تولد
خبر واکسن کرونا
واکسن کرونا که این روزها یکی از داغ ترین بحث های تمام نقاط جهان است، با اثر عجیب روی یک مرد به شدت خبر ساز شد.

مرد فلج که بعد از تزریق واکسن کرونا بهبود پیدا کرد

یک مرد هندی که اخیراً فلج شده بود و به خاطر تصادف شدیدی که پنج سال پیش داشت، توانایی تکلم را هم از دست داده بود؛ دوباره بعد از واکسن کرونا سرپا شد. ماجرای عجیب و جالبی که جزئیات بیشترش را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

احتمالا شما هم در این دوران چیز های زیادی در مورد عوارض جانبی واکسن کرونا شنیده‌ اید اما یک مرد 55 ساله در کشور هند ثابت کرد که واکسن می‌ تواند بهترین اتفاق برای همه باشد.

این مرد از زمانی که تصادف کرده بود؛ یعنی دقیقاً پنج سال پیش نمی توانست صحبت کند تا این که در 4 ژانویه بعد از تزریق واکسن احساس کرد که جان به پایش برگشته است.

واکسن کرونا

او اکنون دوباره صحبت می کند و می تواند با کمک عصا راه برود و میگوید تمام این اتفاقات خوب پس از تزریق واکسن کرونا برایش رخ داده است.

این مرد در مصاحبه ای اعلام کرد:"خوشحالم از این که واکسن تزریق کردم، زیرا می توانم حرکت کنم و دوباره صدای خودم را بشنوم و پاهایم را احساس کنم. تا قبل از این؛ هیچ احساسی در پاهایم نداشتم و فلج کامل بودم."

بعد از این اتفاق پزشکان تصمیم گرفتند که روی وضعیت جسمی این مرد مطالعه کنند تا ببینند که علت ریکاوری سریعش بعد از تزریق واکسن چه بوده، زیرا این مسئله برای پزشکان هم خیلی عجیب بود و آن ها را به فکر و تحقیق هر چه بیشتر؛ وا داشت.

خبری شوکه کننده و جنجالی درباره واکسن کرونا

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ن
وبگردی