رونالدو

رفتار شوکه کننده رونالدو با هوادار تیم حریفش

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1401کد مطلب : 86740تعداد نظرات : 1 نظر
کریستین رونالدو به دلیل فشار بالای بازی و نتیجه نامناسب تیمش، کنترل خود را از دست داد و حرکتی دور از انتظار در برابر یکی از هوادارن تیم مقابل انجام داد.

حرکت عجیب و خشن کریس رونالدو بعد از باخت تیمش

کریستین رونالدو که به عنوان یکی از محبوب ترین ورزشکاران جهان شناخته می شود، شب گذشته بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل اورتون، به دلیل فشار بالای روانی دست به اقدامی غیرقابل انتظار زد.

در چارچوب رقابت های فوتبال انگلیس، تیم کریس رونالدو، منچستریونایتد در مقابل اورتون شکست تلخی را تجربه کرد اما انچه بیشتر از این شکست بازتاب داشت، حرکت خشن کریس رونالدو با هوادار تیم حریف بود.

بهترین فوتبالیست جهان پس از پایان بازی در راه رفتن به رختکن تلفن همراه یکی از هواداران اورتون را از دستش گرفت و روی زمین انداخت. شکستن گوشی موبایل این هوادار توسط رونالدوی معروف همه را شوکه کرد اما همانطور که انتظار می رفت، کریستین خیلی زود از این هوادار عذر خواهی کرد.

کریستین رونالدو

رونالدو در اینستاگرام خود برای عذر خواهی از این رفتارش نوشت:

به هیچ وجه ساده نیست که آدم بتواند احساساتش را در شرایط سخت کنترل کند. آن هم در شرایطی که ما در آن قرار داریم. ما همیشه محترمانه و با صبر نسبت به اتفاقات برخورد می‌کنیم به این دلیل که الگویی برای همه جوانانی که عاشق فوتبال هستند محسوب میشویم.

من می خواهم از طرف خودم عذرخواهی کنم و اگر امکانش باشد، می خواهم این هوادار را به یکی از بازی‌های منچستریونایتد در اولدترافورد به عنوان نشانه‌ای از بازی جوانمردانه و رفتار ورزشی دعوت کنم.

رفتار شوکه کننده رونالدو با هوادار تیم حریفش

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : عکس: N A O M I B A K E R / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضا1401-01-21
کریس اون لحظه ناراحت و عصبی بوده
بالاخره اونم یک انسانه و ظرفیت داره
کاش یاد بگیریم وقتی یکی عصبانیه به پرو پاش نپیچیم
من نمیگم کار رونالدو درست بوده اما اون هوادر هم بی تقصیر نیست
100
وبگردی