایل دکمه خرید رو بزنید ، درنظر داشته باشید که هیچ پرداختی داخل سایت صورت نمیگیرد و موکت خرید شده به آدرسی که در هنگام خرید وارد کرده اید ارسال می شود و هزینه آن درب منزل بعد از تحویل موکت صورت میگیرد. درنظر داشته باشید که پرداخت درب منزل فقط در تهران صورت میگیرد و به دلیل ارسال موکت با باربری به شهرستان های دیگر ، امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد و شما باید هزینه موکت قبل از تحویل ارسال نمایید.
  2. خرید از طریق واتساپ ، شما عزیزان می توانید به شماره های 09124281459 - 09194335843 پیام دهید تا لیست موکت های برای شما ارسال شود تا طبق سلیقه خود موکت مورد نظر را انتخاب نمایید ، بعد از انتخاب به مانند روش بالا موکت برای شما ارسال می شود.
  3.  خرید بصورت حضوری که می توانید به آدرس :تهران - اسلامشهری ، روبروی شهرک گلستان (شهرک الهیه ) خیابان اتش نشانی فروشگاه موکت محمدی ، تشریف ببرید و اقدام به خرید نمایید.
 

امسال برای خونه ام چه نوع موکت بپوشونم

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی